London School of Business and Finance (LSBF)

Úvod

Read the Official Description

London School of Business & Finance (LSBF) je obchodní škola založená v roce 2003, který má školní areály v Anglii, Asii a Severní Americe. LSBF získal Cenu britské královny za podnikání 2013 vydání, čest sdílí velmi málo akademických institucí.

Studium u nás je investice do vaší budoucnosti. Naše studijní programy jsou zaměřeny na konkrétní oblasti podnikání a snažit se dáte ad hoc dovednosti v souladu s tržními trendy. Budete mít možnost zúčastnit se studijní program se studenty z celého světa. LSBF má zastoupení na všech kontinentech a úzce spolupracuje s kariéry službu, která vás provede a podporuje vás při hledání zaměstnání a / nebo stáží.

Program LSBF jsou ověřeny předními akademickými institucemi, jako je Grenoble Graduate School of Business (GGSB). Naše programy odborné přípravy jsou schváleny institucemi, jako ACCA, CIMA a CFA.

Nabízíme:

· Uznávané studijní programy na celém světě

· Campus v centru Prahy - v Londýně, Manchesteru, Birminghamu, Toronto a Singapuru *

· Možnost studovat on-line a prostřednictvím videa s vysokým rozlišením

· Celkem Flexibilita - na plný úvazek a částečný úvazek

* Každý školní areál má jinou nabídku školení. Zkontrolujte, zda na oficiálních stránkách LSBF,


akademičtí partneři

Jako mezinárodní obchodní školy, jsme pečlivě vybírat akademický partnera pro práci, protože chceme, aby studenti měli přístup k nejlepším zdrojům a příležitostem. Akademické partnery jsou Grenoble Graduate School of Business (GGSB), která vlastní trojitou akreditaci - AMBA, EQUIS a AACSB - něco, co se může pyšnit pouze 1% obchodních škol na světě.


obchodní styky

Úzce spolupracujeme s předními organizacemi persviluppare programy, které splňují požadavky současného světa podnikání. Kariéra služba vede studenty aktualizované informace o nejvíce práce recentiofferte.


mezikulturní dovednosti

Schopnost pracovat s lidmi z různých kultur je klíčovým faktorem ve světě práce. Areál do centra města, jako je Londýn a Manchester, stejně jako studentský sbor přicházející z celého světa dá příležitost žít v tak zvané "tavící kotlík" kultur. Jsme hrdí na to, nabídnout živé a tvůrčí atmosféru, ve které rozvinout svůj plný potenciál.


Kariéra Zaměření

Ujistěte se, že vám dosáhnout profesních cílů toužíte je středobodem naší práce. Z tohoto důvodu jsme se nezaměřují pouze na kvalitě studijních programů, ale také v tom, konkrétní podporu při hledání zaměstnání, je tato příručka je vyrobena prostřednictvím naší kariéry služby, která organizuje sítí akce, tematické semináře a udrží aktualizován o volných pracovních místech. Studenti mohou také objednat individuální rozhovory s našimi experty kariéry.


Ubytování - cítil jako doma

Nabízíme širokou škálu možností ubytování pro všechny požadavky a potřeby. Budete žít v rodině, nebo v apartmánech luxusního exekutivy. Postaráme se o všechno! Vyzvednout na letišti cosìche převod do zahraničí zkušenosti mnohem příjemnější a bezproblémové, jak je to možné. Naším cílem je, aby vaše zkušenost v Anglii je nezapomenutelný.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Globální MBA

Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíců April 2017 Spojené království Velká Británie (UK) Online + 1 více

Online Globální MBA program vám umožní pružně sestavit studijní plán, aby se vešly kolem své stávající závazky. Nabízené ve spolupráci s London School of Business a financí ve spolupráci s Mezinárodním Telematic univerzity UNINETTUNO, bude to MBA odměnou vám s mezinárodně uznávané stupně. [+]

Online Globální MBA program vám umožní pružně sestavit studijní plán, aby se vešly kolem své stávající závazky. Nabízené ve spolupráci s London School of Business a financí ve spolupráci s Mezinárodním Telematic univerzity UNINETTUNO, bude to MBA odměnou vám s mezinárodně uznávané stupně. Inovativní on-line vzdělávací platforma Interactive vám umožní sledovat své studium z libovolného místa na světě, 24/7. London School of Business and Finance (LSBF) a interaktivní se zavázali k přístupu k učení, které je středem na vysoce relevantní obsah, flexibilní dodávky, a vysoce prostředí pro spolupráci. Získáte nejvyšší úrovni vedení a manažerské dovednosti, které můžete použít v průběhu výběru 16 volitelných modulů, dává vám možnost změnit kurz, aby vyhovoval vašim profesní aspirace. Požadavky předmětu Chcete-li být považován za následujícího programu Online Globální MBA je nutné splňovat následující požadavky: Bakalářský stupeň (2: 2 minimum) nebo ekvivalentní Kde angličtina není rodným jazykem, a Student nedokončil svůj bakalářský titul v angličtině, je vyžadována následující doklad o znalosti anglického jazyka: TOEFL-IBT skóre 78 nebo TOEFL PBT skóre 547; nebo IELTS celkové kapela skóre 6 nebo vyšší; nebo Michigan test vyrovnal skóre 80 nebo lepší. Seznam požadovaných dokladů o registraci: Vyplněný formulář žádosti Prohlášení o cílech Autentické kopie vašich kvalifikací, osvědčení a kompletní přepisy všech letech studia kopii pasu English kopii vašeho CV / životopis Doklad o znalosti anglického jazyka Napsal osobní prohlášení, že odpovědi na otázky uvedené níže. Vyplněné výkazy by měly být označeny jménem studenta, akademické programu, a jejich kontaktní údaje, a musejí být předloženy poštou, e-mailem nebo faxem. Každá otázka by měla být zodpovězena v minimálně 300 slov (1 strana): Proč jste se rozhodli usilovat o postgraduální program, v této době ve své kariéře, a to, co jste doufal, že dosáhnout tím, že dělá to? Co silné cítíte vás silným kandidátem pro absolventa programu? Popište minulosti nebo současný osobní / profesní zkušenosti, které si myslíte, že pozitivně ovlivnil svůj potenciál uspět v programu absolventa. [-]

MiniMBA

Campus forma Denní studium 4 dny October 2016 Spojené království Londýn

4 celodenní program, miniMBA je zaměřen kolem získání důvěry, kompetence a dovednosti k úspěchu v manažerských pozicích. Program bude zahrnovat přednášky, prezentace, praktické týmové workshopy, hraní rolí a případových studií specifických pro telekomunikační průmysl. [+]

4 celodenní program, miniMBA je zaměřen kolem získání důvěry, kompetence a dovednosti k úspěchu v manažerských pozicích. Program bude zahrnovat přednášky, prezentace, praktické týmové workshopy, hraní rolí a případových studií specifických pro telekomunikační průmysl. Delegáti budou mít také jedinečnou příležitost k síti s místními podnikateli a aktualizovat stávající poznatky a techniky. Požadavky předmětu Pracovní zkušenosti: nejméně 5 let manažerských zkušeností. Akademická kvalifikace: Bakalářský titul nebo ekvivalent, relevantní pracovní zkušenosti rovněž přijala. Anglický jazyk: Jistý obchodní angličtinu, všechny učební materiály a jsou k dispozici pouze v angličtině. [-]

Videos

LSBF: Take your career further at the London School of Business and Finance

Contact
Adresa destinace
Sceptre Court, 40 Tower Hill
London, Anglie, EC3N 4DX GB