Middlesex University London

Úvod

Read the Official Description

Na Middlesex University naše specializované postgraduální kurzy nikdy zůstat statické, ale jsou neustále upravena a vylepšena, aby zajistily, že se učí nejnovější akademické teorie, stejně jako nejnovější odbornou praxi. Budete pod vedením akademických pracovníků, jejichž zkušenosti klene celosvětově uznávané výzkum a hlavní role v klíčových oblastech průmyslu; lektoři, kteří vidí ve vysokém školství jako místo přímo připojeným do reálného světa podnikání a úsilí.

Zápis s námi vám umožní přístup k jednomu z mála single-školního areálu univerzity v Londýně, kde najdete klidné a listové prostředí pro výuku. Nabízíme velmi nejnovější a nejlepší vybavení pro učení a rekreaci, společnou zaměřením, kde cross-oddělení spolupráce jsou normou, a hrdý dědictví, které sahá více než 130 let.

Naše Hendon kampusu je krátká trubička vlakem od centra Londýna, se všemi světovými institucemi, vědeckých komunit a živou kulturu. Máme také školní areály v Maltě, Dubaji a Mauricius. Bereme mezinárodní pohled na studium a své kariéry aspirací. Věříme, že při své vzdělání na vyšší úrovni, je více než jen rozšíření své akademické obzory, ale také o tom mít ty extra vlastnosti, které vás vystoupit ve zvoleném oboru a na globálním trhu práce.

Postgraduální studenti přicházejí k nám prostřednictvím mnoha cest, z celého světa, s využitím našich finančně dostupných studijních programů, stipendia. Naše vynikající 2014 Research Excellence Framework výsledky vypovídají o zvýšené stojí naši investigativní práci má na světové scéně, přes právo, obchod, umění a vědy.


Vybavení


Middlesex nedávno přesídlil mnoho našich zařízení do Hendon, takže nyní je vše založeno na našem jediném, moderní kampus. Tam to bylo 200 mil £ investoval, s novou knihovnou, state-of-the-art biomedicínské a technologie Laboratoře a TV produkce studia instalovány na uni. The Grove, což 80000000 £ centrum pro kreativní kurzů je jedním z nejnovějších staveb na akademické půdě, což je základ pro umění, média a studenty designu.

Umístění

Umístěný v Hendon, univerzita je ideálně situován k centru Londýna - je to jen dvacet-čtyři minuty Cesta do Leicester Square - ale také příměstský pocit dává to nejlepší z obou světů.

Knihovna a studijní zázemí

Sheppard knihovna se může pochlubit inspirativní výhled na panorama Londýna a nabízí více než 1000 studijních míst, takže nebudete muset vyškrábat najít nejlepší studijní místo. Otevřít 24 sedmtin v semestru době to vám dává dostatek příležitostí, aby prozkoumala všechny 350,000 knih v nabídce zde. Náš bezplatný program e-books zaručuje každý student získá základní učebnici pro každý modul v digitálním formátu. To je dohromady obrovské úspory více než třech letech studia, stejně jako pohodlí, že budou moci přistupovat k materiálu jádra odkudkoliv bez nošení těžkých učebnic kolem.

To

Tam je asi 600 počítačové stanice v samotném a bezplatné Wi-Fi je vybaven celém areálu knihovny. Můžete si také půjčit notebooky pro délce 24 hodin a budete mít svůj vlastní e-mailový účet s úložným prostorem, takže můžete snadno zůstat v kontaktu se spolužáky a lektorů. Studenti na Middlesex mají zdarma tisk a kopírování pro všechny univerzitní práci. Existuje specialista IT pracovníci kolem podporovat studenty na počítače a software použití, navíc k webové podpoře.

Kariéra služba

Kariéra centrum může pomoci připravit cestu k vaší vysněné zaměstnání podporou vás prostřednictvím vašich studií. V roce 2012, více než 90% studentů, kteří je absolventem Vysoké školy našlo zaměstnání do šesti měsíců od ukončení studia, takže si můžete být jisti, že kariéra tým bude vám některé užitečné rady. Od CV budovy na poradenství v oblasti pracovních stáží, najdete ho tady všichni.

Svaz studentů

Naše 4.500.000 £ centrální studentka hub nabízí sportovní a rekreační zařízení a Studentská unie je v centru toho všeho. Home Studentská unie je MDX dům, impozantní, moderní místem, kde si můžete odpočinout s pitím po hodině nebo chytit nějaké živé hudby později večer. Stejně jako pořádání akcí, Unie - MDXSU - poskytuje poradenství a podporu studentů v akademických a osobní záležitosti.

Sportovní

Fitness Pod je Middlesex vlajková loď fitness centrum s celou řadou moderních zařízení v posilovně a osobní trenéry k ruce s wellness a fitness poradenství. Použití zařízení stojí jak malý jak £ 70 ° C po celý rok - mnohem levnější než přihlášení do veřejné posilovny. K dispozici je také výběr zbrusu nových hřišť 4G a víceúčelových kurtů na akademické půdě, takže můžete hrát outdoorové sporty, jako je fotbal, basketbal a hokej.

Každý rok Middlesex hostí každoroční sportovní ples, událost, která uznává úspěchy a rozvoj svých studentů ve sportu. V průběhu celého roku se zde sportovní výlety, včetně lyžařský výlet do Francie a na horských kolech víkend ve Walesu.

Výzkum


Náš výzkum je skutečný rozdíl ve světě. Naše práce nekončí na našich hranicích areálu. Studenti a zaměstnanci jsou vedeni ke spolupráci s průmyslovými partnery, profesními subjekty a jinými organizacemi.

Máme odborné výzkumných pracovníků v nejrůznějších oblastech od vakcín pro rakovinu na vyšetřování porušování lidských práv, lidské chování a umělé inteligence.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA (Master Of Business Administration)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Zařadil mezi světovými top 200 MBA, náš program je jedinečný v kombinující mezinárodní rozhled s důrazem na inovativní, zkušenostního učení ... [+]

MBA (Master of Business Administration)

 

Zařadil mezi světovými top 200 MBA, náš program je jedinečný v kombinující mezinárodní rozhled s důrazem na inovativní, zážitkové učení, včetně simulační hry, hraní rolí, dílen a interakcí s odbornými konzultanty a průmyslových reproduktory.

 

 

Kdo je Middlesex MBA pro?

Naše MBA je určen pro nácvik manažery, kteří chtějí získat všeobecný pohled na řízení. Byl vyvinut pro ty, kteří chtějí rozvíjet své podnikatelské a konzultační dovednosti k pokroku v zavedené společnosti, nebo zřízení nezávislého podniku. Je MBA pro ty, kteří jsou vážně praxi. Nežádáme vás, abyste dokončit disertační práce místo toho máme modul projekt v hodnotě třetiny úvěrů kurzu, která zvyšuje své podnikatelské dovednosti nebo vaši schopnost působit jako konzultant pro vaše vlastní nebo jiné organizace.... [-]


Mba Private Equity

Online forma Kombinované 2 let August 2017 Spojené království Velká Británie (UK) Online

Private equity rostla v posledních letech stala velmi významným prvkem v investičním světě. Tento MBA, který byl vyvinut ve spolupráci s Informa Group, je jedním z mála takových programů, které jsou specificky zaměřených na tuto oblast podnikání a vychází z odborných znalostí Middlesex University vyvinula v poskytování online programy. [+]

Tento kurz je zaměřen na manažery, kteří hledají pro pokročilé podnikání, řízení a vedení dovednosti potřebné k formalizovat dosavadní zkušenosti a zintenzivnit více vedoucích rolí v oblasti soukromého kapitálu a stát se lídrem v tomto skutečně mezinárodní odvětví. Síla tohoto programu MBA spočívá v kombinování existující soukromého kapitálu zkušenosti s teorií založena managementu v praktické a snadno přístupném rámce rozvoje. Přináší osvědčené podnikání a řízení školení výhradně distanční vzdělávání, to vám umožňuje možnost řídit svůj vlastní rozvoj, aniž by byla ohrožena vaše aktuální zaměstnání. [-]

Mba V Lodní Dopravě A Logistice

Online forma Kombinované 2 let August 2017 Spojené království Londýn

Masters of Business Administration v oblasti lodní dopravy a logistiky je nabízena Middlesex University Business School ve spojení s Lloydovy námořní akademie ... [+]

MBA v doprava a logistika

 

Masters of Business Administration v oblasti lodní dopravy a logistiky je nabízena Middlesex University Business School ve spojení s Lloydovy námořní akademie. Program kurikulum byl navržen tak, aby vám vybavit znalostmi a dovednostmi k dalšímu svůj námořní Vedení a řízení kariéry. Program se skládá ze šesti intenzivních modulů dodaných on-line po dobu dvou let. Budete mít příležitost ponořit se v hlavních tématech, jako je námořní správy, financí lodi, řízení rizik, námořní ekonomiky a obchodu, námořního práva, formulování obchodní strategie, řízení lidských zdrojů, výkonným vedením, mezinárodní marketing, značky usazování, logistiky a řízení dodavatelského řetězce, projekt mistrovství a inovativní praxe. Online doručení znamená, že můžete studovat, aniž by museli cestovat navštěvovat přednášky či semináře. Naše nejmodernější learningového portálu poskytuje přístup k on-line písemných materiálů, doplněné audio / vizuálního obsahu, interakce skupin a navazování kontaktů. Každý modul používá různé nástroje učení, který kombinuje v celém do pestrého, interaktivní a vzdělávací program, který nabízí perfektní synergii mezi teorií a aplikacemi. Konečný Business Transformation Project vám umožní analyzovat aktuální problém ovlivňující firmu nebo průmyslu, pomocí dat reálného světa a prezentuje realistické akční body. Tento projekt je nejen nedílnou součástí k dosažení výsledků programu, ale budou neocenitelné pro vaši společnost nebo průmyslovým odvětvím. Chcete-li úspěšně dokončit program, musíte projít každý modul a konečné Business transformačního projektu. Posuzování modul bude zahrnovat práce v kurzu, online diskuzní účast, vyšetření a individuální a skupinové projekty.... [-]


MBA V Ropy A Zemního Plynu

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Londýn

Kurz je pečlivě navrženy a dodávány, takže můžete urychlit svůj profesní rozvoj, aniž by museli pozastavit svou kariéru, trvat dlouhá období ... [+]

MBA s ropou a plynem

 

Pro talentované lidi s vedení kariéru v ropném a plynárenském průmyslu, Middlesex University, ve spolupráci s IBC Academy, nabízí Oil & Gas titul MBA na částečný úvazek studie distanční vzdělávání.

 

 

Jak je Oil & Gas MBA zkoumán?

Počínaje v říjnu, Oil & Gas MBA je dodáván 100% on-line distanční vzdělávání v průběhu 24 měsíců a je k dispozici po celém světě. Kurz je pečlivě navrženy a dodávány, takže můžete urychlit svůj profesní rozvoj, aniž by museli pozastavit svou kariéru, trvat delší dobu bez z vaší práce nebo na cesty do vzdálené třídě. Nejsou žádné přednášky či semináře fyzicky zúčastnit - tak dlouho, jak máte přístup k internetu, Middlesex University on-line learningový portál poskytuje přístup k písemné, audio a video obsahu. Spravuje také skupinové interakce, vzájemné propojení a konzultační podporu pomocí různých e-learningových nástrojů.... [-]


Contact
Adresa destinace
Middlesex University
The Burroughs

London, Anglie, NW4 4BT GB