Venkateshwara Open University

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Venkateshwara Open University

Venkateshwara Open University je přesvědčen, že manažeři zítřka by měl být lidé vidění. Musí být dobře vybaven znalostí, dovedností a inspiroval vést. Také Vou dláždí cestu k časný úspěch v životě prostřednictvím svých urychlených krátkodobá korespondenčních kurzů. Tyto kurzy se skládají z pojmů a případových studií, které poskytují širokou vystavení příslušných obchodních konceptů a specifika managementu.

Celoživotní a korespondence

Učební programy oslovit celosvětovou komunitu studentů všech věkových kategorií a poskytovat přístup k příležitostem pro intelektuální, osobní i profesní růst, který je jádrem poslání příslušných Institute of Management and Technology. Flexibilita v čase a místě, pestrost doručovací metody a úvěrových možností a kreativní použití nejlepší technologie, aby tyto programy jedinečný.

Celoživotní a distanční vzdělávání

Zavázali jsme se k přijetí vize institutu mimo areálu stěn sloužit svým okolních obcí, stát Maharashtra, národa a světa. Vzdálenost a blended learning jak na absolventa a úrovně, profesní rozvoj pro jednotlivce a organizace, tvůrčí partnerství se skupinami uvnitř i mimo ústav, a speciální programy jsou jen některé z možností, které nabízíme. Zveme vás najít příležitost, která je pro vás!

Proč Venkateshwara Open University?

Nabízíme kurzy Vzdálenost Learning Management z diplomu úrovně studia managementu a technologie, což je zásadním krokem v rozvoji a vývoji kariéry smýšlejících profesionálů. Hlavní výhody tohoto programu patří: 1. Kariérní postup a větším příjmem potenciál - Nedávná studie indické ministerstvo práce oznámilo, že průměrné mzdy pro zaměstnance s absolventské hodnosti jsou přibližně 40 procent vyšší než u zaměstnanců s bakalářské tituly. Chcete-li zůstat konkurenceschopné, zaměstnavatelé požadují lepší znalosti ze svých zaměstnanců. Vyšší stupeň ponese významnou hodnotu při přijímání a kariérního postupu rozhodování společnosti. Váš stupeň vám poskytne vzdělávací hranou potřebné postoupit svou kariéru.

 1. Vyšší úroveň sebevědomí - Poznatky získané prostřednictvím našeho programu Korespondence MBA zvýší vaše efektivitu ve vaší aktuální poloze a pomáhají definovat váš budoucí profesní dráhu. To bude brousit své dovednosti v kritických oblastech podnikání, která vám sebevědomí, které potřebujete, aby se stal lídrem ve své profesi.

 2. Seberealizace - MBA je klíčem k uvolnění jak profesionálně a osobně přínosné budoucnost. Vzdělání je základ, na kterém si můžete vytvořit celoživotní pracovní i osobní úspěchy. Příslušného programu korespondence je navržen tak obohatit svůj osobní život, stejně jako neustále informováni o neustále se měnícím odvětví.

Nabízíme více než 24 specializaci pro manažerské kurzy

 • MBA (Řízení lidských zdrojů)
 • MBA (Marketing Management)
 • MBA (Operation Management)
 • MBA (Project Management)
 • MBA (Total Quality Management)
 • MBA (Industrial Engineering)
 • MBA (bankovnictví a finance)
 • MBA (informační systém)
 • MBA (International Business)
 • MBA (Hospitality & Tourism Management)
 • MBA (Hospital Management)
 • MBA (Logistika a Supply Chain Management)
 • MBA (Material Management)
 • MBA (Financial Services)
 • Integrovaný MBA
 • Executive MBA-One Year
 • bba
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Online MBA / EMBA

Online forma 1 - 2 let July 2017 Bělorusko Nigérie Belgie Nový Zéland Kanada Spojené arabské emiráty Britské Panenské ostrovy Spojené království Kolumbie Indie Mumbai Ghana Bahrajn Namibie + 11 více

S tímto samozřejmě může být v synchronizaci s nejnovější technologie používané v oblasti řízení pro různé formy transakcí. Pochopit a popíjet všechny formy rozpočtu a jeho řízení, upgrade své schopnosti a pracovat v simulovaném bankovním prostředí získat pocit praktických aspektů průmyslu, jeden by měl pochopit a přizpůsobit se neustálým změnám, které probíhají v mezinárodních a národních prostředí. [+]

Uznán University Grant Komise ROZEZN. Vzděláním Radě Distance (DEC) a tripartitního výboru UGC Program nabízíme - Online MBA Online EMBA (Fast track MBA) Duel diplom Diplomové kurzy Online bakalářský titul Cíle: S tímto samozřejmě může být v synchronizaci s nejnovější technologie používané v oblasti řízení pro různé formy transakcí. Pochopit a popíjet všechny formy rozpočtu a jeho řízení, upgrade své schopnosti a pracovat v simulovaném bankovním prostředí získat pocit praktických aspektů průmyslu, jeden by měl pochopit a přizpůsobit se neustálým změnám, které probíhají v mezinárodních a národních prostředí. Program Nabízíme - KÓD Naprogramovat Způsobilost Trvání MP101 Online MBA Absolvent 1,5 roku do 2 let MP102 EMBA Online Absolvent 8 měsíců do 1 let MP103 Duel Titul 10 + 3 nebo ekvivalent 8 měsíců do 1 let MP104 Diploma kurz 10 + 3 nebo ekvivalent 8 měsíců do 1 let MP105 Bakalářský titul 10 + 2, nebo ekvivalentní 2,5 až 3 roky Specializace Předmět Řízení lidských zdrojů Provozní management informační technologie Marketing Management Projektové řízení řízení financí Retail řízení Podnikový management Bankovnictví a pojišťovnictví management Cestovní ruch Environmentálního managementu Zdravotnictví a Vedení nemocnice mezinárodní obchod Logistiky a řízení dodavatelského řetězce Industrial & řízení jakosti Oil & Energy management Infrastruktura a Stavební management Venkova a zemědělsko Obchodní management Vedení materiály Zdraví a bezpečnost řízení Hospitality Management obchodní administrativa Import a export řízení digital marketing Mass a Media Management Řízení rizik a pojištění [-]

Videos

VOU - Online educational Video

Contact

Venkateshwara Open University

Adresa, 1. řádek New Delhi India
Website https://onlinevou.edu.in/course/masters-in-business-administration-online-mba/
Telefonní číslo +91 22 6566 6694