Venkateshwara Open University

Úvod

Read the Official Description

Celoživotní a korespondence

Učební programy oslovit celosvětovou komunitu studentů všech věkových kategorií a poskytovat přístup k příležitostem pro intelektuální, osobní i profesní růst, který je jádrem poslání příslušných Institute of Management and Technology. Flexibilita v čase a místě, pestrost doručovací metody a úvěrových možností a kreativní použití nejlepší technologie, aby tyto programy jedinečný.

Venkateshwara Open University

Jsme přesvědčeni, že manažeři zítřka by měli být lidé vidění. Musí být dobře vybaven znalostí, dovedností a inspiroval vést. Také Vou dláždí cestu k časný úspěch v životě prostřednictvím svých urychlených krátkodobá korespondenčních kurzů. Tyto kurzy se skládají z pojmů a případových studií, které poskytují širokou vystavení příslušných obchodních konceptů a specifika managementu.

Celoživotní a distanční vzdělávání

Zavázali jsme se k přijetí vize institutu mimo areálu stěn sloužit svým okolních obcí, stát Maharashtra, národa a světa. Vzdálenost a blended learning jak na absolventa a úrovně, profesní rozvoj pro jednotlivce a organizace, tvůrčí partnerství se skupinami uvnitř i mimo ústav, a speciální programy jsou jen některé z možností, které nabízíme. Zveme vás najít příležitost, která je pro vás!

Proč Venkateshwara Open University?

Nabízíme kurzy Vzdálenost Learning Management z diplomu úrovně studia managementu a technologie, což je zásadním krokem v rozvoji a vývoji kariéry smýšlejících profesionálů. Hlavní výhody tohoto programu patří: 1. Kariérní postup a větším příjmem potenciál - Nedávná studie indické ministerstvo práce oznámilo, že průměrné mzdy pro zaměstnance s absolventské hodnosti jsou přibližně 40 procent vyšší než u zaměstnanců s bakalářské tituly. Chcete-li zůstat konkurenceschopné, zaměstnavatelé požadují lepší znalosti ze svých zaměstnanců. Vyšší stupeň ponese významnou hodnotu při přijímání a kariérního postupu rozhodování společnosti. Váš stupeň vám poskytne vzdělávací hranou potřebné postoupit svou kariéru.

 1. Vyšší úroveň sebevědomí - Poznatky získané prostřednictvím našeho programu Korespondence MBA zvýší vaše efektivitu ve vaší aktuální poloze a pomáhají definovat váš budoucí profesní dráhu. To bude brousit své dovednosti v kritických oblastech podnikání, která vám sebevědomí, které potřebujete, aby se stal lídrem ve své profesi.

 2. Seberealizace - MBA je klíčem k uvolnění jak profesionálně a osobně přínosné budoucnost. Vzdělání je základ, na kterém si můžete vytvořit celoživotní pracovní i osobní úspěchy. Příslušného programu korespondence je navržen tak obohatit svůj osobní život, stejně jako neustále informováni o neustále se měnícím odvětví.

Nabízíme více než 24 specializaci pro manažerské kurzy

 • MBA (Řízení lidských zdrojů)
 • MBA (Marketing Management)
 • MBA (Operation Management)
 • MBA (Project Management)
 • MBA (Total Quality Management)
 • MBA (Industrial Engineering)
 • MBA (bankovnictví a finance)
 • MBA (informační systém)
 • MBA (International Business)
 • MBA (Hospitality & Tourism Management)
 • MBA (Hospital Management)
 • MBA (Logistika a Supply Chain Management)
 • MBA (Material Management)
 • MBA (Financial Services)
 • Integrovaný MBA
 • Executive MBA-One Year
 • bba
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Online MBA / EMBA

Online forma 1 - 2 let July 2017 Nigérie Nový Zéland Indie Mumbai Spojené arabské emiráty Bahrajn Spojené království Bělorusko Belgie Kanada Britské Panenské ostrovy Kolumbie Ghana Namibie + 11 více

S tímto samozřejmě může být v synchronizaci s nejnovější technologie používané v oblasti řízení pro různé formy transakcí. Pochopit a popíjet všechny formy rozpočtu a jeho řízení, upgrade své schopnosti a pracovat v simulovaném bankovním prostředí získat pocit praktických aspektů průmyslu, jeden by měl pochopit a přizpůsobit se neustálým změnám, které probíhají v mezinárodních a národních prostředí. [+]

Uznán University Grant Komise ROZEZN. Vzděláním Radě Distance (DEC) a tripartitního výboru UGC Program nabízíme - Online MBA Online EMBA (Fast track MBA) Duel diplom Diplomové kurzy Online bakalářský titul Cíle: S tímto samozřejmě může být v synchronizaci s nejnovější technologie používané v oblasti řízení pro různé formy transakcí. Pochopit a popíjet všechny formy rozpočtu a jeho řízení, upgrade své schopnosti a pracovat v simulovaném bankovním prostředí získat pocit praktických aspektů průmyslu, jeden by měl pochopit a přizpůsobit se neustálým změnám, které probíhají v mezinárodních a národních prostředí. Program Nabízíme - KÓD Naprogramovat Způsobilost Trvání MP101 Online MBA Absolvent 1,5 roku do 2 let MP102 EMBA Online Absolvent 8 měsíců do 1 let MP103 Duel Titul 10 + 3 nebo ekvivalent 8 měsíců do 1 let MP104 Diploma kurz 10 + 3 nebo ekvivalent 8 měsíců do 1 let MP105 Bakalářský titul 10 + 2, nebo ekvivalentní 2,5 až 3 roky Specializace Předmět Řízení lidských zdrojů Provozní management informační technologie Marketing Management Projektové řízení řízení financí Retail řízení Podnikový management Bankovnictví a pojišťovnictví management Cestovní ruch Environmentálního managementu Zdravotnictví a Vedení nemocnice mezinárodní obchod Logistiky a řízení dodavatelského řetězce Industrial & řízení jakosti Oil & Energy management Infrastruktura a Stavební management Venkova a zemědělsko Obchodní management Vedení materiály Zdraví a bezpečnost řízení Hospitality Management obchodní administrativa Import a export řízení digital marketing Mass a Media Management Řízení rizik a pojištění [-]

Contact

Venkateshwara Open University

Adresa, 1. řádek
Website http://www.vou.ac.in/
Telefonní číslo +91 22 6566 6694