QA Executive Master's

Úvod

Read the Official Description

Proč si vybrat QA?

Reálný svět aplikace

Naše magisterské programy jsou postaveny kolem real-svět zkušeností a zakotvena v osvědčených postupů zajistit, studenti mohou okamžitě uplatnit myšlenky, dovednosti a znalosti zpět na pracovišti.

Učení, které pracuje s vaší rozvrhu

Naše flexibilní možnosti studium umožňuje studentům, aby se vešly svůj part-time studium okolo jejich pracovních a rodinných závazků.

Dodává se odborníci na danou problematiku

Naše magisterské programy jsou dodávány oba QA je špičkových odborníků, kteří sdílejí své zkušenosti, poznatky a špičkové obsah a Northumbria University fakulty, kteří přinést akademické důslednost, do programu.

Profesionální studijní prostředí

Kde budete studovat, je důležité, jak se cítíte, a nakonec, jak budete provádět. Naše magisterské programy jsou vyučovány z našeho state-of-the-art vlajková loď výcvikovém centru na International House, v blízkosti Tower Bridge, Londýn.

Podpora pro vaši budoucnost

Chcete-li pomoci studentům udržet jejich učení, nabízíme našim absolventům až o 40% z některého z našich 1500 školení.

Proč studovat magisterský?

"Je to opravdu pomáhá vám rozšířit své obzory ..." "Magisterský program pomohl mi, abych sám sebe stranou od vrstevníků, stojí v pracovní síly a skutečně rostou jako jednotlivec." - Lee Akpareva, Project Consultant, Polarisoft -

Kariérní postup

Naše magisterské programy vám pomohou urychlit svou kariéru, co jste na úrovni, a to prostřednictvím zaměření skutečného světa uplatnění dovedností a znalostí.

Zvýšeného potenciálu výdělku

Ve Velké Británii, více než 350.000 lidí každý rok zapsat v magisterském studiu a v průměru jejich celoživotní výdělek bude těžit až do výše 250.000 libra nad ekvivalentní bakalářského studia student.

Přístup k nejnovějším myšlení

Naše magisterské programy umožní studentům přístup k nejnovějším myšlení od QA v průmyslu špičkových odborníků, kteří se podělí o inovace, nápady a osvědčené postupy.

Spojte se s talentovaným skupiny vrstevníků

Naše programy vám možnost vybudovat svou profesní síť, a spojit se s talentovaným vrstevnické skupiny, který vám pomůže osvěžit své vlastní představy a myšlení.

Získat průmyslu uznána kvalifikace

Tím, že studuje na částečný úvazek s QA, studenti získají uznávané magisterský akreditované University of Northumbria v průběhu pouhých dvou let, které mohou pomoci nastavit si na rozdíl od svých vrstevníků na pracovišti.

Jaké jsou výhody?

Sponzoring zaměstnance prostřednictvím magisterského programu může poskytnout vaší organizaci s diferenciaci a úspěchu. Rozvoj vlastních stávajících zaměstnanců, pomůže udržet oba talenty spolu s jádrem organizačních znalostí a zkušeností.

Proč sponzorovat zaměstnance na magisterském programu?

Přístup k nejnovějším myšlení

Naše magisterské programy jsou postaveny odborníky v oboru po celém obsahu špičkové a zakotvena v osvědčených postupů, spolu s nejvyššími standardy akademické přísnosti.

Reálný svět aplikace

Všechny naše programy mají silný důraz na praktické aplikace, zajištění nové dovednosti a znalosti získané mohou být okamžitě převedena na pracovišti.

Peer-to-peer učení

Studenti získají přístup k vedoucí skupiny vrstevníků, z různých průmyslových odvětví, kde budou moci vyměňovat nápady a myšlení, a stavět na jejich stávajících znalostí.

Okamžité obchodní výhody

Náš pán je programy obsahují všechny přiřazení základě výzkumu, který může být přizpůsoben organizaci studenta přinést reálné a hmatatelné výhody pro vaši organizaci.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Magisterských Of Business Administration

Campus forma Kombinované August 2017 Spojené království Londýn

Náš nový program vám dá základní znalosti a dovednosti s klíčových funkčních oblastí podnikání a managementu, mezinárodního ekonomického prostředí a marketingu, řízení lidských zdrojů a organizační analýzu. [+]

Program poskytuje delegátům příležitost rozvíjet své manažerské kompetencí a dovedností analýzu s našimi part-time MBA. Náš nový program vám dá základní znalosti a dovednosti s klíčových funkčních oblastí podnikání a managementu, mezinárodního ekonomického prostředí a marketingu, řízení lidských zdrojů a organizační analýzu. Zúčastněte se zdarma degustátor relaci s naším Executive Dean, Dr. Tim Harris na International House, náš stát-of-the-art školící středisko v blízkosti mostu Tower Bridge v Londýně. Další termíny, které mají být potvrzena. Toto zasedání se vztahuje na: - Jaké ukazatele finanční výkonnosti může a nemůže říct - Jaká je Balanced Scorecard a jak to funguje? - Jak vyvinout balanced scorecard pro vaši vlastní organizaci - Nad rámec původní vize za Balanced Scorecard [-]

Videos

QA Executive Master's Training Portfolio