Kent Business School, University of Kent

Úvod

Read the Official Description

Kent Business School je top 30 UK obchodní školy, které se zavázaly k dokonalosti tím, že programy na světové úrovni magisterských včetně Kent MBA. Zařadil 19. ve Velké Británii pro Business Studies * 1, nabízíme eminentní obchodní vzdělání s vynikajícími vyhlídkami na zaměstnání a studentské praxe.

vzdělání

Kent Business School má více než 25 let zkušeností dodávající podnikového vzdělávání na špičkové 20 britská univerzita. Naše portfolio postgraduálních programů dokazuje šíři a hloubku naší odbornosti. Akademický výzkum a spojení s globální podnikání informovat naší výuky, zajistí vzdělávací program, který je relevantní a aktuální. Jsme zařadil 19. ve Velké Británii pro Business Studies * 1, a mají vysokou pro standard naší výuky a spokojenosti studentů. Také pořádáme řadu akreditací profesními organizacemi.

Stipendia & Financování

Business School nabízí Early Bird Sleva 10% pro žádosti podané a schválené před 31. březnem 2015. Poskytujeme také další exkluzivní stipendia a stipendia pro naše postgraduální studenty na základě žádosti.

University of Kent má dále dostupné možnosti financování, Použijte univerzitní vodítko k finanční pomoci jako základ pro svůj výzkum do celé řady možností financování.

Umístění

Velká Británie je oblíbeným místem ke studiu, a KBS je velmi dobře se nachází v jihovýchodní Anglii. Náš školní areál se nachází v historické a krásné město Canterbury; známý jako město-přestávce destinací pro každého, kdo má rád umění, kultura, historie, restaurace a noční život. Areál sám se nachází v lesích, a je v pěší vzdálenosti od centra města Canterbury. Kromě toho, Canterbury je 56 minut vlakem do Londýna a 2,5 hodiny do Paříže. Veřejná doprava je snadno dostupné a spolehlivé.

Výzkum a Fakulta

Je hodnocen 67% naší obchodní a manažerské výzkumu "mezinárodně vynikající" nebo "světový" * 2. Pořádáme mnoho externě financována výzkumné projekty s vysokými partnery v profilu. Nedávné a aktuální příklady zahrnují Radě hospodářské a sociální výzkum, Světovou bankou a Evropskou komisi.

Informace pro zahraniční studenty

Studium na Kent Business School je vzrušující životní zkušenost. Navrhli jsme vynikající akademické zkušenosti, a také příjemné prostředí pro sociální a kulturní angažovanosti. K dispozici je podpora k dispozici pro naše zahraniční studenty, jakmile je žádost podána. Z praktického Informace o vízech, na jazykových dovednostech, a hledání ubytování. Tato podpora pokračuje, když se stanete studentem které vám pomohou, aby co nejvíce svého času na univerzitě. KBS váží vstup zahraničních studentů na učení. Business je globální, a proto je náš výhled.

Informace pro britské studenty

Studium pro obchodní Masters je nyní žádoucí možnost ve Velké Británii. Ať už plný úvazek nebo na částečný úvazek, studovat obchod na této úrovni je obrovský rozlišovacím pro funkční specialisty, a umožňuje podnikatele v praxi dále specializovat a oživit jejich strategické myšlení. Kent Obchodní školy vede výjimečně dobře pro kariérní vyhlídky * 3:

  • 19 ve Velké Británii pro podnikání, management a marketing absolvování kariérní vyhlídky studentů
  • 19 ve Velké Británii pro účetnictví a finance absolvování kariérní vyhlídky studentů
  • 91% našich doktorandů souhlasí s tím, že se cítí lépe připraveni na jejich budoucí kariéru, a že jejich průběh byl intelektuálně stimulující * 4.

Připojit KBS. Těšíme se na setkání s Vámi.

  • * 1 The Times / Sunday Times University Guide 2.015
  • * 2 Research Excellence Framework 2014
  • * 3 Guardian University Guide 2015
  • * 4 Postgraduální Učil Student Experience Survey (PTE) 2014

Kromě financování programů jsou k dispozici v rámci této School, University of Kent nabízí další postgraduální Finance stupňů prostřednictvím své Centrum financí strategická iniciativa na univerzitě, aby splňovaly stále náročné požadavky zaměstnavatelů, finančníky a tvůrci politik snaží zajistit úspěch pro své organizace.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Kent MBA (plný úvazek)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Full Time MBA má všechny výhody AMBA akreditovaného studijního programu, který je inovativní, akademicky přísné a relevantní s přidanou hodnotou pro doručení v mezinárodním obchodním prostředí, který je obohacen o společné učení s výkonným MBA. [+]

Full Time MBA má všechny výhody AMBA akreditovaného studijního programu, který je inovativní, akademicky přísné a relevantní s přidanou hodnotou pro doručení v mezinárodním obchodním prostředí, který je obohacen o společné učení s výkonným MBA. Hlavní body programu patří: * Akreditované MBA, která může být dokončena do 1 roku. V blízkosti do Londýna, v blízkosti Evropy * A vskutku mezinárodní prostředí s akademiky z více než 18 zemí a studentů z Evropy, Asie a Afriky. * Možnost učit se a sítě se zkušenými profesionály ze všech koutů světa. * Snadný přístup k akademické znalosti a přátelské, podpůrné studijní prostředí. Malý počet dětí ve třídě umožňuje jednotlivcům získat osobní péči o své vlastní podnikání a vzdělávání týká. * On-line přístup ke všem studijní materiály, skripta a diskusní kluby, do školy "Virtual Learning Environment" Moodle. * Bezplatné parkování v areálu hotelu a výborné ubytování na koleji a sportovních zařízení s výhledem na Canterbury. * Průběžné jazyková podpora z University of Kent Pokud angličtina není vaším rodným jazykem. ... [-]


Videos

Welcome Video

Contact
Adresa destinace
Kent Business School
University of Kent
Canterbury

Canterbury, Anglie, CT2 7PE GB