University of Edinburgh Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

University of Edinburgh Business School má dlouhou tradici výuky a výzkumu. Škola nabízí bakalářském, magisterském a výkonné vzdělávací programy v oblasti podnikání a řízení a poskytuje platformu pro výzkum, diskuse a debaty na širokou škálu obchodních problémů.

Triple akreditované

Jsme v horní 1% z obchodních škol na světě, drží trojité akreditace. Ty byly uděleny:

  • Americká asociace pro Advance Collegiate školy Business (AACSB)
  • Evropský a zvyšování kvality systému (EQUIS)
  • Asociace MBA (AMBA)

Mezinárodní škola

Jako jeden z předních obchodních škol v Evropě, škola se skládá z mezinárodní studentské orgánu, který zastupuje více než 88 zemí, lákavé nové nápady z různých kultur a prostředí. Naše globální absolventi rozprostírá na více než 120 zemí, umožňuje přístup k mnoha kontaktů po celém světě.

výzkum

Snažíme se vytvářet teorie-vedl, prakticky příslušný výzkum, který se zabývá problémy, jimž čelí podniky, veřejných organizací, regulačních orgánů, a tvůrci politik. Škola klade za cíl vytvořit příznivé, spolupráce, výzkumu a živé kultury tím, že zvýší kvalitu našeho výsledků výzkumu a pomoci při fakulty k dosažení našich cílů.

Přehled programu

Business School nabízí akademicky přísné a vysoce řemeslně programy pro vysokoškoláka, magisterských a doktorských studentů. Výuka a výzkum zahrnovat šest hlavních tematických oblastí, včetně: Účetnictví a finance, podnikání a inovace, řízení vědy a ekonomiky podnikání, marketing, organizační studie a strategie a mezinárodního obchodu.

Vybavení a zdroje

Tento stav-of-the-art budova má přednáškových sálech více syndikátu pokoje, vzdělávání vedoucích pracovníků s vlastní koupelnou, kavárna a značný prostor pro studenty a zaměstnance. Studenti mají také přístup k náboji, centrum, které poskytuje komplexní studie zařízení a přístup k výzkumným databázím, on-line časopisů a vedoucích informačních služeb finančních.

Proč Edinburgh?

Edinburgh byl jmenován jedním z nejlepších míst pro život a práci ve Velké Británii. Toto historické město je pozoruhodné pro jeho jemné gruzínské a viktoriánskou architekturou, stávkující parků a pozoruhodné panorama.

Zde najdete královský palác, na vrcholu útesu hrad a vyhaslé sopky - to vše v centru města.

Se čtyřmi univerzitami, hlavní mezinárodní umělecké festivaly, světové třídy galerií, divadel a koncertních sálů, Edinburgh má moderní dynamiku v rámci svých historických ulic. Lidé z celého světa se zde usadili, se silnou etnickou chuť do barů, kaváren a restaurací. Má všechny výhody velké evropské metropole.

Edinburgh je také městem pro podnikání. Je to druhý největší finanční centrum ve Velké Británii s prosperujícím, rozmanité hospodářství a vysoce vzdělané, motivované pracovní síly. Několik hlavních globálních finančních institucí - banky, pojišťovny, investiční domy a makléři - mají své velitelství v Edinburghu.

To je město, kde Dolly ovce, svět je první klonovaný savec, se narodil, město, které je domovem nejvýkonnějším počítači ve Velké Británii (zde na univerzitě), města, které vyvinula nejživějším biologické vědy v zemi sektoru. Univerzita Edinburghu Business School je jako doma v této atmosféře inovací a spolupráce.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Edinburgh Mba

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 27 měsíců September 2016 Spojené království Edinburgh + 1 více

Edinburgh MBA zvyšuje vaši kariéru potenciál tím, že poskytuje unikátní a výkonnou sadu postřehy, nástrojů a dovedností, které Vás připraví strategické vedení v rychle se měnícím světě. [+]

Světové třídy MBA Na světě nejmocnější obchodní kvalifikace, vydané světové třídy fakulty na univerzitě umístila v celosvětovém měřítku na 21.. Připojte se k obrovské, mezinárodní MBA síť toho nejlepšího vedení talentů a postupovat s důvěrou do podnikání vedoucích pozicích. Edinburgh MBA zvyšuje vaši kariéru potenciál tím, že poskytuje unikátní a výkonnou sadu postřehy, nástrojů a dovedností, které Vás připraví strategické vedení v rychle se měnícím světě. The Edinburgh MBA Naším cílem je poskytnout flexibilitu a rozmanitost s naším MBA tím, že nabízí tři různé varianty: 1. Full-time MBA (12 měsíců) Sestavte si svůj kapacity pro pronikavou analýzu, inovace a strategické vedení, a to prostřednictvím řady různých kurzů a oborů podnikání. Účastníci si mohou vybrat specializaci v oblasti financí, strategie, podnikání či udržitelnost. 2. Full-time MBA (16 měsíců) Studenti budou mít možnost strávit 4 měsíce v zahraničí, kromě přičemž stejné základní kurzy jako v případě programu 12 měsíců. Mezinárodní součást zahrnuje výměnu s jedním z našich univerzitních partnerů a mezinárodní praxe. 3. Executive MBA (27 měsíců) Tento program je speciálně navržen pro pracovní manažery, kteří preferují částečný úvazek studie. Kurz je dodáván v modulárním formátu v pátek a sobotu, jednou za měsíc. Učil část programu se koná přes 21 měsíců, po němž následuje Capstone projektu. TestPlant MBA Stipendium Daroval mezinárodní obchodní software TestPlant, toto stipendium nabízí £ 10,000 stipendium školné & praxe. Spolupráce s podniky Studenti budou mít přístup k událostem obchodní praktického reproduktorů, zatímco pracuje na řadě poradenských projektů. Absolventská síť Náš Absolventi tým vám nabídne celou řadu služeb po absolvování studia, včetně navazování a profesionální poradenství. Výměnných studentů Nabízíme výměnné příležitosti pro naše studenty MBA s řadou prestižních mezinárodních univerzitních partnerů. Stipendia / Financování Žadatelé jak do Full-time MBA a Executive MBA, mohou požádat o rozsahu MBA stipendia. Kromě toho žadatelé mohou mít také možnost požádat o stipendium na univerzitě v Edinburghu nebo externích organizací. Chceme zaměstnat ty nejlepší talenty z celého světa. Za tímto účelem, řada škol financovaných stipendia jsou k dispozici, stejně jako ostatní, které jsou velkoryse sponzorované průmyslem a absolventy. [-]

Contact
Adresa destinace
Business School
The University of Edinburgh
29 Buccleuch Place

Edinburgh, Skotsko, EH8 9JS GB
Social Media