Nottingham University Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

S kampusy ve Velké Británii, Číně a Malajsii, Nottingham University Business School má bezkonkurenční globální dosah a členové naší fakulty patří mezi přední výzkumné pracovníky ve svých oborech. Se studenty a pracovníky z celého světa, nabízíme jedinečnou mezinárodní zkušenosti s příležitostí k navázání cenných obchodních vztahů s globálními vrstevníky.

Výuka se opírá o výrazný výzkumu, která je uznána národní i mezinárodní úrovni. Naše vynikající programy a podpora nabízíme našim studentům umožnit jim vyniknout v globálním prostředí.

Nottingham University Business School je uznáván jako jeden z nejlepších škol na světě pro kvalitu jeho výzkumu a výuky v udržitelnosti a společenské odpovědnosti.

Škola má také průkopníkem v oblasti podnikání výuku a výzkum v Nottinghamu, který byl pojmenován ve Velké Británii první Podnikatelský University of the Year v roce 2008 prestižní Times Higher Awards.

Nabízíme inovativní magisterské kurzy pro absolventy z praxe i nepodnikatelských akademických prostředí, a mnoho z našich magisterských kurzů jsou akreditované a uznané profesních organizací. Naše MSc v oboru marketingu je akreditován Chartered Institute of Marketing (CIM) pro Dual cenu, zatímco naše magisterské kurzy v oblasti bankovnictví jsou akreditované Chartered bankéře Institute (CBI), který nabízí studentům Chartered Banker diplom - nejvyšší ocenění k dispozici v celém světě bankovní. Jsme jedním z mála vybraných britských obchodních škol na světě, který nabízí tento dvojí kvalifikační stupeň. The Nottingham MBA byla akreditována Asociací MBA (AMBA) od roku 1993 a zahrnuje možnosti se specializují na finance, podnikání a společenské odpovědnosti.

Business School se nachází na University moderních Jubilee Campus, která byla otevřena v roce 1999 Jejího Veličenstva královny. Jubilee Areál se nachází v těsné blízkosti centra města Nottingham - kosmopolitní a živého města, považovaného za jeden z nejžádanějších míst ve Velké Británii ke studiu. Jen dvě hodiny od Londýna a s výbornou dopravní dostupností, Nottingham je snadno dostupný od zbytku Velké Británii a Evropě.

Žebříčky

  • V roce 2014 REF (Research Excellence Framework) 70% našeho výzkumu byla hodnocena jako jeden mezinárodně vynikající nebo špičkové světové úrovni, pořadí nám 6. ve Velké Británii výzkumu silou.
  • Škola je jedinečná v tom, že EQUIS akreditované pro žádané maximální dobou trvání pěti let na všech svých třech místech ve Velké Británii, Číně a Malajsii Evropskou nadací pro rozvoj managementu (EFMD), jeden z předních světových akreditačních orgánů pro podnikání školy.
  • V roce 2016 Financial Times zařadil naši MSc Finance a investice do jejich největších světových Masters v oblasti financí programů.
  • Naše programy MBA a Executive MBA jsou řazeny podle The Economist MBA Global Top 100.
  • Náš Executive MBA se umístil na druhém místě ve Velké Británii a zvýšení platu našich absolventů po promoci se na 1. místě v The Economist Executive MBA Žebříček 2015.
  • The University of Nottingham řadí v horní 1% z univerzit po celém světě v QS World University Rankings.

  Poslání

  Posláním Nottingham University Business School je posílení obchodních a manažerských znalostí a praxe v odpovědným a udržitelným způsobem pomocí naší globální přítomnost prostřednictvím:

  • Vlivný výzkum nejvyšší mezinárodní úrovni.
  • Vynikající vyučování a programy, které umožní našim absolventům a klienty vyniknout v globálním prostředí.
  • Partnerství s externími organizacemi, které vedly k významnému prospěšné dopady na veřejné politiky, obchodní praxe a hospodářské a sociální pohody.
  • Závazek k celkovému rozvoji a prosperitě studentů a pracovníků v rámci mezinárodního společenství.
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Campus forma Kombinované 2 - 4 let August 2017 Spojené království Nottingham

Executive MBA je pokročilý kurz řízení pro ambiciózní manažery a manažery, kteří chtějí studovat a zároveň pokračovat v jejich kariéře. Můžete být již vedoucí roli, mají obvykle nejméně pět let zkušeností řízení, a mají zájem na dalším kariérním rozvoji a progresi. Tento kurz vám poskytne vysokou úroveň, obecného hlediska řízení o podnikových funkcí a ... [+]

Executive MBA je pokročilý kurz řízení pro ambiciózní manažery a manažery, kteří chtějí studovat a zároveň pokračovat v jejich kariéře. Můžete být již vedoucí roli, mají obvykle nejméně pět let zkušeností řízení, a mají zájem na dalším kariérním rozvoji a progresi. Tento kurz vám poskytne vysoké úrovni, obecného hlediska řízení o podnikových funkcí a jak mohou být integrovány s rychle se měnícím prostředím. Získáte znalosti a porozumění o operacích v podnikání a praktické dovednosti potřebné k řízení to. Ty budou mít prospěch z Executive MBA tím, že: studovat svým vlastním tempem a zároveň pokračovat ve své kariéře. The Nottingham Executive MBA nabízí výjimečnou flexibilitu, takže se vejde kurz kolem vaší práce a rodinných závazků absolvování celosvětově zařadil Executive MBA hodnocené 21 na světě a 2 ve Velké Británii v The Economist o naše studenty a absolventy přináší nové pohledy řešit své obchodní problémy s využitím až do řízení Datum myšlení studovat spolu s dalšími členy kurzu v průměru o třináct let pracovních zkušeností a rozšiřování své navazování kontaktů rozvoj globální perspektivu s využitím jedinečných mezinárodních příležitostí, které nabízíme na našich MBA v Malajsii a Singapuru identifikace odborných předmětů, které jsou nejvíce prospěšné pro vás a vaši firmu od široký výběr volitelných předmětů přístup k odborné znalosti a služby na světové třídy, mezinárodní univerzita spojující jeden z našich zahraničních studijních cestách globalizovat svou MBA s využitím příležitostí k celoživotnímu učení k dispozici Executive MBA absolventů Naši Executive MBA studenti pocházejí z celého světa. Budete studovat společně s účastníky ze soukromé, veřejné, a ne-pro-neziskových organizací, které nabízejí šíři zkušeností, čerstvé pohledy na obchodní otázky, a mimořádných navazování kontaktů. Šití svou Executive MBA Pokud chcete dát své kariéře výhodu v určitém odvětví, nabízíme tři varianty Executive MBA: Společenská odpovědnost Executive MBA (CSR) Executive MBA Podnikání Executive MBA Zdravotnictví K dosažení těchto, studenti musí mít: osm základních modulů Dva základní moduly relevantní pro specializace dva volitelné moduly projekt pro správu, který je zaměřen na odborné oblasti Délka kurzu: částečný úvazek Executive MBA základní moduly Podniková ekonomika Podnikání a tvořivost Finance a účetnictví Řízení lidí marketing Operations Management Strategické řízení Udržitelné Rozhodnutí a organizace Volitelné moduly (výběr čtyři) Obchod a obchodní právo Etika v podnikání Odpovědné podnikání: strategický přístup Business Intelligence v prostředí digitální ekonomiky Uvedení do provozu a servis Redesign Corporate Governance a sociální odpovědnost Etika, správu a rizika Podnikání v praxi Řízení inovací Vedení a řízení změn Správa globální Firm Osobní rozvoj Odpovědné podnikání: strategický přístup Venture Capital a Private Equity Plus - Project Management [-]

MBA

Mba

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let September 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

MBA je pokročilý kurz managementu, který zařídíme se dovednosti potřebné k úspěchu v dnešním složitém obchodním prostředí v soukromém nebo veřejném sektoru. Základní moduly MBA zaměří na určité základní disciplíny managementu. Volitelný modul vám umožní soustředit se do hloubky na konkrétních tematických oblastech, aby vyhovoval vašim individuální zájmy a požadavky kariéry ... [+]

MBA je pokročilý kurz managementu, který zařídíme se dovednosti potřebné k úspěchu v dnešním složitém obchodním prostředí v soukromém nebo veřejném sektoru. Základní moduly MBA zaměří na určité základní disciplíny managementu. Volitelný modul vám umožní soustředit se do hloubky na konkrétních tematických oblastech, aby vyhovoval vašim individuálním zájmům a požadavkům kariéry. Kurz zahrnuje účast na práci ve skupině a je zaměřen na zlepšení své rozhodovací schopnosti a produkovat manažery nejvyšší kvality. Nabízíme také na plný úvazek a částečný úvazek MBA na naší Malajsie areálu. Délka kurzu: Jeden rok na plný úvazek, nebo dva až čtyři roky na částečný úvazek. Semestr, kdo - základní moduly Účetnictví a finance Podniková ekonomika Řízení lidí marketing Operations Management Strategické řízení Semestr dvou - základní moduly Podnikání a tvořivost Udržitelné Rozhodnutí a organizace Volitelné moduly (vybrat čtyři z výběru): Strategické Změna dynamických trzích Etika v podnikání Business Intelligence v prostředí digitální ekonomiky Současných tématech v marketingu Podnikové finance Corporate Governance a sociální odpovědnost Podnikání v praxi Finanční a peněžní ekonomie Hry a strategie pro podnikání Vedení a řízení změn Řízení inovací Mezinárodní finance Poradenství Vedení Správa globální Firm Řízení lidských zdrojů Portfolio Management a investiční analýza Sociální podnikání Venture Capital a Private Equity Plus - Project Management [-]

MBA V Oblasti Financí

Campus forma Denní studium Kombinované 12 měsíců September 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Opírají o základních MBA modulů, naše finance samozřejmě odráží Business School pro výzkum síly v oblasti financí a finančních služeb. Chcete-li pokračovat v kariéře v oblasti finančního řízení, nebo v současné době pracují v oblasti financí, pak je to MBA pro vás. Úvodní Finance a účetnictví modul učí základní principy účetnictví a veškerou finanční rozhodování ... [+]

Opírají o základních MBA modulů, naše finance samozřejmě odráží Business School pro výzkum síly v oblasti financí a finančních služeb. Chcete-li pokračovat v kariéře v oblasti finančního řízení, nebo v současné době pracují v oblasti financí, pak je to MBA pro vás. Úvodní Finance a účetnictví modul učí základní principy účetnictví a veškerou finanční rozhodování. Ve druhém pololetí lze kombinovat Corporate Finance, mezinárodní finance, finanční a peněžní ekonomie a portfolia a investičních analýz ti nejlepší základ pro kariéru v oblasti financí. Kurz také vám dává techincal pochopení finančního řízení, které jsou nezbytné, pokud jste řídit tým expertů. Schopnost klást správné otázky a pochopit odpovědi jsou dovednosti, dobré finanční manažeři disponují, a ne nutně schopnost řešit komplexní matematické rovnice. Všechny moduly mají etický rozměr; Finanční řízení a investiční problémy jsou nikdy prostě technické problémy. Semestr, kdo - základní moduly Účetnictví a finance Podniková ekonomika Řízení lidí marketing Operations Management Strategické řízení Semestr dvou - základní moduly Podnikání a tvořivost Udržitelné Rozhodnutí a organizace Specialista základní moduly (vybrat dvě z nich) Podnikové finance Finanční a peněžní ekonomie Mezinárodní finance Volitelné moduly (vybrat dvě z následujících možností): Strategické Změna dynamických trzích Etika v podnikání Business Intelligence v prostředí digitální ekonomiky Současných tématech v marketingu Podnikové finance Corporate Governance a sociální odpovědnost Podnikání v praxi Finanční a peněžní ekonomie Hry a strategie pro podnikání Vedení a řízení změn Řízení inovací Mezinárodní finance Poradenství Vedení Správa globální Firm Řízení lidských zdrojů Portfolio Management a investiční analýza Sociální podnikání Venture Capital a Private Equity Plus - Project Management [-]

Mba V Oblasti Společenské Odpovědnosti

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

To je Spojené království je první MBA v oblasti společenské odpovědnosti (CSR). Rozvoj porozumění a pochopení odpovědné obchodní praxe je základní součástí Nottingham MBA. Tento kurz demonstruje náš závazek k vzdělávání budoucích vedoucích pracovníků, aby se širší etické uznání a pochopení odpovědné obchodní praxe. Vyvinuto a vedl naše International Centre for ... [+]

To je Spojené království je první MBA v oblasti společenské odpovědnosti (CSR). Rozvoj porozumění a pochopení odpovědné obchodní praxe je základní součástí Nottingham MBA. Tento kurz demonstruje náš závazek k vzdělávání budoucích vedoucích pracovníků, aby se širší etické uznání a pochopení odpovědné obchodní praxe. MBA CSR vyvinula a vede náš Mezinárodním centrem pro sociální odpovědnost podniků (ICCSR), kombinuje pokročilé výuku a učení v oblasti řízení s myšlenkou vedoucí postavení v udržitelnosti a sociální odpovědnosti podniků. Vložením CSR otázek a otázek udržitelnosti do manažerského vzdělávání, budete rozvíjet dovednosti řešit sociálních a environmentálních výzev. Délka kurzu: Jeden rok na plný úvazek, nebo dva až čtyři roky na částečný úvazek Semestr, kdo - základní moduly Účetnictví a finance Podniková ekonomika Řízení lidí marketing Operations Management Strategické řízení Semestr dvou - základní moduly Podnikání a tvořivost Udržitelné Rozhodnutí a organizace Odborné základní moduly Etika v podnikání Odpovědné podnikání: strategický přístup Volitelné moduly (zvolit dva moduly z volitelných možností výběru): Strategické Změna dynamických trzích Etika v podnikání Business Intelligence v prostředí digitální ekonomiky Současných tématech v marketingu Podnikové finance Corporate Governance a sociální odpovědnost Podnikání v praxi Finanční a peněžní ekonomie Hry a strategie pro podnikání Vedení a řízení změn Řízení inovací Mezinárodní finance Poradenství Vedení Správa globální Firm Řízení lidských zdrojů Portfolio Management a investiční analýza Sociální podnikání Venture Capital a Private Equity Plus - Project Management [-]

MBA V Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

To je jeden z nejvíce podnikání vzdělávacích kurzů dostupných up-to-date kdekoli. Naším cílem je rozvíjet své podnikatelské talent v rámci ucelené vzdělání pro řízení podniku. Budete studovat modul pro podnikání a tvořivosti, který kombinuje přednášky a workshopy se vstupem od praktikujících podnikatelů. Budete mít také možnost uplatnit kreativní řešení ... [+]

To je jeden z nejvíce podnikání vzdělávacích kurzů dostupných up-to-date kdekoli. Naším cílem je rozvíjet své podnikatelské talent v rámci ucelené vzdělání pro řízení podniku. Tento program je pro vás, pokud jste: zkušený manažer, který chce rozvíjet podnikatelské dovednosti zkušený podnikatel hledá na zlepšení manažerských dovedností veřejného sektoru profesionál s odpovědností za organizační nebo změně povolání sociální podnikatel Budete studovat modul pro podnikání a tvořivosti, který kombinuje přednášky a workshopy se vstupem od praktikujících podnikatelů. Budete mít také možnost uplatnit kreativní řešení k řešení problémů pomocí na míru model vyvinutý naší Haydn Zelená institutu pro inovace a podnikání. Enterpriselab Můžete si vybrat ke studiu tohoto MBA proto, že chcete vytvořit svůj vlastní obchodní podnik. Pokud tomu tak je nabízíme veškerou podporu, kterou potřebujete, aby váš podnik zahájil. Naše Enterpriselab poskytuje kancelářích a prostřednictvím kontaktu se sítí podnikatelů a akademiků, odborné poradenství zejména kolem získávání kapitálu. Studenti mohou využít i SimVenture ™, obchodní start-up simulace, která má pomoci pochopit složitost zakládání a vedení podniku. Semestr, kdo - základní moduly Účetnictví a finance Podniková ekonomika Řízení lidí marketing Operations Management Strategické řízení Semestr dvou - základní moduly Podnikání a tvořivost Udržitelné Rozhodnutí a organizace Odborné základní moduly Podnikání v praxi Řízení inovací Volitelné moduly (dvě z následujících): Strategické Změna dynamických trzích Etika v podnikání Business Intelligence v prostředí digitální ekonomiky Současných tématech v marketingu Podnikové finance Corporate Governance a sociální odpovědnost Podnikání v praxi Finanční a peněžní ekonomie Hry a strategie pro podnikání Vedení a řízení změn Řízení inovací Mezinárodní finance Poradenství Vedení Správa globální Firm Řízení lidských zdrojů Portfolio Management a investiční analýza Sociální podnikání Venture Capital a Private Equity Plus - Project Management [-]

Na částečný úvazek Singapur MBA A MBA Finance

Campus forma Kombinované August 2017 Singapur Singapore

Provozujeme MBA a MBA Finance kurzy v Singapuru ve spolupráci s PSB akademie, jednoho z institucí premier vzdělávání v Singapuru, který trénuje téměř 25.000 lidí každý rok. Tyto MBA jsou speciálně strukturované pro dnešní rostoucími manažery s potenciálem vyšších pozicích a se schopností přijmout na vznikající ekonomiky založené na znalostech. Singapur MBA kurzy jsou vyučovány Nottingham fakulty v ... [+]

part-time Singapur MBA a MBA finance Provozujeme MBA a MBA Finance kurzy v Singapuru ve spolupráci s PSB akademie, jednoho z institucí premier vzdělávání v Singapuru, který trénuje téměř 25.000 lidí každý rok. Tyto MBA jsou speciálně strukturované pro dnešní rostoucími manažery s potenciálem vyšších pozicích a se schopností přijmout na vznikající ekonomiky založené na znalostech. Singapur MBA kurzy jsou vyučovány Nottingham fakulty v krátkých intenzivních blocích v Singapuru. Výkonní členové MBA kurz si mohou vybrat, aby se moduly v Singapuru. MBA postgraduální kariéra služby Pro mnoho studentů MBA je odrazovým můstkem pro jejich zvolené profesní dráhu. Pro jiné je to příležitost, aby zvážila nový směr. Pro naše studenty MBA, zajišťujeme pro Vás: individuální kariérní konzultace k diskusi kariérní cíle a strategie pro vyhledávání zaměstnání skills řízení programu kariéry které vám pomohou plánovat svou kariéru, krejčí vaše hledání práce a prezentovat sami účinně personalisty hostující řečníci, kteří dávají odborné vhled do různých profesních oblastí a průmyslových odvětví Development Centre Psychometrická Hodnocení pro MBA vyvinout zvýšené sebevědomí a nabízí odborné a profesní kariéra profilování Odborné zdroje pro MBA plánování kariéry, jako jsou: Balíček Kariéra Leader vyvinutý společností Harvard Business School pro studenty MBA Workmaze Nábor Guides Přístup k MBA omezené webové stránky on-line zdrojů, jako je působit globálně a Vault služba na míru neobsazenosti zajistit si jsou udržovány v aktuálním stavu pomocí nejnovějších příležitostí na trhu práce MBA navazování kontaktů, aby maximalizoval svůj vystavení obchodní profesionály a potenciálními zaměstnavateli. on-line MBA Profily Showcase, který umožňuje podporovat sebe na celém světě, aby personalisty, kteří hledají odborné znalosti a dovednosti MBA [-]

Contact
Adresa
Nottingham University Business School, Jubilee Campus, Wollaton Road
Nottingham, NG8 1BB GB
Adresa destinace
Nottingham University Business School,Wollaton Road, Jubilee Campus
Nottingham, Anglie, NG8 1BB GB