Nottingham University Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

S kampusy ve Velké Británii, Číně a Malajsii, Nottingham University Business School fakulty provádět výzkum v terénu ve středu nového světového ekonomického řádu. Naši studenti a manažeři mohou zažít mezinárodní rozměr studia a navázat cenné obchodní vztahy s globálními kolegy.

Nottingham University Business School je uznáván jako jeden z nejlepších škol na světě za kvalitu svého výzkumu a výuky na udržitelnost a sociální odpovědnost podniků.

Škola má také pioneerd podnikání výuku a výzkum v Nottinghamu, který byl jmenován ve Velké Británii je první Podnikatelská univerzita roku v roce 2008 prestižní Times vyšší ceny.

Škola nabízí inovativní magisterských programů pro absolventy vysokých škol s podniky i non-obchodní prostředí, včetně programu MSc Marketing, akreditován Chartered Institute of Marketing (CIM) pro Dual cenu, zatímco Nottingham MBA zahrnuje příležitosti se specializovat v oblasti financí, podnikání , a Corporate Social Responsibility.

&nbsp

&nbsp

Žebříček

 • 1. ve Velké Británii a 23. celkově v letech 2009-10 'Za Grey proužky' Aspen Institute Top 100 žebříčku MBA programů, které integrují etických, sociálních a environmentálních otázek do výuky a výzkumu. Tento prestižním žebříčku i místa školy 2. LF výzkumu ve světě v těchto oblastech.
 • V roce 2008 Research cvičení 70% našeho výzkumu byla hodnocena jako excelentní buď mezinárodně, nebo svět-vedoucí, pořadí šesté nás ve Velké Británii.
 • Náš program vysokoškoláka je zařazen 7th pro účetnictví a finance a 12. pro podnikání studia v roce 2008 kompletní Independent University Guide.
 • Jsme jedním z mála obchodní školy UK zařadil v roce 2009 Financial Times globální Top 100 MBA, PhD s naším programem zařadil třicátášestá na světě.
 • V roce 2008 Financial Times zařadil náš MSc International Business ve své Top 50 magisterských programů managementu, s tímto stupněm hodnocené 5. ročník nejlepší v mezinárodním obchodu 'celkově.
 • 2. na světě pro sociální odpovědnost podniků v roce 2009 FT Globální MBA Top 100.
  Naše MBA programy jsou také zařazeny do The Economist 2009 Global Top 100.

&nbsp

&nbsp

Poslání

&nbsp

Posláním Nottingham University Business School je posílit obchodní a manažerské znalosti a praxe v odpovědný a udržitelný způsob, jak pomocí naší globální přítomnosti prostřednictvím:

 • Vlivní výzkum nejvyšší mezinárodní úrovni.
 • Vynikající výuky a programy, které umožní našim absolventům a klienty vyniknout v globálním prostředí.
 • Partnerství s externími organizacemi, které vedou k významné pozitivní dopady na veřejný pořádek, obchodní praxe a ekonomické a sociální pohody.
 • Závazek k celkovému rozvoji a dobré životní podmínky studentů a zaměstnanců v rámci mezinárodního společenství.

com/v/7S5nnJtw1Ws & hl = cs & fs = 1 & rel = 0 ">

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Campus forma Kombinované 2 - 4 let August 2016 Spojené království Nottingham

Executive MBA je pokročilý kurz řízení pro ambiciózní manažery a manažery, kteří chtějí studovat a zároveň pokračovat v jejich kariéře. Můžete být již vedoucí roli, mají obvykle nejméně pět let zkušeností řízení, a mají zájem na dalším kariérním rozvoji a progresi. Tento kurz vám poskytne vysokou úroveň, obecného hlediska řízení o podnikových funkcí a ... [+]

Executive MBA je pokročilý kurz řízení pro ambiciózní manažery a manažery, kteří chtějí studovat a zároveň pokračovat v jejich kariéře. Můžete být již vedoucí roli, mají obvykle nejméně pět let zkušeností řízení, a mají zájem na dalším kariérním rozvoji a progresi. Tento kurz vám poskytne vysoké úrovni, obecného hlediska řízení o podnikových funkcí a jak mohou být integrovány s rychle se měnícím prostředím. Získáte znalosti a porozumění o operacích v podnikání a praktické dovednosti potřebné k řízení to. Ty budou mít prospěch z Executive MBA tím, že: studovat svým vlastním tempem a zároveň pokračovat ve své kariéře. The Nottingham Executive MBA nabízí výjimečnou flexibilitu, takže se vejde kurz kolem vaší práce a rodinných závazků absolvování celosvětově zařadil Executive MBA hodnocené 21 na světě a 2 ve Velké Británii v The Economist o naše studenty a absolventy přináší nové pohledy řešit své obchodní problémy s využitím až do řízení Datum myšlení studovat spolu s dalšími členy kurzu v průměru o třináct let pracovních zkušeností a rozšiřování své navazování kontaktů rozvoj globální perspektivu s využitím jedinečných mezinárodních příležitostí, které nabízíme na našich MBA v Malajsii a Singapuru identifikace odborných předmětů, které jsou nejvíce prospěšné pro vás a vaši firmu od široký výběr volitelných předmětů přístup k odborné znalosti a služby na světové třídy, mezinárodní univerzita spojující jeden z našich zahraničních studijních cestách globalizovat svou MBA s využitím příležitostí k celoživotnímu učení k dispozici Executive MBA absolventů Naši Executive MBA studenti pocházejí z celého světa. Budete studovat společně s účastníky ze soukromé, veřejné, a ne-pro-neziskových organizací, které nabízejí šíři zkušeností, čerstvé pohledy na obchodní otázky, a mimořádných navazování kontaktů. Šití svou Executive MBA Pokud chcete dát své kariéře výhodu v určitém odvětví, nabízíme tři varianty Executive MBA: Společenská odpovědnost Executive MBA (CSR) Executive MBA Podnikání Executive MBA Zdravotnictví K dosažení těchto, studenti musí mít: osm základních modulů Dva základní moduly relevantní pro specializace dva volitelné moduly projekt pro správu, který je zaměřen na odborné oblasti Délka kurzu: částečný úvazek Executive MBA základní moduly Podniková ekonomika Podnikání a tvořivost Finance a účetnictví Řízení lidí marketing Operations Management Strategické řízení Udržitelné Rozhodnutí a organizace Volitelné moduly (výběr čtyři) Obchod a obchodní právo Etika v podnikání Odpovědné podnikání: strategický přístup Business Intelligence v prostředí digitální ekonomiky Uvedení do provozu a servis Redesign Corporate Governance a sociální odpovědnost Etika, správu a rizika Podnikání v praxi Inovační management Vedení a řízení změn Správa globální Firm Osobní rozvoj Odpovědné podnikání: strategický přístup Venture Capital a Private Equity Plus - Project Management [-]

MBA

Mba

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let September 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

MBA je pokročilý kurz managementu, který zařídíme se dovednosti potřebné k úspěchu v dnešním složitém obchodním prostředí v soukromém nebo veřejném sektoru. Základní moduly MBA zaměří na určité základní disciplíny managementu. Volitelný modul vám umožní soustředit se do hloubky na konkrétních tematických oblastech, aby vyhovoval vašim individuální zájmy a požadavky kariéry ... [+]

MBA je pokročilý kurz managementu, který zařídíme se dovednosti potřebné k úspěchu v dnešním složitém obchodním prostředí v soukromém nebo veřejném sektoru. Základní moduly MBA zaměří na určité základní disciplíny managementu. Volitelný modul vám umožní soustředit se do hloubky na konkrétních tematických oblastech, aby vyhovoval vašim individuálním zájmům a požadavkům kariéry. Kurz zahrnuje účast na práci ve skupině a je zaměřen na zlepšení své rozhodovací schopnosti a produkovat manažery nejvyšší kvality. Nabízíme také na plný úvazek a částečný úvazek MBA na naší Malajsie areálu. Délka kurzu: Jeden rok na plný úvazek, nebo dva až čtyři roky na částečný úvazek. Semestr, kdo - základní moduly Účetnictví a finance Podniková ekonomika Řízení lidí marketing Operations Management Strategické řízení Semestr dvou - základní moduly Podnikání a tvořivost Udržitelné Rozhodnutí a organizace Volitelné moduly (vybrat čtyři z výběru): Strategické Změna dynamických trzích Etika v podnikání Business Intelligence v prostředí digitální ekonomiky Současných tématech v marketingu Podnikové finance Corporate Governance a sociální odpovědnost Podnikání v praxi Finanční a peněžní ekonomie Hry a strategie pro podnikání Vedení a řízení změn Inovační management Mezinárodní finance Poradenství Vedení Správa globální Firm Řízení lidských zdrojů Portfolio Management a investiční analýza Sociální podnikání Venture Capital a Private Equity Plus - Project Management [-]

Mba V Oblasti Společenské Odpovědnosti

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

To je Spojené království je první MBA v oblasti společenské odpovědnosti (CSR). Rozvoj porozumění a pochopení odpovědné obchodní praxe je základní součástí Nottingham MBA. Tento kurz demonstruje náš závazek k vzdělávání budoucích vedoucích pracovníků, aby se širší etické uznání a pochopení odpovědné obchodní praxe. Vyvinuto a vedl naše International Centre for ... [+]

To je Spojené království je první MBA v oblasti společenské odpovědnosti (CSR). Rozvoj porozumění a pochopení odpovědné obchodní praxe je základní součástí Nottingham MBA. Tento kurz demonstruje náš závazek k vzdělávání budoucích vedoucích pracovníků, aby se širší etické uznání a pochopení odpovědné obchodní praxe. MBA CSR vyvinula a vede náš Mezinárodním centrem pro sociální odpovědnost podniků (ICCSR), kombinuje pokročilé výuku a učení v oblasti řízení s myšlenkou vedoucí postavení v udržitelnosti a sociální odpovědnosti podniků. Vložením CSR otázek a otázek udržitelnosti do manažerského vzdělávání, budete rozvíjet dovednosti řešit sociálních a environmentálních výzev. Délka kurzu: Jeden rok na plný úvazek, nebo dva až čtyři roky na částečný úvazek Semestr, kdo - základní moduly Účetnictví a finance Podniková ekonomika Řízení lidí marketing Operations Management Strategické řízení Semestr dvou - základní moduly Podnikání a tvořivost Udržitelné Rozhodnutí a organizace Odborné základní moduly Etika v podnikání Odpovědné podnikání: strategický přístup Volitelné moduly (zvolit dva moduly z volitelných možností výběru): Strategické Změna dynamických trzích Etika v podnikání Business Intelligence v prostředí digitální ekonomiky Současných tématech v marketingu Podnikové finance Corporate Governance a sociální odpovědnost Podnikání v praxi Finanční a peněžní ekonomie Hry a strategie pro podnikání Vedení a řízení změn Inovační management Mezinárodní finance Poradenství Vedení Správa globální Firm Řízení lidských zdrojů Portfolio Management a investiční analýza Sociální podnikání Venture Capital a Private Equity Plus - Project Management [-]

MBA V Oboru Finance

Campus forma Denní studium Kombinované 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Opírají o základních MBA modulů, naše finance samozřejmě odráží Business School pro výzkum síly v oblasti financí a finančních služeb. Chcete-li pokračovat v kariéře v oblasti finančního řízení, nebo v současné době pracují v oblasti financí, pak je to MBA pro vás. Úvodní Finance a účetnictví modul učí základní principy účetnictví a veškerou finanční rozhodování ... [+]

Opírají o základních MBA modulů, naše finance samozřejmě odráží Business School pro výzkum síly v oblasti financí a finančních služeb. Chcete-li pokračovat v kariéře v oblasti finančního řízení, nebo v současné době pracují v oblasti financí, pak je to MBA pro vás. Úvodní Finance a účetnictví modul učí základní principy účetnictví a veškerou finanční rozhodování. Ve druhém pololetí lze kombinovat Corporate Finance, mezinárodní finance, finanční a peněžní ekonomie a portfolia a investičních analýz ti nejlepší základ pro kariéru v oblasti financí. Kurz také vám dává techincal pochopení finančního řízení, které jsou nezbytné, pokud jste řídit tým expertů. Schopnost klást správné otázky a pochopit odpovědi jsou dovednosti, dobré finanční manažeři disponují, a ne nutně schopnost řešit komplexní matematické rovnice. Všechny moduly mají etický rozměr; Finanční řízení a investiční problémy jsou nikdy prostě technické problémy. Semestr, kdo - základní moduly Účetnictví a finance Podniková ekonomika Řízení lidí marketing Operations Management Strategické řízení Semestr dvou - základní moduly Podnikání a tvořivost Udržitelné Rozhodnutí a organizace Specialista základní moduly (vybrat dvě z nich) Podnikové finance Finanční a peněžní ekonomie Mezinárodní finance Volitelné moduly (vybrat dvě z následujících možností): Strategické Změna dynamických trzích Etika v podnikání Business Intelligence v prostředí digitální ekonomiky Současných tématech v marketingu Podnikové finance Corporate Governance a sociální odpovědnost Podnikání v praxi Finanční a peněžní ekonomie Hry a strategie pro podnikání Vedení a řízení změn Inovační management Mezinárodní finance Poradenství Vedení Správa globální Firm Řízení lidských zdrojů Portfolio Management a investiční analýza Sociální podnikání Venture Capital a Private Equity Plus - Project Management [-]

MBA V Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

To je jeden z nejvíce podnikání vzdělávacích kurzů dostupných up-to-date kdekoli. Naším cílem je rozvíjet své podnikatelské talent v rámci ucelené vzdělání pro řízení podniku. Budete studovat modul pro podnikání a tvořivosti, který kombinuje přednášky a workshopy se vstupem od praktikujících podnikatelů. Budete mít také možnost uplatnit kreativní řešení ... [+]

To je jeden z nejvíce podnikání vzdělávacích kurzů dostupných up-to-date kdekoli. Naším cílem je rozvíjet své podnikatelské talent v rámci ucelené vzdělání pro řízení podniku. Tento program je pro vás, pokud jste: zkušený manažer, který chce rozvíjet podnikatelské dovednosti zkušený podnikatel hledá na zlepšení manažerských dovedností veřejného sektoru profesionál s odpovědností za organizační nebo změně povolání sociální podnikatel Budete studovat modul pro podnikání a tvořivosti, který kombinuje přednášky a workshopy se vstupem od praktikujících podnikatelů. Budete mít také možnost uplatnit kreativní řešení k řešení problémů pomocí na míru model vyvinutý naší Haydn Zelená institutu pro inovace a podnikání. Enterpriselab Můžete si vybrat ke studiu tohoto MBA proto, že chcete vytvořit svůj vlastní obchodní podnik. Pokud tomu tak je nabízíme veškerou podporu, kterou potřebujete, aby váš podnik zahájil. Naše Enterpriselab poskytuje kancelářích a prostřednictvím kontaktu se sítí podnikatelů a akademiků, odborné poradenství zejména kolem získávání kapitálu. Studenti mohou využít i SimVenture ™, obchodní start-up simulace, která má pomoci pochopit složitost zakládání a vedení podniku. Semestr, kdo - základní moduly Účetnictví a finance Podniková ekonomika Řízení lidí marketing Operations Management Strategické řízení Semestr dvou - základní moduly Podnikání a tvořivost Udržitelné Rozhodnutí a organizace Odborné základní moduly Podnikání v praxi Inovační management Volitelné moduly (dvě z následujících): Strategické Změna dynamických trzích Etika v podnikání Business Intelligence v prostředí digitální ekonomiky Současných tématech v marketingu Podnikové finance Corporate Governance a sociální odpovědnost Podnikání v praxi Finanční a peněžní ekonomie Hry a strategie pro podnikání Vedení a řízení změn Inovační management Mezinárodní finance Poradenství Vedení Správa globální Firm Řízení lidských zdrojů Portfolio Management a investiční analýza Sociální podnikání Venture Capital a Private Equity Plus - Project Management [-]

Na částečný úvazek Singapur MBA A MBA Finance

Campus forma Kombinované August 2016 Singapur Singapore

Provozujeme MBA a MBA Finance kurzy v Singapuru ve spolupráci s PSB akademie, jednoho z institucí premier vzdělávání v Singapuru, který trénuje téměř 25.000 lidí každý rok. Tyto MBA jsou speciálně strukturované pro dnešní rostoucími manažery s potenciálem vyšších pozicích a se schopností přijmout na vznikající ekonomiky založené na znalostech. Singapur MBA kurzy jsou vyučovány Nottingham fakulty v ... [+]

part-time Singapur MBA a MBA finance Provozujeme MBA a MBA Finance kurzy v Singapuru ve spolupráci s PSB akademie, jednoho z institucí premier vzdělávání v Singapuru, který trénuje téměř 25.000 lidí každý rok. Tyto MBA jsou speciálně strukturované pro dnešní rostoucími manažery s potenciálem vyšších pozicích a se schopností přijmout na vznikající ekonomiky založené na znalostech. Singapur MBA kurzy jsou vyučovány Nottingham fakulty v krátkých intenzivních blocích v Singapuru. Výkonní členové MBA kurz si mohou vybrat, aby se moduly v Singapuru. MBA postgraduální kariéra služby Pro mnoho studentů MBA je odrazovým můstkem pro jejich zvolené profesní dráhu. Pro jiné je to příležitost, aby zvážila nový směr. Pro naše studenty MBA, zajišťujeme pro Vás: individuální kariérní konzultace k diskusi kariérní cíle a strategie pro vyhledávání zaměstnání skills řízení programu kariéry které vám pomohou plánovat svou kariéru, krejčí vaše hledání práce a prezentovat sami účinně personalisty hostující řečníci, kteří dávají odborné vhled do různých profesních oblastí a průmyslových odvětví Development Centre Psychometrická Hodnocení pro MBA vyvinout zvýšené sebevědomí a nabízí odborné a profesní kariéra profilování Odborné zdroje pro MBA plánování kariéry, jako jsou: Balíček Kariéra Leader vyvinutý společností Harvard Business School pro studenty MBA Workmaze Nábor Guides Přístup k MBA omezené webové stránky on-line zdrojů, jako je působit globálně a Vault služba na míru neobsazenosti zajistit si jsou udržovány v aktuálním stavu pomocí nejnovějších příležitostí na trhu práce MBA navazování kontaktů, aby maximalizoval svůj vystavení obchodní profesionály a potenciálními zaměstnavateli. on-line MBA Profily Showcase, který umožňuje podporovat sebe na celém světě, aby personalisty, kteří hledají odborné znalosti a dovednosti MBA [-]

Contact
Adresa
Nottingham University Business School, Jubilee Campus, Wollaton Road
Nottingham, NG8 1BB GB
Adresa destinace
Nottingham University Business School,Wollaton Road, Jubilee Campus
Nottingham, Anglie, NG8 1BB GB