Loughborough University School of Business and Economics

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Loughborough University

&nbsp

Loughborough je fantastické místo ke studiu a práci, pyšní bezkonkurenční sportovního výkonu, mezinárodně uznávaný výzkum a vynikající kvalita výuky - atributy, které nám pomohly k zajištění prestižní Sunday Times '2008 / 2009, University of roku 'ocenění.

&nbsp

Naše atraktivní single-stránky campus poskytuje prostředí, které je stimulující a podpůrná, která nabízí prvotřídní zázemí pro studenty i zaměstnance. Existuje reálné hrdost na univerzitě, která se dotkne každého, s ním spojených, a v tomto našem stého výročí roku, že hrdost pokračuje růst.

&nbsp

Loughborough University Business School

&nbsp

Od svého vzniku jako slavný Loughborough škol v časném 1900s jeho obdržení Royal charty, aby se stal prvním University of Technology v zemi v roce 1966 prostřednictvím své vynikající pověsti dnes, Loughborough má kultivovaný a udržovat silné a dobře-respektoval záznam náběžné hrany výzkumu a vzdělávání. Se sídlem v Midlands, Loughborough je blízko Nottingham, Derby, Leicester, je jen 45 minut od Birminghamu a pouze 90 minut od Londýna a Manchesteru.

&nbsp

Známý mezinárodně pro strojírenství, obchodní studií a sportu a cvičení vědy, Loughborough University má silné vazby s průmyslem, obchodem a profesí. S bezkonkurenční pět královny výročí Ceny pro vysokoškolské a další vzdělávání - nejprestižnější zakázka vzdělávací instituce ve Velké Británii - Loughborough závazek k úspěchu ve všech sférách je uznána na nejvyšší úrovni.

&nbsp

&nbsp

Loughborough University Školní programy firmy

&nbsp

Business School zapsal první studenty v roce 1971, s přibližně 1.500 studentů na širokou škálu programů v dnešní době. Patří mezi našich šest stupňů odborné Bakalářské (jeden vyučuje pouze v Singapuru), Loughborough MBA (AMBA-akreditované), pět magisterských kurzů v různých oborech management a naše ESRC-rozpoznal postgraduální výzkumné programy.

&nbsp

Kromě toho asi 1000 manažerů, ředitelů a vedoucích pracovníků z předních firem v celé Velké Británii zúčastní našich kurzů řízení rozvoje každý rok spustí Professional a Management Development Centre.

&nbsp

Profesionální a Management Development Centre nabízí rozmanitou škálu programů, které zahrnují základní obory management (včetně programu pro ředitele společnosti), stejně jako specializacích, jako je zdravotní péče, bezpečnost řízení rizik a automobilových prodejců management.

&nbsp

Všechny naše programy využívají úzké vazby Loughborough s průmyslem a profese - opravdu Henry Ford College, s níž Business School má úzké vazby, se nachází na kampusu University.

&nbsp

&nbsp

Loughborough University Business School Lidé

&nbsp

Business School nyní se může pochlubit přibližně 72 akademických pracovníků, včetně 22 profesorů a 15 výzkumných-pouze zaměstnance v šesti hlavních výuky a pět výzkumných skupin. Výuka skupiny jsou: Účetnictví a finanční řízení podniku, Bankovnictví a ekonomie a řízení lidských zdrojů a organizační chování, International Business a strategie, řízení vědy, informačních systémů a provozu, Retail a Marketing. Výzkumné skupiny jsou: Účetnictví, Finance a bankovnictví, řízení lidských zdrojů a organizační chování, International Business a strategie, řízení vědy a informačních systémů, marketingu a maloobchodu. ¨

&nbsp

Loughborough respektuje rozmanitost, jak potvrzují i pracovníci a studenti, kteří zobrazují značnou rozmanitostí sebe, pokud jde o národnost, pohlaví, výuka filozofie a výzkumné zájmy. To podporuje živou a kolegiální prostředí s neochvějnou oddanost k dobrému výzkumu a výuky, o čemž svědčí i univerzity a Business School v žebříčku v hlavní ligové tabulky každý rok.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Loughborough Mba

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Loughborough + 1 více

Jako jeden z Top 10 obchodních škol ve Velké Británii a jeden z vrcholu 1% obchodních škol na světě, uspořádat AACSB, EQUIS a AMBA akreditace, máme 40 roků traťový rekord o rozvoji inovativních manažery a úspěšné obchodní vedoucí hledal Po předními zaměstnavateli. [+]

Jako jeden z Top 10 obchodních škol ve Velké Británii a jeden z vrcholu 1% obchodních škol na světě, uspořádat AACSB, EQUIS a AMBA akreditace, máme 40 roků traťový rekord o rozvoji inovativních manažery a úspěšné obchodní vedoucí hledal Po předními zaměstnavateli. Inspirující vítězové: inspirující vůdci Pokud chcete být elitní umělec v oblasti obchodu, urychlit svou kariéru, a naučit se, jak maximalizovat výkonnost podniku, Loughborough MBA je mezinárodně uznávaným a pomůže vám dosáhnout vašich profesních cílů. Učení vedle mezinárodní kohorty zkušených manažerů, budete sdílet čerstvé pohledy na podobné problémy a vytvořit trvalé obchodní sítě. Být vítězem je mysl-set. Je to asi vidět příležitosti výzvy a pak musel dovednosti jejich využití - od vývozu na nové trhy k získání co nejvíce z vašeho týmu, my zařídíme řešit složité problémy a vést rozhodující, inovativní změny, využít příležitostí prostřednictvím chytřejší způsoby práce. Fast Track S přívody každý října, nabízíme tři způsoby, jak studovat: Full-time od 1 roku, pro maximální kariéry zrychlení Na plný úvazek více než 2 roky s 45-52 týdenní praxe, pokud jde o šance, aby maximalizoval svůj praktický expozici se zaměstnavateli a budovat své vyhlídky na práci ve Velké Británii Nebo můžete studovat na částečný úvazek v průběhu 2-3 let, navržený pro profesionály, typicky sídlem ve Velké Británii možnosti Studijní Nabízíme tři způsoby studia: prezenční dobu delší než 1 rok; Na plný úvazek více než 2 roky s stáže; nebo částečný úvazek v průběhu 2-3 let. Všechny MBA studenti studovat stejné učil moduly. vstupní kritéria Loughborough MBA je zaměřen na zkušené odborníky, kteří chtějí buď rozvíjet svou kariéru a dělat skutečný rozdíl organizací, které pracují nebo vést své vlastní úspěšné podnikání. Úspěšní žadatelé musí mít buď bakalářský titul z Velké Británie nebo uznaného v zámoří University, členství, který je schváleným autorizovaným institutem nebo diplom v oblasti řízení studia. Podívejte se na náš Úplný přehled mezinárodních kvalifikačních ekvivalence pro všechny země. Tituly musí být získány z vysoké školy nebo instituce uznané Loughborough University. Obraťte se na nás, aby objasnila v případě potřeby. Věříme, že Vaše zkušenosti přidává hodnotu třídě. To je důvod, proč hledáme výhradně pro uchazeče s: Minimálně 3 roky odborné praxe Značné úspěchy a vedení potenciál Akademický schopnost GMAT není nutné Požadavek na získání titulu nebo podobné kvalifikace je občas upouští pro ty, kteří mají podstatně vyšší úroveň zkušeností a úspěchů - v takovém případě se bude běžně požadované rozhovor a test. Požadavky na MBA angličtiny Požadavek Univerzitní minimální IELTS výsledek 6,5 celkový průměr se alespoň 6,0 v každé složky (poslech, čtení, psaní, mluvení). Žadatelé bez požadované IELTS výsledek může být podmíněnou nabídku tak, že poskytují standardní požadavek University je IELTS jak je uvedeno výše. [-]

Contact

Loughborough University

Adresa, 1. řádek Loughborough LE11 3TU, United Kingdom
Website http://www.lboro.ac.uk/sbe
Telefonní číslo +44 1509 228278