St Mary's University, Twickenham

Úvod

Read the Official Description

St Mary University má dlouhou a úspěšnou historii jako katolické univerzity pro vzdělávání učitelů.

To bylo založeno v roce 1850 katolickou Poor škol výboru pro splnění požadavku pro učitele je poskytnout vzdělání pro rostoucí počty chudých katolických dětí.

Začalo to v Brook Green ve čtvrti Hammersmith v péči bratří křesťanské instrukce s příjmem dvanácti mladých mužů. V roce 1899, katolická hierarchie požádal Lazaristé (Vincentians) provádět správu univerzity.

Naše poslání

Posláním Panny Marie je poskytovat vysoce kvalitní akademické a odborné vysokoškolské vzdělání v rámci kolegiální étos inspirována a udržována křesťanskými hodnotami.

Naším hlavním posláním je ve výuce a učení, který bude podpořen a obohacené o výzkumu a vzdělávání.

Transformační povaha naší práce přispívá k vytváření nových znalostí a inspiruje naše informační činnosti na podporu sociální soudržnosti a ekonomického rozvoje.


Naše hodnoty

Jsme University, který:

  • je přesná, kritické a altruistické, věnuje rozvoji fyzické, duševní a duchovní potenciál každého člena naší komunity.
  • podporuje rovné příležitosti pro všechny a integritu jednotlivce, respektuje lidskou rozmanitost a aktivně pracuje na více spravedlivé, prosperující a inkluzivní společnosti.
  • jedná s čestnost, poctivost a profesionalitu v duchu dialogu a reflexe.

Úvod do výzkumu v St Mary

St Marie je má zářivý výzkumné kultury a životního prostředí, poskytuje individuální a vysoce příznivé prostředí pro akademické pracovníky a postgraduálních studijních výzkum studentů.

Výsledky z roku 2008 RAE (Research Assessment Exercise) jasně ukazují silný profil University je výzkumu s prací, která byla hodnocena jako přední světový teologie, bohosloví a historie a Anglický jazyk a literatura a mezinárodně excelentní výzkum v oblasti výchovy a sportu Studie spojené se studiem.
Research Culture

Náš výzkum strategie klade důraz na konsolidaci a další rozvoj kultury výzkumu, včetně pedagogického výzkumu v celé univerzity a podporovat zavedené oblasti výzkumu síly.

To dále dokládá silné odkazy výzkumu s jinými institucemi doma iv zahraničí, jakož i s občanskými organizacemi a skupinami.


Výzkum Studijní programy Dostupné

Nabízíme Vám možnost studovat za MPhil nebo PhD, práce na výzkumném projektu po boku zkušených výzkumných pracovníků.

Tyto výzkumné stupně zahrnují definování vlastní oblast výzkumu vyšetřování, úzce spolupracuje s týmem, který bude vést a podporovat vás.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA V Mezinárodní Obchodní Praxi

Campus forma Denní studium 16 - 20 měsíců September 2017 Spojené království Londýn Spojené státy americké New York + 2 více

Nový Postgraduální certifikát / MBA v programu International Business Practice je určen pro začínající manažery mezinárodních obchodních zájmů a pro ty, [+]

Postgraduální Certificate in International Business praxi

 

School of Management a společenských věd s potěšením oznamuje, že od září 2009 bude nabízet postgraduální certifikát a plné MBA v oboru mezinárodní obchodní praxí ve spojení s Mountbatten ústavu. Za posledních 25 let se Mountbatten ústav poskytl tisíce absolventů s mezinárodní školení v oblasti obchodu prostřednictvím svých vysoce ceněných stáží v Londýně a New Yorku. Nový Postgraduální certifikát / MBA v mezinárodním programu Business Practice je určen pro začínající manažery mezinárodních obchodních zájmů a pro ty, kteří zájem na tom, za jejich současného pracoviště a zkoumání jeho mezinárodní rozměr. S kombinovaným odbornosti St Mary University a Mountbatten ústavu Tento inovativní stupeň klade důraz na osobní růst, odbornou a globálních znalostí.... [-]


Videos

Be Part of St Mary's in 2016

St Mary's University - The Place To Be