Centria University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

Skutečně mezinárodní instituce

Centria Univerzita aplikovaných věd je multidisciplinární, dynamickou a mezinárodní vysokoškolská instituce. Jsme hrdi na nabízejí studentům a zaměstnancům prostředí, které je inovativní, péči a multikulturní.

Nachází se v západní Finsku, Centria má tři školní areály - Kokkola, PIETARSAARI a Ylivieska - se nachází na Ostrobothnian pláni. Každé město nabízí jedinečné prostředí se spoustou aktivit a krásném prostředí.

Centria je mladá vysokoškolská instituce, s 2852 studenty a 253 zaměstnanci, nabízíme studentů střed učení se spoustou praktických zkušeností. Centria nabízí studijní programy v pěti různých oblastech a celkem 20 studijních programů. Naše obory vzdělání jsou:

  • Technologie, komunikace a doprava
  • Společenské vědy, obchod a správa
  • Sociální služby, zdravotnictví a sport
  • Kultura
  • Humanitní a pedagogická

S více než 500 zahraničních studentů, a to jak míra-hledat a vyměňovat si studenti, internacionalizace je jednou z našich základních hodnot. Přes deset procent našich studijních hledající studentů jsou mezinárodní studenti, pocházející přibližně z 40 různých zemí.

Vzdělává, výzkumy a rozvíjí

Silný důraz na podnikání a výborné spojení s pracovní-života, poskytují dobrý základ pro kombinování teoretických znalostí s profesní dovednosti smysluplně. Centria UAS profily jako mezinárodní univerzity aplikovaných věd, která podporuje inovace a podnikání.

Centria Výzkum a vývoj je jednotka výzkumu, vývoje a další vzdělávání Centria Univerzitě aplikovaných věd. Hlavním úkolem výzkumu a vývoje je vytvořit možnosti pro rozvoj podniků a obcí v regionu. Centria Výzkum a vývoj má využití know-how z celého personálu, laboratorních služeb a dychtivých studentů, kteří se významně doplňují pracovní přínos odborníků na zisku podniků v regionu.

This school offers programs in:
  • English

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA - Mezinárodní Obchodní Management

Online & Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Finsko Kokkola

Centria Univerzita aplikovaných věd nabízí magisterský program v International Business Management ve spolupráci s Seinäjoki Univerzitě aplikovaných věd. [+]

Kvalifikace: Master of Business Administration, MBA Délka a Délka: 90 kreditů, na částečný úvazek studie Studijní místa: 30 Jazyk: English Areál: Talonpojankatu 2, Kokkola Období pro podávání žádostí: 16.3.-04.6.2016 Přijímací zkouška: jarní 2.016   Cílem programu je poskytnout školení odborných a řídících úkolů v podnicích, které působí v mezinárodním měřítku. Magisterský stupeň je realizován na dvouletém časovém horizontu. Magisterské přijatá na Univerzitě aplikovaných věd je míra druhého cyklu v Evropském systému vysokoškolského vzdělávání a dává stejnou kvalifikaci pro městské a státní úřad jako magisterské studium přijata na vysoké škole. Cílem programu je zvýšit odborné znalosti mezinárodního obchodu. Po ukončení programu, student rozrostla do řízení podniku profesionální schopnou samostatného rozhodování, práce s řízením nebo náročných odborných úkolů v podnicích, které působí na mezinárodním trhu, nebo se chystají jít mezinárodní. Centria Univerzita aplikovaných věd nabízí s Master program v International Business Management ve spolupráci s Seinäjoki Univerzitě aplikovaných věd. Studie prvního ročníku se zaměřují na řízení a rozvoji malých a středních podniků v mezinárodním pracovním prostředí. Ve druhém ročníku se studenti specializují buď v řízení (kurzy pořádané v Kokkola) nebo mezinárodní marketing (kurzy pořádané v Seinäjoki). Diplomová práce se skládá z developerského projektu, který pro podnikání nebo jiné organizace. Forma studia: Centria vám dává možnost přijmout individuální studijní směry, aby zajistila hladký průběh studia. MBA program zvýší studenta výzkum, projekt a dovednosti řízení změn, jakož i vytváření sítí, týmové a vyjednávací schopnosti. Důraz výuky je na samostatnou práci, stejně jako řešení vzdálených úkolů učení a studium online. Projekt rozvoje je nedílnou součástí studia. Multimodální učební metody se používají ve studiích. MBA studia jsou organizovány různými způsoby, jako jsou přednášky, skupinové práce, projekty, konzultace a samostatné studium. Můžete také zvolit on-line kurzy. Každý kurz obsahuje dvě dvoudenní kontaktní zasedání na průměru. Kurzy programu jsou vyučovány v pátek odpoledne av sobotu, který umožňuje studentům pracovat během jejich studia. Profesní profily: Většina absolventů programu práce v různých odborných a manažerských pozicích v oblasti obchodu a průmyslu. Podle finských právních předpisů, osoba, která převzala magisterský titul na Univerzitě aplikovaných věd je kvalifikován pro pracovní místa a pozice ve veřejném sektoru, u nichž kvalifikace požadavkem je první cyklus / druhého stupně cyklu. V některých případech, kvalifikace požadavek zahrnuje i dokončení studií v určitých konkrétních oborů. Způsobilost: Ty jsou způsobilé, pokud máte vyšší stupeň vzdělání vyplněný ve Finsku nebo diplom o vysokoškolském vzdělání v oboru ukončit i mimo Finsko. Také je potřeba mít nejméně tři roky praxe v oblasti obchodu a správy a znalostí angličtiny potřebné pro studium. [-]

Contact

Centria University of Applied Sciences

Adresa, 1. řádek Bondegatan 2
67100 Kokkola, Finland
Website http://www.centria.fi/
Telefonní číslo +358 6 8250000