Global Impact Training And Higher Education

Úvod

Read the Official Description

Global Impact North London College je dobře zavedená dodavatel, se specializujeme na firemní školení, kvalifikace, odborné kurzy a postgraduální kvalifikace.

Společnost má pobočky ve Velké Británii; s obchodními partnery v západní Africe a ve Spojeném království.

Společnost je pevně stanovena jako poskytovatel mezinárodně uznávaných kurzů. Mezi naše klienty patří jednotlivci, kteří se snaží zdokonalit své odborné kvalifikace, soukromých podniků, a multi státním poskytování školení a kvalifikaci zaměstnanců, kteří mají plnit své zákonné povinnosti.

Expert trenéři může pracovat s vámi ve vašich kancelářích nebo v jmenovaného místě. Všechny naše kurzy poskytují národně uznávané kvalifikace, a oni budou mít pozitivní vliv na vaše podnikání.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba Doplňte

Online forma Denní studium 6 - 9 měsíců August 2017 Spojené království Londýn

Tento MBA vám pomůže získat širší znalosti o podnikání tím, že vystaví vám na klíčových aspektů ní a ukáže vám, jak to všechno do sebe zapadá. MBA bude aktualizovat řízení sadu nástrojů a dá vám širší, silnější profil tak, aby posílily své kariéry. [+]

1.. Marketing Design & Innovation 2. Metody výzkumu pro manažery 3. Disertační projektu Studenti, kteří úspěšně dokončili postgraduální diplom v řízení podniku budou moci získat vstup do MBA "top-up" fáze VÝSLEDKY UČENÍ: Tento MBA vám pomůže získat širší znalosti o podnikání tím, že vystaví vám na klíčových aspektů ní a ukáže vám, jak to všechno do sebe zapadá. MBA bude aktualizovat řízení sadu nástrojů a dá vám širší, silnější profil tak, aby posílily své kariéry. Po úspěšném absolvování této fáze budou studenti obdrží certifikát MBA vydaným Anglia Ruskin University UK. [-]

Videos

Your Success Is Our Success

Global Impact

Study Online

Contact

Global Impact Training and Higher Education

Adresa, 1. řádek Oxford Street
W1D 2ES London, United Kingdom
Website http://www.globalimpacttrainingandhighereducation.co.uk/
Telefonní číslo +44 0203 380 0971