Birmingham City University

Úvod

Read the Official Description

S přibližně 23.500 studentů z 80 zemí, Birmingham City University je velké, různorodé a stále oblíbené místo ke studiu. Vložili jsme studenty v centru všeho, co děláme, že jim ty nejlepší příležitosti pro budoucí úspěch.

Univerzita má záviděníhodnou pověst pro poskytování kvalitních, studenta zaměřené vzdělání v profesionálním a přátelském prostředí. Naše Vynikající kurzy, state-of-the-art zařízení, personálu prvotřídní, a soustředit se na praktické dovednosti a profesionální relevance vyrábí některé z nejvíce využitelných absolventů v zemi, s Sunday Times University Guide 2013 nás žebříčku ve Velké Británii vrchol 30 pro část našich studentů vstupujících práci absolventa-úrovni.

My jsme dali 270000000 £ do regionální ekonomiky a podporovat tisíce pracovních míst v této oblasti. Jsme investovat přibližně 180 milionů £ v našem majetku, včetně významného rozšíření našeho městského centra kampusu v Eastside, poskytnout studentům záviděníhodné škálu zařízení. Kompletní University Guide nás zařadil jako top 10 UK univerzity pro výdaje na zařízení v letech 2012 a 2013.

Naši zaměstnanci a studenti komunita je definována našich základních hodnot, které obrys, kdo jsme jako univerzity, a jak budeme pracovat spolu navzájem. Naše základní hodnoty jsou Excellence, lidé se zaměřil, Partnership pracovní a nestrannost a bezúhonnost.

Naše mise

"Chcete-li transformovat vyhlídky jednotlivců, zaměstnavatelů a společnosti prostřednictvím vynikající výsledky v praxi, založené na vzdělávání, výzkumu a výměny znalostí."

Naše vize

"Být vedoucí univerzita pro kreativní a odbornou praxi inspirované inovace a vyšetřování."

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration - MBA Mezinárodního

Campus forma Denní studium 12 - 18 měsíců August 2017 Spojené království Birmingham

Tento program je zaměřen na aspirující manažery, kteří nemusí mít žádnou předchozí pracovní zkušenosti a byl vyvinut s budoucí zaměstnatelnost studentů ... [+]

Master of Business Administration International - MBA

 

Tento program je zaměřen na aspirující manažery, kteří nemusí mít žádnou předchozí pracovní zkušenosti a byl vyvinut s budoucí zaměstnatelnost studentů v mysli. Kurz je určen na rozvoj praktických dovedností studentů, jako jsou mezilidské, self-management, komunikace, vytváření sítí a výzkumných dovedností. To bude informovat a zlepšit v reálném životě 'zkušenosti studentů se zaměřením na aplikovanou / praktického orientaci díky značnému využívání případových studií jako učení a vyučování vozidlo umožňuje studentům ocenit složitost rozhodování ve světě podnikání a řízení. Studenti budou také těžit z většího zaměření na mezinárodní perspektivy, která uznává změně mezinárodní podnikatelské prostředí a potřeba manažerů budoucnosti mají znalosti a dovednosti, vyrovnat se s "novou" tržní realitě. Studenti budou mít také možnost provést v podnicích stáže vedoucích k v podnicích projektů (volitelné pro studenty), nebo disertační práce.... [-]