SP Jain School of Global Management Mumbai

Úvod

Read the Official Description

Mumbai Campus

Nachází se v samém srdci rušného města Bombaj, Mumbai kampus SP Jain je moderní, autentický a neformální. Navrženy tak, aby splňovaly požadavky globální obchodní vedoucí, to čerpá z některé z nejvýraznějších rysů prémie obchodní škole.

Vzhled nového kampusu byly odvozeny od globálního "selfie" fenoménu. Tento pohled, nazvaný "Selfie Look", vychází z jedinečných funkcí, které SP Jain se snaží reflektovat - moderní, autentický a příležitostná. Nebroušené povrchy, cementové podlahy, otevřené stropy hladce s moderním designem, barvami a světly, což kampusu 21. století vzhled.

.

Náš nový kampus je jedinečná ve více než jen jeho designu. Je to jeden z technologicky nejvyspělejších areály v Indii! Učebny nebo to, co nazýváme studijní centra jsou vybaveny Podívej se na mě kamer, dotykový displej s vysokým rozlišením tabule, inter-školní areál videokonference zařízení a jedinečné rozhodovací touchpady. Jsme přesvědčeni, že SP Jain je re-navrhování obchodní vzdělání tím, že jako první používat tato zařízení nejen jako řešení, ale jako enablers změny a inovace ve třídě.

Výrazná Vrcholem našeho nového Bombaj areálu je jeho Simulation Centre, první-of-svého druhu v jakékoli obchodní škole na světě. Stejně jako simulátory vycvičit piloty v bezpečném prostředí na zemi, bude středisko umožní studentům učit se o složitých situacích a vylepší své real-svět a rozhodovací schopnosti s využitím pokročilých multimediálních simulací.

.

Student Board Pokoje jsou k dispozici pro studenty setkat a diskutovat o real-svět obchodní problémy, a podporovat rozhodování prostřednictvím vzájemného učení. Schopnost připojit své notebooky do zařízení a promítat jejich prezentace v televizní obrazovce jim umožňuje prezentovat své případové studie ve formátu obchodní podobného připravuje je pro firemní obchodní kariéry. Kompletní s prvotřídním kavárny a Executive Lounge, studenti a návštěvníci areálu si mohou dopřát mezinárodní jídla a speciálních druhů kávy.

Ranking a rozpoznávání

Forbes SP Jain je # 10 na světě: Nejlepší mezinárodní jednoroční MBA 2015-2016 The Economist nyní řadí Full Time MBA program SP Jain, jak # 95.

SP Jain School of Global Management programu je (SP Jain) Globální MBA byl zařazen mezi programy Top 20 MBA na světě v Forbes Nejlepší obchodní školy (International) Rankings 2013.

SP Jain byl zařazen # 11 na světě v kategorii "Nejlepší mezinárodní 1 rok MBA programy" a # 19 na světě v kategorii "Nejlepší mezinárodní MBA programy", která se řadí jak jeden rok a dva roky, MBA programy.

Naše pořadí v regionech působíme:

  • Asie: # 5
  • Indie: # 1 (Jsme jediná škola indického původu, že je na seznamu)
  • Spojené arabské emiráty: # 1 (my jsme jediná škola být na seznamu)
  • Singapur: # 3 (INSEAD a National University of Singapore jsou před námi)
  • Austrálie: # 1 (University of New South Wales, jen jiná australská škola je u # 24 na seznamu)

Akreditace

Terciární vzdělávání Kvalita a Standards Agency, Austrálie

SP Jain je akreditována školství kvalitu a standardy agentury terciárního (TEQSA), Austrálie. Na konci programu, studenti jsou svěřeny s australskou stupněm. To výrazně zvyšuje mezinárodní přijetí stupně, čímž impuls k vysokoškolskému vzdělávání a kariéry, v celosvětovém měřítku.

.

Znalosti a Human Development Authority (KHDA), vláda Dubaj, Spojené arabské emiráty

SP Jain je licencována znalosti a pravomoci lidského rozvoje (KHDA), Úřad vlády Dubaj, SAE vysokoškolským vzděláním poskytnuté SP Jain a certifikované KHDA jsou vykázány v emirátu Dubaj do všech veřejných a soukromých subjektů ke všem účelům.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Campus forma Kombinované 18 měsíců February 2017 Indie Mumbai

Executive MBA (EMBA), je na částečný úvazek integrovaného kurzu navržen tak, aby vyhovovaly potřebám profesionálů, kteří chtějí vykonávat titul MBA bez přerušení jejich kariéry. Celoroční je přísný a náročný; Výsledkem je zkušenost učení, které se řadí mezi nejlepší v regionu dnes. [+]

Executive MBA (EMBA) je na částečný úvazek integrovaného kurzu navržen tak, aby vyhovovaly potřebám profesionálů, kteří chtějí vykonávat titul MBA bez přerušení jejich kariéry. Celoroční je přísný a náročný; Výsledkem je zkušenost učení, které se řadí mezi nejlepší v regionu dnes. Náš Executive MBA osnov je průběžně vyhodnocuje, aby zůstali relevantní, up-to-the-minute a vysoce použitelný v dnešním dynamickém a složitém pracovním prostředí. Naše vzrušující a inovativní EMBA umožňuje studovat tempem, které vyhovuje vaší kariéry, přizpůsobit své učení na konkrétní oblasti zájmu, získat jedinečný vedení a rozhodovací atributy a transformovat do silné rozhodovací pravomocí na promoci. Další unikátní vlastností je přidání "problémy v práci" metodiky. To vám umožní přinést problémy souvisejících s prací do učebny a získat jedinečné perspektivy tím, že pracuje společně s vrstevníky a mentorů z různých průmyslových odvětví. V návaznosti na úspěch našeho programu EMBA v Dubaji, Singapuru a Sydney, nyní nabízíme program na naší state-of-the-art areálu v Mumbai, Indie. Prosím navštivte sekci přijímací programu pro další podrobnosti. PROGRAM HIGHLIGHTS Part-time program Blended learning modelu Průmysl relevantní osnovy Nejmodernější Volitelné Global Distinguished fakulty Zkušenostního učení Peer skupina a sítě Po absolvování s australskou Udělen Důraz na osobní efektivitu a vedení Přijímací řízení To je postgraduálním programu, kandidát musí být absolvent použít. Normálně jsme se vybrat kandidáty s vysokou akademickou jediném vystoupení. Program EMBA je určen pro dospělé účastníky s více než 5 let předchozí praxe. Kandidáti budou hodnoceny na jejich vhodnost k programu na základě jejich celkový profil, jako má vzděláním a studijní výsledky, pracovní zkušenosti, odborné úspěchy, zkoušky a osobního pohovoru. Uchazeči musí také číst prostřednictvím sekce FAQ na webové stránky pro upřesnění. [-]

Videos

Arun Jaitley speech on

Contact

Adresa, 1. řádek First Floor, Trade Point, Kamala Mills, Lower Parel
Mumbai 400013, India
Website http://www.spjain.org/campuses-mumbai.aspx