Relevant University of Management and Technology

Úvod

Read the Official Description

Celoživotní a korespondence Učební programy oslovit celosvětovou komunitu studentů všech věkových kategorií a poskytovat přístup k příležitostem pro intelektuální, osobní i profesní růst, který je jádrem poslání příslušných Institute of Management and Technology. Flexibilita v čase a místě, pestrost doručovací metody a úvěrových možností a kreativní použití nejlepší technologie, aby tyto programy jedinečný.

Relevantní Society byla založena v roce 2001. Naše founders- některé z nejlepších mozků z podnikové a akademické worlds- zviditelněny vůdčí potřeby rozvíjejících světových ekonomik. Uznali, že rychle se měnícím podnikatelském krajina bude vyžadovat vedoucí mládeže s pochopením vyvíjejících ekonomik, ale také s globální perspektivou. RIMT se hlásí ke své úloze při vytváření takových vůdců prostřednictvím svých inovačních programů, vynikající fakulty a myšlení vedení.

RIMT je přesvědčen, že manažeři zítřka by měl být lidé vidění. Musí být dobře vybaven znalostí, dovedností a inspiroval vést. Také RIMT dláždí cestu k úspěchu v raném životě prostřednictvím svých urychlených krátkodobá korespondenčních kurzů. Tyto kurzy se skládají z pojmů a případových studií, které poskytují širokou vystavení příslušných obchodních konceptů a specifika managementu.

Celoživotní a distanční vzdělávání byla odhodlána institutu vizi mimo areálu hradbami sloužit svým okolních obcí, stát Maharashtra, národu a světu. Vzdálenost a blended learning jak na absolventa a úrovně, profesní rozvoj pro jednotlivce a organizace, tvůrčí partnerství se skupinami uvnitř i mimo ústav, a speciální programy jsou jen některé z možností, které nabízíme.

Zveme vás najít příležitost, která je pro vás!

Proč RIMT

Relevantní institut Managmenet a technologie nabízí kurzy Vzdálenost Learning Management od diplomu studia úroveň řízení a techniky, který je velmi důležitý krok v rozvoji a vývoji kariéry smýšlejících profesionálů. Hlavní výhody tohoto programu patří: 1. Kariérní postup a větším příjmem potenciál - Nedávná studie indické ministerstvo práce oznámilo, že průměrné mzdy pro zaměstnance s absolventské hodnosti jsou přibližně 40 procent vyšší než u zaměstnanců s bakalářské tituly. Chcete-li zůstat konkurenceschopné, zaměstnavatelé požadují lepší znalosti ze svých zaměstnanců. Vyšší stupeň ponese významnou hodnotu při přijímání a kariérního postupu rozhodování společnosti. Váš stupeň vám poskytne vzdělávací hranou potřebné postoupit svou kariéru.

 1. Vyšší úroveň sebevědomí - Poznatky získané prostřednictvím našeho programu Korespondence MBA zvýší vaše efektivitu ve vaší aktuální poloze a pomáhají definovat váš budoucí profesní dráhu. To bude brousit své dovednosti v kritických oblastech podnikání, která vám sebevědomí, které potřebujete, aby se stal lídrem ve své profesi.

 2. Seberealizace - MBA je klíčem k uvolnění jak profesionálně a osobně přínosné budoucnost. Vzdělání je základ, na kterém si můžete vytvořit celoživotní pracovní i osobní úspěchy. Příslušného programu korespondence je navržen tak obohatit svůj osobní život, stejně jako neustále informováni o neustále se měnícím odvětví.

Nabízíme více než 24 specializaci pro manažerské kurzy

 1. MBA (Řízení lidských zdrojů)
 2. MBA (Marketing Management)
 3. MBA (Operation Management)
 4. MBA (Project Management)
 5. MBA (Total Quality Management)
 6. MBA (Industrial Engineering)
 7. MBA (bankovnictví a finance)
 8. MBA (informační systém)
 9. MBA (International Business)
 10. MBA (Hospitality & Tourism Management)
 11. MBA (Hospital Management)
 12. MBA (Logistika a Supply Chain Management)
 13. MBA (Material Management)
 14. MBA (Financial Services)
 15. Integrovaný MBA
 16. Executive MBA-One Year
 17. bba
This school offers programs in:
 • English

Contact
Adresa
C/D Wing,
Sterling City, Mercury Tower,
P.K. Road, Mira Road East,
Mira Bhayandar, Mumbai- 401107

Mumbai, 401107 IN
Adresa destinace
Mumbai, Maharashtra, IN