Don Bosco University

Úvod

Read the Official Description

Don Bosco Global

Dobrý den, a vítáme Vás na Don Bosco University globální centrum pro on-line a distančního vzdělávání.

Byla založena dne 29. března 2008, Assam Don Bosco University se snaží formovat intelektuálně kompetentní, morálně vzpřímené společensky angažované a duchovně inspirované osoby ve službě Indie a svět dnes a zítra, předáváním holistický a osobní vzdělávání. Pro dosažení této vize, univerzita snaží zajistit kvalitu výuky a formování, kvalitní umístění, pro každého studenta a kontinuální a průběžné vyhodnocování všech procesů v systému. Pulzující Campus Ministry programu, zajištění koše "ukončil školu", dovedností a proaktivní Asociace absolventů zvyšuje kvalitu vlastní ve stylu fungování univerzity.

Don Bosco společnost, a jejich práce na severu na východ, stejně jako zbytku Indie, také těší sponzorství Dr.Manmohan Singh, současného předsedy vlády v Indii, který je také poslanec z Ásámu a pomohl úsilí společnosti v oblasti s finančními prostředky ze svého fondu MP místní rozvoj oblasti, stejně jako jiný stát, národní a mezinárodní vůdce.

Společnost také požívá zvláštní konzultační postavení v Organizaci spojených národů, pracující po celém světě s ním. Navštivte Dona Boska v UNESCO.

UBS pracuje s některými z nejprogresivnějších mozků v indickém Academia navrhnout a pomoci dosáhnout jejích programů. Akademické spolupráce s jednotlivci, stejně jako některé z předních institucí národa umožňují UBS čerpat znalosti, zkušenosti a odborné znalosti těchto jedinců.

Don Bosco univerzita vykonává své programy pomocí University18 je on-line platformu, využití ji naplno, přináší on-line programy MBA pro studenty z celého světa. To má studenty z celého indického subkontinentu, kromě Americe, na Středním východě, Velká Británie, a Afriky.

Uznání & Akreditace

University Akreditace

Assam Don Bosco University, stát soukromá univerzita, ustavený "zákon o Assam Don Bosco univerzity" vlády Assam (č IX 2009), prošel ve Assam State zákonodárného shromáždění v roce 2009, je uznána Komisí University Grants (UGC) Indie, stejně jako Rada pro vzdělávání vzdálenosti, Indie (DEC). ADBU Rovněž se uznává a je členem Asociace univerzit společenství, ACU, Velké Británii, což je mezinárodní uznání.

Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Online forma Kombinované 18 - 36 měsíců July 2017 Indie Gurgaon

Výkonný Masters of Business stupně řízení pro profesionály, Program EMBA přispívá k rozvoji kariéry firemní manažery a odborníky, připravovat je na polovině řízení nebo top managementu společnosti kariéra, nebo jako majitele podniku. Jeden rok Executive MBA program je speciálně navržen tak, aby vedení s dovednostmi a znalostmi, které potřebují se dostat dopředu v jejich kariéře. Přechod od bytí Professional Manager, v dnešním 's ekonomikou založenou na znalostech, potřebuje pevnou průpravu v základních disciplínách managementu, stejně jako dovedností ve vedení a strategii. [+]

Executive MBA

12 Měsíc KSOU Executive MBA program je speciálně navržen tak, aby manažerům dovednosti a znalosti, které potřebují se dostat dopředu v jejich kariéře. Manažeři aspirující na pozici v top managementu nebo chtějí vydat své obchodní divize nebo celé společnosti, v dnešním 's ekonomikou založenou na znalostech, potřebujete zvukovou průpravu v základních disciplínách managementu, stejně jako dovednosti ve vedení, strategie a inovace.

Tento program vám vybaví kandidáta dovednosti potřebné být efektivní top management profesionální, vůdce a stratég, s dovedností potřebných ke zvýšení konkurenceschopnosti podniků a účinně spolupůsobit s výkonného managementu jako strategického obchodního partnera.... [-]


MBA

MBA Se Specializací

Online forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let July 2017 Indie Gurgaon Assam + 2 více

Program je speciálně navržen pro nácvik manažerů ve velkých nebo malých právnických osob, manažerů státních podniků a další v polovině manažerských kádrů. Naše MBA program je pevně naplánováno a vysoce strukturovaný, student-klusem program, který se zaměřuje na rozvoj v účastníkům důkladné vhled do jak konceptuální základ, jakož i praktických dovedností zapojených do řízení. Studijní plán je na základě zpětné vazby získané od některé z nejlepších dostupných programů a snaží se obohatit a brousit manažerské schopnosti účastníků, aby si udržely s nejnovějšími ve světě podnikání a pomoci jim ocenit a lépe porozumět nedávné inovace v oblasti disciplína. [+]

MBA s Specializace

Tento program MBA přispívá k rozvoji kariéry profesionály nebo kariéra soutěžitelé připravuje na kariéru v řízení podniku.

Studenti si mohou vybrat hlavní / specializují v oblasti své volby, čerpá z řady oborů v následujících oblastech -

Oblasti specializace

Generální ředitelství Logistika a Supply Chain Management Operations Management Retail Management Řízení lidských zdrojů Řízení financí Marketing Management

Hodnocení a zkouška

Interní hodnocení

Každý kurz v programu musí mít interního hodnocení bodů na základě předložených úkolů v průběhu (po dvou za každý kurz), třída účast, diskuse a interních testů. ... [-]