Edinburgh Napier University Business School

Úvod

Read the Official Description

Edinburgh Napier University Business School

V centru hlavního města Skotska inspirativní, Business School Edinburgh Napier University nabízí výrazný, inkluzivní a dynamické vzdělávací prostředí. Jeden z největších a nejmodernějších obchodních škol ve Skotsku, jsme přesvědčeni, při vytváření mezinárodního společenství praxe, kdy jsou lidé dané každou příležitost dosáhnout svého plného potenciálu.


Naši studenti těžit z živé, flexibilní a stimulující výuce a učení životní prostředí v širokém spektru mezinárodně uznávaných kurzů, které vedou k ocenění bakalářské, magisterské a doktorské diplomy, včetně BA (Hons), MSc, MBA, DBA a PhD. Svět podnikání se rychle mění a jsme odhodláni inspirující futures, aby postupující poznání, stavební schopnosti a dovednosti v našich studentů, aby vyhovovaly potřebám dneška a reagovat na požadavky zítřka.

Futuristický design a flexibilní v provozu, Craiglockhart Areál nabízí jedny z nejmodernějších výukových zařízení ve Skotsku, včetně výrazných přednáškových sálech učeben, počítačových laboratořích a jazykových apartmánů, a je domov pro Edinburghu největšího počtu podnikatelských studentů.

Nabízíme naši studenti možnost volby v předmětech, které mohou studovat, což jim umožní přizpůsobit míru, aby vyhovovaly jejich osobní touhy, pracovní cíle a individuální preference. Význam globálním podnikatelském prostředí se odráží v našem návrhu kurzu a posílena studium v ​​zahraničí příležitosti a kolektivní sdílení zkušeností v rámci naší multikulturní studentské komunity.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Globální Online MBA

Online forma Kombinované August 2017 Spojené království Edinburgh

Tato nová on-line MBA je jedním z nejvíce technicky pokročilý ve světě - navržen tak, aby vzdělávat a podporovat novou generaci globálních obchodních lídrů. [+]

Global Online MBA Tato nová on-line MBA je jedním z nejvíce technicky pokročilý ve světě - navržen tak, aby vzdělávat a podporovat novou generaci globálních obchodních lídrů. Naše MBA reaguje na současných ekonomických a finančních podmínek; agilní při řešení současných problémů; flexibilní při poskytování skutečně použitelné učení. A především, etické v blížící se vaše podnikatelské a manažerské vzdělání jako kontinuální hodnoty poháněného cesty profesního a obchodního postupu. Zaměřuje se na vás k úspěchu Naším cílem je vytvořit skvělé manažery, kteří chtějí zlepšit komunity a společnosti, ve kterých pracují, tím, že ukazuje, jak používat behaviorální a emoční inteligence v rámci organizačních a podnikatelského prostředí. Naše MBA nabízí jednotlivcům příležitost stavět na své vůdčí schopnosti a aplikovat základní znalosti a dovednosti pro podnikání, finanční, právní a manažerské rozhodování. Zvládnutí obchodní praxi Zkušenost je klíčem k tomu, aby hlavní obchodní administrativa dovednosti důležité pro vás v náročných a rychle se měnících podmínkách globální ekonomiky a financí. Naše MBA poskytuje mezinárodně uznávanou kvalifikaci z top zařadil obchodní školy pro postgraduální zaměstnatelnosti. S dvaceti let zkušeností poskytování MBA, nabízíme velký důraz na odborné vzdělávání. Kontextualizace je dosaženo od studenta studenta sítí a z podpory a vedením našich vůdců modulů. Náš mezinárodní tým, z Afriky, Severní Americe, Evropě a Asii, je unikátně umístěn dodat MBA s globální obchodní perspektivy - cenným přínosem vzhledem k povaze moderního podnikání. Tutor interakce, peer to peer sítí a kohorta kombinuje s vaší zkušeností, aby učení velmi důležité, aby jednotlivé profesních situacích. Harvard Business Publikace materiály jsou použity na podporu a rozšiřování učení. Moderní, mobilní a inovativní Užijte si prvotřídní vzdělávací zkušenost. Business School on-line distanční vzdělávání MBA nabízí jedinečnou flexibilitu prostřednictvím řady výrazných studijních režimů a možností.... [-]