Limak - Austrian Business School

Úvod

Read the Official Description

Die Limak Austrian Business School Byl vyvinut ve spolupráci mezi obchodu, průmyslu, veřejného sektoru a Johannes Kepler University of Linz Společnost byla založena v roce 1989 a je nejstarší obchodní škola v Rakousku a jedním z nejstarších ve střední Evropě. Hnací myšlenkou bylo umožnit vytvoření instituce dalšího vzdělávání v Linci, mezinárodně orientované vzdělávání a rozvoj služeb manažerů pro firmy a instituce.

Co inovativní a odvážný projekt jako "Linz Manažerská akademie"Byla zahájena v roce 1989, se stal jedním z nejprestižnějších institucí ve střední Evropě. Milníky v historii Limak Austrian Business School.

V průběhu let, Limak vyvinula vědomě zvolili, exkluzivní sítě renomovaných zahraničních univerzit, jako je Richard Ivey Business School v Kanadě a Tsinghua University Pekingu v Číně a její mezinárodní fakulty neustále rozšiřuje.

Limak dnes se vyznačuje komplexním portfoliem od základů managementu a specializovaných krátkých programů (IN.TENSIVE certifikát kurzy) rozsáhlé programy MBA (řízení MBA a Executive MBA), ke zpevnění specifické pro kvalifikaci (Limak IN.SPIRE rozvoj vedení). Cílovými skupinami daleko za hranice Horního Rakouska a Rakouska a patří v každém případě o německy mluvících zemích a sousedních zemí ve střední a východní Evropě.

2013

Na jaře roku 2013 na začátku, nově navržený a vylepšeným programem portfolio Limak, která nabízí vedle Global Executive MBA, sedm specializované MBA řízení pro celou řadu průmyslových odvětví a funkčních oblastí.

2009

Limak Johannes Kepler University Business School rozšířila své aktivity. Založili spolu s Univerzitě Johanna Keplera Linz (JKU) a UAS Horního Rakouska (ZF), nové instituce, která provozuje pod značkou Limak Austrian Business School. Tyto tři organizace se tak spojí své síly.

2008

koncipován Limak nový integrovaný rozvoj přístup na míru pro řízení (Limak IN.SPIRE), který byl od té doby úspěšně použit v projektech Limak se společnostmi.

2007

vyvinutý Limak Johannes Kepler University Business School zcela nový Executive MBA program - zaměřený na nadnárodních společností v oblasti B2B - jedinečný v Německu.

2005

Limak a Johannes Kepler University nadále růst společně. Limak je nyní oficiálně "Johannes Kepler University Business School".

2003

vyvinula Limak první firemní Executive MBA program pro renomované rakouské konsorcium.

1990

spustila první program obecně managementu v této oblasti, o několik let později, první pozoruhodný partnerství s americkou univerzitou (Emory University / Goizueta Business School), od poloviny 90. let začíná Limak první program Innovation management v německy mluvících zemích, v úzké spolupráci s Rotman School of Management na University of Toronto v oboru MBA následoval.

This school offers programs in:
  • Němec

Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Global Executive MBA

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2017 Rakousko Linz

Jste jednatel ve společnosti, která chce mezinárodní růst trhu. Chcete rozvíjet své podnikatelské dovednosti a vaše podnikání udržitelný úspěch? Pak se dostanete do Global Executive MBA potřebné nástroje, aby byla úspěšná na národní a mezinárodní úrovni. [+]

Pro zkušené a inovativní MANAGER / IN Jste jednatel ve společnosti, která chce mezinárodní růst trhu. Chcete rozvíjet své podnikatelské dovednosti a vaše podnikání udržitelný úspěch? Pak si v Global Executive MBA potřebné nástroje, aby byla úspěšná na národní a mezinárodní úrovni. MEZINÁRODNÍ řízení a strategického PODNIKÁNÍ Normy jsou nutností: Limak Global Executive MBA poskytuje špičkové akademické znalosti, metody a nástroje. V dlouhodobém programu nejen své manažerské schopnosti, ale spíše své vůdčí schopnosti jsou lepší. K dispozici je i volba, zda také optimalizovat mezinárodního procesu rozvoje vaší společnosti, nebo v oblasti strategického řízení a podnikání chtějí získat další znalosti a praktické dovednosti. OSTŘIT své schopnosti, znalosti - Nástroje a metody pro úspěšné řízení a jak použít - rozvíjení společných strategií a implementovat je v mezinárodním kontextu - Systematický přístup k složité otázky v profesionálním prostředí, učit se - rozvíjet vedoucí postavení v mezinárodní společnosti - získání kompetence pro mezinárodní rozvoj trhu - zlepšit interkulturní dovednosti Rozvíjejte své Speciální výhody pro své vlastní podnikání - Pochopit společnost a její životní prostředí, jeho složitost, a na základě zlepšení kvality rozhodování - odborně připravovat národní a mezinárodní trh, uvedené na trh v podobě podnikatelského plánu a provést - získat způsobilost pro bezpečnost při unternehmensrelevantem právních znalostí - nové perspektivy zvýšením podnikové sítě na související a získat doplňkové odvětví - vytvořit vlastní a komplexní řešení pro self-vybrané úlohy v rámci diplomové práce Stavební bloky pro váš úspěch - CORE BUSINESS - GLOBAL LEADERSHIP - strategické řízení a podnikání nebo MEZINÁRODNÍ marketing a business development - Diplomová práce ZVLÁŠTNÍ VÝHODY - Individuální koučink - večer LOUNGES - studijní cesty - INDUSTRY TRANSFER TARGET AUDIENCE Obchodní manažeři hledají mezinárodní růst trhu, rozvíjet své podnikatelské dovednosti a chtějí, aby se jejich podnikání trvalý úspěch. Požadavky na přijetí Ukončení studia a nejméně pět let odborné praxe a kvalifikace, zkušeností, což je srovnatelné s studie, a pozitivní dokončil sací rozhovor. Doklad o dostatečné znalosti anglického jazyka lze také nalézt v průběhu přijímacího pohovoru. [-]

MBA

Excellence řízení Prodeje Mba

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2017 Rakousko Linz

A pro kupující / hotel / s, potenciál pro takové pozici - mají - a další. Odvolání k vám? Pak si v MBA Řízení prodeje Excellence nástroje pro to, aby marketingové aktivity vaší firmy na profesionální úroveň. [+]

EXECUTIVE v prodeji A pro kupující / hotel / s, potenciál pro takové pozici - mají - a další. Odvolání k vám? Pak si v MBA Řízení prodeje Excellence nástroje pro to, aby marketingové aktivity vaší firmy na profesionální úroveň. TECHNICKÉ SALES ve vedení GO Úspěšný prodej je mnohem víc než jen rozhraní mezi nabídkou a poptávkou. A úspěšný prodejce / uvnitř jsou více než "jen" výtvarný samouk, který se naučil své řemeslo od nuly. Jste stratégové s psychologickým pozadím znalostí, které vedou své týmy zaměřena na úspěch. To je místo, kde jste přišel na. S MBA Řízení prodeje Excellence získat kombinace pevných vědeckých základech a praktickém uplatňování znalostí. Máte v ruce na řízení distribuce vašich obchodních aktivit s cílem posílit a inspirující tým realizovat. Vítejte v novém rozměru vzdělávání. OSTŘIT Váš osobní působnosti pro oblast - Rozvíjet prodejní strategie vychází z podnikové strategie - různé nákupní a prodejní chování znát na základě modelů osobnosti - profesionalizovat správy prodavače a řízení prodejních procesů - Seznámení proces navrhování obchodní organizace Rozvíjejte své Speciální výhody pro své vlastní podnikání Vytvářet vlastní marketingový koncept na základě analýzy související s podnikáním - - strategie a nástroje použít pro řízení prodejních týmů, a tím dosáhnout účinnějšího řízení obchodního týmu - Nové perspektivy zvýšením podnikové sítě na přidružené nebo získat doplňující odvětví - na míru a komplexní řešení pro self-vybraný úkolu vytvořit rámec diplomové práce TARGET AUDIENCE Sales Manager / uvnitř, Key Account Manager / vnitřní prodeje Expert / indoor / s na cestě do funkce vodicí, hlava / vnitřní, generální ředitel / uvnitř malých a středních podniků a Business Development Manager / uvnitř. Požadavky na přijetí Ukončení studia a nejméně tři roky odborné praxe či kvalifikace, zkušeností, což je srovnatelné s studie, a pozitivní dokončil sací rozhovor. [-]

Kvalita, Projekt Mba A řízení Procesů

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2017 Rakousko Linz

A lidé, kteří chtějí to, aby se stal jedním. Odvolání k vám? Pak si v MBA Program kvality, Project a Process Management řádné školení, aby se projekty a procesy ve vaší společnosti s holistickým kvalitou efektivněji. [+]

Pro kvalitu, projekt a Process Manager / IN A lidé, kteří chtějí to, aby se stal jedním. Odvolání k vám? Pak si v MBA Program kvality, Project a Process Management řádné školení, aby se projekty a procesy ve vaší společnosti s holistickým kvalitou efektivněji. ÚSPĚCH prostřednictvím optimalizace na vedoucích GO Schopnost složitých problémů řešit analyticky, je jedním z faktorů úspěchu mnoha firem - bez ohledu na jejich velikost nebo povahu. Získané v tomto programu, rozsáhlé know-how v oblasti kvality, projektového a procesního řízení otevírá širokou škálu aktivit v multidisciplinárním řízení a zároveň úspěšného vstupu do nadnárodních společností. Ať už ve výrobě, řízení dodavatelského řetězce a řízení kvality, controllingu, řízení lidských zdrojů nebo všeobecné řízení - s tímto MBA budete mít potřebné znalosti, aby úspěšně pracovat v podniku. OSTŘIT Váš osobní působnosti pro oblast - Definovat kvalitu jako kritérium pro obchodní rozhodování - rozšířit řízení znalostí a účinné zásady - a používat nástroje - Koncepce řízení učení s procesy - řídit zaměstnanci / vnitřní a rozvíjet - úspěšně plánovat a řídit projekty Rozvíjejte své Speciální výhody pro své vlastní podnikání - Profesionalizace v celkové vedení a celkové řízení kvality - spojuje nejnovější vědecké poznatky s praktickými a související s podnikáním úkolů v kvalitě, projektového a procesního řízení - šitý na míru, komplexní a podnikové orientované řešení sebeuloženého úkol jako součást diplomové práce práce - nové perspektivy zvýšením vyhrát podnikové sítě k příbuzným nebo doplňkových odvětvích Individuální koučink Získáte kvalitní zápasení, který slouží individuálně zvolené téma, spolu s trenérem, intenzivní práce nahoru. Budete mít možnost v soukromém rozhovoru se zkušeným tématy obchodní trenér vás konkrétně zajímá, nebo zaměstnat, aby odrážely. TARGET AUDIENCE Osoby, které jsou nebo v jejich společnosti / její instituce již s kvalitní, projekt Chcete řešit procesní řízení, nebo se vyvíjejí v této oblasti. Zejména jsou projektový manažer / vývojáři / vnitřní, manažer technický výrobek / uvnitř, výrobní ředitel / dovnitř a Supply Chain manažer / uvnitř. Požadavky na přijetí Ukončení studia a nejméně tři roky odborné praxe či kvalifikace, zkušeností, což je srovnatelné s studie, a pozitivní dokončil sací rozhovor. [-]

Mba Controlling A řízení Výkonnosti

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2017 Rakousko Linz

Program MBA Controlling a Performance Management vybaví vám cenné řízení znalostí, úspěšné řízení společnosti. Potřebné metody a nástroje jsou praktické přenesených splnit zvýšené požadavky. [+]

EXECUTIVE, CONTROLLER / interiér a EXPERT / INN / EN financí a účetnictví A kupující / hotel / s, kteří chtějí pokračovat ve studiu v tomto oboru. Odvolání k vám? Pak si v MBA program Controlling a Performance Management nástroje k útvarům, regionů či společnosti, aby řízení ještě úspěšnější. Úspěšně se daní Das MBA program Controlling a Performance Management vám dává cenné řízení znalostí, úspěšné řízení společnosti. Potřebné metody a nástroje jsou praktické přenesených splnit zvýšené požadavky. Nicméně, zvládnutí základů v oblasti účetnictví a financí je stále zásadní a často předpokladem, aby přijaly další role. Získáte v tomto programu, a proto, a to jak základní obchodní znalosti a dovednosti vedení a pokročilé znalosti v tématech, jako jsou provozní a finanční řízení výkonnosti, účetnictví a řízení rizik a strategického řízení výkonnosti. Program MBA Controlling a Performance Management se provádí ve spolupráci s Ústavem regulátorem, zevnitř a získat účastníci / certifikát. Po dokončení další vybrané moduly a úspěšné dokončení písemné zkoušky, můžete dokončit za Certified Program Řadič diplom. OSTŘIT Váš osobní působnosti pro oblast - Ovládání použít jako koncept zdanění právnických osob - Strategické řízení na základě násobků realizovat - znalosti v oblasti účetnictví a IFRS prohlubovat - dozvědět se o řízení rizik a restrukturalizaci podniků - provést rozpočtové plánování a operace správy Rozvíjejte své Speciální výhody pro své vlastní podnikání - Zvyšte hodnotu vašeho podnikání prostřednictvím přizpůsobené nákladů a výkonu controllingu - optimalizovat výkon vaší společnosti s moderními metodami ovládajícími - Upravené, komplexní a podnikové orientované řešení sebeuloženého mise v rámci hlavního pracovního práce - Nové perspektivy zvýšením podnikové sítě na přidružené nebo získat doplňující odvětví Individuální koučink Získáte kvalitní zápasení, který slouží k práci na individuálně zvolené téma intenzivně spolu s trenérem. Budete mít možnost v soukromém rozhovoru se zkušeným tématy obchodní trenér vás konkrétně zajímá, nebo zaměstnat, aby odrážely. TARGET AUDIENCE Vedení a junior manažery, kteří chtějí prohloubit své znalosti v controllingu, financí a účetnictví, stejně jako ty, které již zapojeni do jejich společnosti / její instituce s těmito otázkami a rozvíjet se v oboru z hlediska řízení chtějí. Požadavky na přijetí Ukončení studia a nejméně tři roky odborné praxe či kvalifikace, podle odborné a praktické zkušenosti, které je srovnatelné studie, a pozitivní dokončil sací rozhovor. [-]

Mba Inovace A Produktový Management

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2017 Rakousko Linz

A chtějí být manažeři, kteří se zabývají inovačními tématy nebo znalec / indoor / s na toto téma. Odvolání k vám? Pak si v MBA Program Inovace a řízení produktů nástroje pro inovační procesy ve vaší firmě ještě účinnější. [+]

Inovace pro drivers / VNITŘNÍCH A chtějí být manažeři, kteří se zabývají inovačními tématy nebo znalec / indoor / s na toto téma. Odvolání k vám? Pak si v MBA Program Inovace a řízení produktů nástroje pro inovační procesy ve vaší firmě ještě účinnější. S inovacemi ve vedení GO Na trhu charakterizuje nadměrná nabídka společnosti může jen existovat a růst, aby důsledně vystupovat prostřednictvím inovativních služeb od svých konkurentů. Inovativnosti podniků je klíčovou konkurenční výhodu. Ve stále více globální propojené ekonomice se stále kratšími životní cyklus výrobku a rostoucí složitosti vyžaduje profesionální management inovací. Pouze v případě, firmy rozvíjet nové obchodní modely, výrobky a služby, které jsou vedoucí cestu, poskytuje v reálném výhody pro zákazníka, ale těšíme se na úspěšnou budoucnost. OSTŘIT Váš osobní působnosti pro oblast - Vypracovat a provádět inovační strategie - používat nejnovější trendy v řízení inovací - vytvářet a hodnotit nápady - rozvíjet faktory úspěchu obchodního modelu - novinka na trhu - inovační procesy v živé zkušenosti Innovation Lab Rozvíjejte své Speciální výhody pro své vlastní podnikání Chcete-li související nové perspektivy zvýšením podnikové sítě - nebo - Nejnovější vědecké poznatky s konkrétními a praktickými problémy v oblasti inovací v podnikovém kontextu kombinovat - Váš vlastní obchodní model na svou inovační kapacity prostřednictvím přezkoumání a revizi - Upravené, komplexní a podnikové orientované řešení sebeuloženého úkol v rámci diplomové práce práce získat doplňující odvětví Individuální koučink Získáte kvalitní zápasení, který slouží individuálně zvolené téma, spolu s trenérem, intenzivní práce nahoru. Budete mít možnost v soukromém rozhovoru se zkušeným tématy obchodní trenér vás konkrétně zajímá, nebo zaměstnat, aby odrážely. TARGET AUDIENCE Ti, kteří již zapojeni do jejich společnosti / její instituce s inovací a produktový management, jsou zodpovědné za řízení inovací nebo máte zájem o otázky inovací a chtějí rozvíjet v této oblasti. Požadavky na přijetí Ukončení studia a nejméně tři roky odborné praxe či kvalifikace, zkušeností, což je srovnatelné s studie, a pozitivní dokončil sací rozhovor. [-]

Mba Mezinárodní Marketing A Business Development

Campus forma Denní studium 18 měsíců October 2017 Rakousko Linz

Program zahrnuje nejen nejdůležitější Řízení a metody vedení z, ale i celého procesu mezinárodního rozvoje. Ta se pohybuje od strategické analýzy na základě firemní politiky a požadované strategické umístění pro výběr nejlepších vstup na trh strategii a provádění plánu. [+]

Činitelé s rozhodovacími pravomocemi / VNITRA v mnohonárodních TRZÍCH A manažeři / uvnitř, hledám takové postavení. Máte zájem? Pak si Mezinárodní obchod a marketing Development Program MBA s - zde získáte potřebné nástroje dobýt mezinárodní trhy s důvěrou! GLOBAL Obchodní úspěch ŘÍZENÍ Program zahrnuje nejen nejdůležitější Řízení a metody vedení z, ale i celého procesu mezinárodního rozvoje. Ta se pohybuje od strategické analýzy na základě firemní politiky a požadované strategické umístění pro výběr nejlepších vstup na trh strategii a provádění plánu. Zvláštní pozornost je porozumění různým způsobům myšlení a mezinárodní vůdčí schopnosti. Dozvíte se také, na jaké trhy s významným růstovým potenciálem, a pro řešení problémů. OSTŘIT Váš osobní působnosti pro oblast - Příležitosti a rizika cross-kulturní spolupráce Seznamte se - zlepšení vedoucí postavení v mezinárodní marketingové prostředí - Společně s Expert / hospody / s vytvořit a realizovat podnikatelský plán - rozhodnutí na vědeckém základě a řídit provádění vědom Rozvíjejte své Speciální výhody pro své vlastní podnikání - Vytvářet vlastní a komplexní řešení pro self-vybrané úlohy v rámci diplomové práce - Optimalizace mezinárodní obchodní procesy vaší společnosti, a tím podpořit růst trhu - upravit Reale případové studie a skutečnosti asi poznatků ve vlastní firmě Individuální koučink Získáte kvalitní zápasení, který slouží individuálně zvolené téma, intenzivní práce společně s trenérem. Budete mít možnost v soukromém rozhovoru se zkušeným tématy obchodní trenér vás konkrétně zajímá, nebo zaměstnat, aby odrážely. TARGET AUDIENCE Tvůrci / interiér v úspěšných společnosti, které hledají mezinárodní růst trhu, nebo chcete-li profesionalizovat aktuální strategie pro rozvoj nových trhů, například prostřednictvím marketingových aktivit. Požadavky na přijetí Ukončení studia a nejméně tři roky odborné praxe či kvalifikace, zkušeností, což je srovnatelné s studie, a pozitivní dokončil sací rozhovor. Doklad o dostatečné znalosti anglického jazyka lze nalézt v průběhu přijímacího pohovoru. [-]

MBA Obchodní Právo

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2017 Rakousko Linz

A manažeři, kteří potřebují vedení kvůli své funkce zvláštního práva porozumění a znalosti ke zvládnutí svých úkolů s kritickým okem na právní otázky. Odvolání k vám? Pak si v MBA Obchodní právo nástroje jednat kvalifikovaně a bezpečně v právních záležitostech. [+]

Pro manažery / interiér s ODPOVĚDNOSTI A manažeři, kteří potřebují vedení kvůli své funkce zvláštního práva porozumění a znalosti ke zvládnutí svých úkolů s kritickým okem na právní otázky. Odvolání k vám? Pak si v MBA Obchodní právo nástroje jednat kvalifikovaně a bezpečně v právních záležitostech. V souladu se zákonem na bezpečné straně Právní a soulad se stávají spíše vedlejší roli z provozní činnosti do oblastí, které stanoví rámec. Obchodní části novin v posledních letech stále více dominují zprávách podniků, které porušily zákon, nebo proti předpisům shody. V houštinách rostoucí záplavu předpisů nejrůznějšího druhu, které vždy vyžadují více podnikatelů, právní know-how se stává stále důležitější pro společnost. Zaměstnanec / uvnitř s jemným právního porozumění může přispět k úspěchu společnosti, tím, že je schopen identifikovat regulačních rizik a řešení koridorů. OSTŘIT Váš osobní působnosti pro oblast - Získat důvěru při řešení právních záležitostech - Principles of Corporate Governance (Corporate Governance), ao tom, jak podat žádost - Doručování Právní rámec a opatření k zajištění shody - analyzovat složité problémy a vyjasnit konkrétní otázky týkající se zvláštních právních tématech Rozvíjejte své Speciální výhody pro své vlastní podnikání - Pochopení právního prostředí podniku a na základě zlepšení kvality rozhodování - získat a vytvořit právní odborné znalosti v podnikovém kontextu - Vyšší schopnost řešit ve společnosti tak, aby mohla být udělena advokát úlohy zaměřené na - na příbuzné nové perspektivy tím, že zvyšuje podnikové sítě a získat doplňující odvětví - na míru Vytváření a komplexní řešení sebeuloženého úkol pro diplomové práce Individuální koučink Získáte kvalitní zápasení, který slouží k práci na individuálně zvolené téma intenzivně spolu s trenérem. Budete mít možnost v soukromém rozhovoru se zkušeným tématy obchodní trenér vás konkrétně zajímá, nebo zaměstnat, aby odrážely. TARGET AUDIENCE Ředitelé, manažeři / uvnitř, zplnomocněných zástupců a zplnomocněný zástupce, členové vedení a rozdělení a vedoucí oddělení / uvnitř, kteří jsou zodpovědní za jejich společnosti / její instituce, se zajímají o právních otázkách a chtějí rozvíjet v této oblasti. Požadavky na přijetí Ukončení studia a nejméně tři roky odborné praxe či kvalifikace, podle odborné a praktické zkušenosti, které je srovnatelné studii. [-]

MBA Strategický Management A Podnikání

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2017 Rakousko Linz

Jste manažer ve velké společnosti nebo malé a střední podniky, a chtějí rozvíjet své podnikatelské dovednosti a aplikovat nové strategie rozvoje pro své podnikání? Pak si v MBA Strategický management a podnikání potřebné nástroje, aby se vaše podnikání ještě úspěšnější dlouhodobé. [+]

Pro firemní VEDOUCÍ Jste manažer ve velké společnosti nebo malé a střední podniky, a chtějí rozvíjet své podnikatelské dovednosti a aplikovat nové strategie rozvoje pro své podnikání? Pak si v MBA Strategický management a podnikání potřebné nástroje, aby se vaše podnikání ještě úspěšnější dlouhodobé. STRATEGICKÉ a podnikatelské právo se rozhodnout, Strategický management a podnikání je vysoce kvalitní program, v němž není "výstřelky a mýty", představují praxi v popředí, ale nástroje, na které se vztahuje v teorii, ale i v praxi. To je vyučován jako silnější strategické a podnikatelské myšlení mohou být realizovány ve větších společnostech. Jako rozhodovací pravomocí / v malých a středních podniků se vypořádat se strategickým podnikání a získat potřebné nástroje, aby se vaše akce trvalý úspěch. OSTŘIT Váš osobní působnosti pro oblast - Zákon podnikatelským způsobem a jak vaše podnikání udržitelný úspěch - Víte, strategií a alternativy pro firemní kontrolu a naučit se aplikovat - společnosti založené na kontrole KPI - vyjasnit právní problematiku podnikové restrukturalizace Rozvíjejte své Speciální výhody pro své vlastní podnikání - Zisk na související nové perspektivy tím, že zvyšuje firemní sítě nebo doplňkové odvětví - - kotevní podnikavosti v organizaci - aplikovat nástroje rozvoje strategie pro vaše podnikání - rozvíjet firemní a obchodní jednotky strategií komplexní a podnikové orientované řešení sebeuloženého mise pod master práce práce TARGET AUDIENCE Chcete se vedení ve velkých společnostech, nebo malé a střední podniky, které vyvíjejí své podnikatelské schopnosti a žádají nové strategie rozvoje pro jejich společnost. Požadavky na přijetí Ukončení studia a nejméně tři roky odborné praxe či kvalifikace, zkušeností, což je srovnatelné s studie, a pozitivní dokončil sací rozhovor. Doklad o dostatečné znalosti anglického jazyka lze také nalézt v průběhu přijímacího pohovoru. [-]

MBA Vedoucí Změna

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2017 Rakousko Linz

A pro odběratele / hotel / s, kteří se chtějí připravit na změny procesů. Odvolání k vám? Pak si v MBA programu, který vede Change nezbytné odborné znalosti, aby produktivně řešit napětí mezi stabilitou a změnou a iniciativ v oblasti změny drive. [+]

Jednatel a HR MANAGER / IN A pro odběratele / hotel / s, kteří se chtějí připravit na změny procesů. Odvolání k vám? Pak si v MBA programu, který vede Change nezbytné odborné znalosti, aby produktivně řešit napětí mezi stabilitou a změnou a iniciativ v oblasti změny drive. VERÄNDERUNGS se zkušenostmi ve vedení GO Výzvy mezinárodní soutěže vyžadují stálou úpravu obchodních procesů, nutí inovačních aktivit a nové pojetí marketingových strategií, aby přežili, nebo snížit rozdíl na vrchol nejlepší. Víte, jako vůdce a změny agenta, co to znamená: mysl-soubor zaměstnance / změna uvnitř, vyvinout výkon týmu a navrhnout organizační rámec nového. Das MBA programu, který vede Change nabízí řemeslné věci provést iniciativ v oblasti změny na individuální, skupinové a organizační úrovni a na podporu velkých procesů změny. Jejich odborné znalosti, které dělá / kompetentním partnerem / in pro integrovaných opatření v oblasti řízení změn podporu plánování a realizace. OSTŘIT Váš osobní působnosti pro oblast Doprovázení změny procesů udržitelný - - - konkrétně řízené procesy změn - se strachem, nejistotou, konflikty a opozice obejít funkční - dát tvrdé škrty změny - použijte restrukturalizaci a zeštíhlování cílené - podporovat nový růst - souhru mezi organizační kulturou a strukturou rozvoje týmu a koučovacích technik Rozvíjejte své Speciální výhody pro své vlastní podnikání - Nejnovější vědecké poznatky s praktickými a související s podnikáním úkoly v řízení změn připojení - kompetentního partnera pro opatření na řízení změn ve firmě získal - na zakázku, komplexní a podnikání orientované řešení sebeuloženého úkol v rámci diplomové práce práce - nové perspektivy zvýšením podnikové sítě na přidružené nebo získat doplňující odvětví Individuální koučink Získáte kvalitní zápasení, který slouží individuálně zvolené téma, spolu s trenérem, intenzivní práce nahoru. Budete mít možnost v soukromém rozhovoru se zkušeným tématy obchodní trenér vás konkrétně zajímá, nebo zaměstnat, aby odrážely. TARGET AUDIENCE Důstojníci, ředitelé / vnitřní a HR manažeři / uvnitř s několika let praxe v řízení změn. Požadavky na přijetí Ukončení studia a nejméně tři roky odborné praxe či kvalifikace, zkušeností, což je srovnatelné s studie, a pozitivní dokončil sací rozhovor. [-]

Mezinárodní Management MBA

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2017 Rakousko Linz

Pro manažery a odborníky / indoor / s, kteří chtějí sbírat další své specializované řízení MBA mezinárodní zkušenosti a poznat nové perspektivy. Odvolání k vám? Poté nabízí mezinárodní management MBA s jeho týdenní studijní cestu dokonalým doplňkem. [+]

Manažer s mezinárodní ambice Pro manažery a odborníky / indoor / s, kteří chtějí sbírat další své specializované řízení MBA mezinárodní zkušenosti a poznat nové perspektivy. Odvolání k vám? Dále poskytuje International Management MBA s jeho týdenní studijní cesta perfektní doplněk. Na mezinárodní úrovni SAFE ACT Získat mezinárodní zkušenosti, rozvíjet nové kontakty, interkulturní kompetence prohlubovat odborné, ale také rozšířit osobní obzor - mezi které patří i dovednosti, získávat navíc v rámci studijních cest. Stavební bloky pro váš úspěch - MANAGEMENT COMPACT - Vedení - specializace - Studijní cesta - Diplomová práce Individuální koučink Získáte kvalitní zápasení, který slouží individuálně zvolené téma, spolu s trenérem, intenzivní práce nahoru. Budete mít možnost v soukromém rozhovoru se zkušeným tématy obchodní trenér vás konkrétně zajímá, nebo zaměstnat, aby odrážely. TARGET AUDIENCE Pro manažery a odborníky / indoor / s, kteří chtějí sbírat další své specializované řízení MBA mezinárodní zkušenosti a poznat nové perspektivy. Požadavky na přijetí Ukončení studia a nejméně tři roky odborné praxe či kvalifikace, zkušeností, což je srovnatelné s studie, a pozitivní dokončených přijímacího pohovoru. Doklad o dostatečné znalosti anglického jazyka lze také nalézt v průběhu přijímacího pohovoru. [-]