Escuela de Postgrado de la Universidad del Pacífico

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Graduate School of University of the Pacific je přispět k hospodářskému rozvoji a sociálnímu blahobytu země, vytvořením etické profesionály a lídry ve svých oborech odbornosti, schopných inovovat a vytvářet hodnoty v měnícím se globálním prostředí.

Chcete-li to provést, jeho vzdělávací model je založen na vynikající akademické kvality a komplexní školení, která bere zvláštní význam jeho vztah s podnikatelskou sférou, akademických institucí s mezinárodní prestiže a její sítě absolventů.

Pověst a uznání z University of the Pacific přesahuje naše hranice pro jeho kariéru, stabilitu a proto, že naši absolventi zaujímají vysoké pozice vedení v naší zemi iv zahraničí.

Škola v této nové éře, vyznačující se tím, neustálé inovace a závazek k peruánské společnosti, vzdělávání a podporu zodpovědného představitelé nabízejí širší, více specializované odborné přípravy, a se standardy vysoké kvality vyžadovaných University of the Pacific a mezinárodní akreditaci. MBA na University of the Pacific je akreditována prestižní asociace MBA (AMBA) od roku 2004, první škola v Peru v získání tohoto mezinárodního uznání akademické kvality, která zaručuje titul, který dostane student. Kromě toho, Univerzita Pacifiku je členem prestižních mezinárodních akreditačních asociací a výzkum:

AACSB (Sdružení pro Advance Collegiate Schools of Business)

BULLETS (Podnikatelský svaz latinskoamerických studií)

CLADEA (Latin American rada managementu škol)

EFMD (Evropská nadace pro rozvoj managementu)

SEKN (Social Enterprise Knowledge Network), mezi ostatními.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA - Master Of Business Administration

Campus forma Kombinované 24 měsíců February 2017 Peru Lima

Mezi top 5 MBA v Latinské Americe jako zařadil Eduniversal 2012-2013 [+]

Výhody MBA z Pacifiku

MBA s důrazem na konkurenceschopnost a sociální odpovědnost

Akademický ok kde složkou konkurenceschopnosti a sociální odpovědnosti do všech kurzů příčně. Toho je dosaženo vysoké nasazení fakulty v začleněním těchto přístupů v každém z kurzů vyučovaných.

 

BALANCE mezi Akademií A SPOLEČNOSTI Kurikulární struktura navržený podle potřeb firem a potvrzeny Poradního výboru programu, složená z předních manažerů a podnikatelů.

AKADEMICKÁ síla a individuální tréninkový Pacifik MBA účastník rozvíjí dovednosti a manažerské schopnosti, aby tvořit manažery, kteří jsou držiteli akademické sílu a vize pro globální rozvoj podnikání v rámci osobní a náročné školení, které vyžaduje, aby student dosáhnout statusu rezistentní vůči životnímu prostředí, ale flexibilní pro změnu času.... [-]