Kingston Business School & Kingston Law School, London

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na fakultě Business & zákona, která je součástí Kingston University v Londýně. Fakulta se skládá z renomovanéspolečnosti Kingston Business School aKingston Law School.

&nbsp

Nejlépe hodnocené začátek nové univerzity v Londýně Guardian, to jsme se sídlem v Kingston upon Thames, město v sousedství rušné řeky v Londýně a Surrey. KrásnéKingston Hill areál se nachází v blízkosti Richmond Park a Wimbledon Common, a je jen 25 minut od centra Londýna.

&nbsp

Výzkum také hraje velmi důležitou roli pro Business School, Law School. V nedávném výzkumu hodnocení cvičení,obchodní a id = 415 "target =" _self "> Právnické školy získaly výborné výsledky prokazují význam a dopad výzkumu na fakultě.

&nbsp

Naše kurzy jsou navrženy tak, aby umožnila maximální flexibilitu tím, že nabídne vám Part-time možností. Závazek se liší v závislosti na kurzu, s mnoha nabídkou Part-time večerní nebo odpolední / večerní studium, a některé na open-learning základě víkend docházky.

&nbsp

Kingston Business School

&nbsp

Kingston Business School, která je součástí Kingston University, je mezinárodně uznána jako vedoucí obchodního centra vzdělávání a usiluje o zajištění kvality výuky, výzkumu
a studentské praxe. Naše kurzy jsou navrženy ve spolupráci s průmyslem, nabízí možnost pracovat s nejnovějším vývojem v oborech, a jsou akreditovány příslušnými odbornými a statutárních orgánech, aby zajistily významu v dnešním světě. Jsme jedním z pouhých deset center excelence uznaným Chartered Institute of Personnel a rozvoj, a jeden z elitních počet obchodních škol UK, s akreditací asociace MBA z našich kurzů MBA. Také nedávno obdržel EPAS akreditaci od Evropské nadace pro management rozvoje několik našich studentů a postgraduálních kurzů, a pouze druhé britské obchodní školy, aby jim tato akreditace.

&nbsp

Kingston Law School

&nbsp

Law School byla stanovena a rostoucí centrum výuky práva na 40 let. Naše široká nabídka titulů zákon dává výborný start pro kariéru v oblasti práva a také v mnoha dalších právních aspektech podnikání, stejně jako mnoho jiných profesí přátelské, produktivní a podpůrná právnické fakulty.

______________________________________________________________________________________

&nbsp

Mnoho našich zaměstnanců jsou aktivní v profesionální praxi, stejně jako přední akademici. Kromě toho na fakultě je rostoucí počet prosperujícího výzkumných center, s rostoucí počet našich zaměstnanců aktivně zapojila do výzkumu a jejich sdílení in-hluboké znalosti prostřednictvím výuky.

&nbsp

Abychom zajistili, že vás up-to-date s nejnovějším vývoji v tomto odvětví jsme rovněž navázala spojení s podnikatelskými institucemi v centru Londýna a mimo ni, a spolupracujeme se zahraničními partnery, kteří poskytují našich kurzů v zahraničí. Naše vyučován kurzy jsou navrženy tak, aby se vám vybavit schopností pro podporu vaší budoucí kariéru, nebo rozšířit vaše stávající kariérní vyhlídky.

&nbsp

Moduly jsou strukturovány tak, aby zajistily stimulující a vyvážené studijního programu, včetně přednášek, cvičení a semináře, laboratorní zasedání, interaktivní učebny zasedání a student-vedl skupinu projektů. Jsme také spustit řadu seminářů, přednášky a akce přidat další rozměr do studia, nabízí možnost udržovat kontakt s odborníky v dané oblasti.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Velitel MBA Obchodní Administrativa

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Kingston MBA je navržen tak, aby vám pomohl úspěšně fungovat v mezinárodním prostředí. Výuka je informován o globálním výzkumu a máte spoustu možností, jak rozvíjet mezinárodní kontakty [+]

AMBA akreditované MBA programy v Londýně: vysoce kvalitní zkušenosti, výhodná poloha asociace MBA akreditace.

Kingston MBA kurz nabízí intenzivní, podnětné a náročné učení, zkušenosti, které vám poskytne širokou základních znalostí v původním řízení disciplín. Kromě toho, že vám umožní přemýšlet o své odborné praxe a osobní rozvoj, a položit základy pro převzetí vedoucí strategickou úlohu ve vaší organizaci.

 

Byli jsme přináší vysoce kvalitní MBA program na 25 let, které nyní inorporates první třídy na plný úvazek a částečně-time program začíná v září a únoru. Samozřejmě byly akreditovány AMBA pro většinu z té doby - to znamená, můžete se spolehnout na použití poskytovat vysoce kvalitní MBA zkušenosti. ... [-]