University of Western Sydney

Úvod

Read the Official Description

University of Western Sydney

&nbsp

University of Western Sydney má šest školní areály se nacházejí v Greater západní Sydney (GWS) a mise, která spojuje své aktivity k rozvoji regionu.

&nbsp

GWS je globální centrum pro obchod, inovace a učení se třetí největší ekonomikou v Austrálii za Sydney CBD a Melbourne. Jeho populace je nejrychleji rostoucí v Austrálii a více než 150 z národa je top 500 společností se nachází v GWS.

&nbsp

Multikulturní komunita GWS je jednou z nejrozmanitějších na světě s více než 100 národností, povolání GWS domů. Vzhledem k rozmanitosti regionu, se dále odráží v kontrastních silných 14 GWS místní správy oblastí. Region spojuje majestátní krásu světa památkově chráněné Blue Mountains Národní park, stav-of-the-Art olympijských prostorách, historických památek, domorodých a Colonial význam a tradiční venkovské prostředí s high-tech průmyslových oblastech, maloobchodní a servisní střediska typické pro moderní regionální hospodářské Powerhouse.

&nbsp

&nbsp

Vysoká škola podnikání

&nbsp

Kolegium poskytuje inovativní a komplexní ekonomické vzdělání na větší západní region Sydney a dále nabízí výrazný řadu profesionálně akreditovaných a průmyslu-uznaných předmětů má vést k úspěšnému a plnění kariéru v oblasti obchodu a práva i v Austrálii a na globálním trhu. ¨

&nbsp

Vysoká škola podnikání je hrdá na udržení vysoké úrovně zapojení komunity a zapojení odvětví v západní oblasti Velkého Sydney.

&nbsp

Kolegium se skládá z pěti škol - účetnictví, ekonomika a finance, právo, management a marketing. Tyto školy poskytují v kurzu a výzkumných programů na bakalářské a postgraduální úrovni v různých právních a obchodních oblastech. Postgraduální kurzy, které nabízejí tyto školy jsou spravovány Sydney Graduate School of Business.

&nbsp

Výuka a výzkumné činnosti v těchto školách jsou vytvořeny úzké vazby s průmyslem, což naše kurzy vysokým stupněm relevance se zaměstnavateli, a zajistit inovativní a progresivní obsahu kurzu. Naše kurzy jsou dobře-uznaný podnikání a povolání pro jejich významu a uplatnit přírody, a kde je to vhodné, jsou akreditovány příslušnými orgány.

&nbsp

Kolegium má aktivní propojení s univerzitami po celé Asii, Pacifiku, Evropě a USA. Ty poskytují řadu příležitostí pro in-zemi studium, studium v zahraničí, a zaměstnanců a výměny studentů, jakož i akademické spolupráce a výzkumu. Úzké propojení s průmyslem a společenských skupin nám umožňují nabízet celou řadu dárců financovaný a univerzitní stipendia pro nadané studenty. Některé z těchto stipendií jsou specifické pro některé předměty nebo obory, zatímco jiní používají obecnější kritéria. Některé stipendií předmětem zvláštního zájmu státu a studenti ekonomie jsou:

  • UWS Vysoké škole obchodní akademické kvality stipendium
  • UWS škola equity Prospěchové stipendium
  • Macarthur Veřejné účetních Diskusní skupina stipendium.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok January 2017 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Business Administration (MBA) je vysoce kvalitní stupeň generalista řízení. Je to ideální postgraduální program pro každého jednotlivce snaží získat větší hloubku a porozumění ... [+]

Master of Business Administration (MBA) Master of Business Administration (MBA) je vysoce kvalitní stupeň generalista řízení. Je to ideální postgraduální program pro každého jednotlivce snaží získat větší hloubku a pochopení základních funkcí řízení a obchodní administrativa. Je navržen tak, aby rozvíjet dovednosti, znalosti a kompetence manažerů a budoucí manažery, kteří podnikají místní i mezinárodní úrovni. Složení MBA poskytuje nepřeberné množství cenného uzemnění pro manažery. Důraz je kladen na funkční a aplikovaných dovedností, doplněné kulturních studií, jejichž cílem je umožnit manažerům jednat citlivě, vhodně a účinně v mezinárodním podnikatelském prostředí. S mix teorie a praxe během celého studijního programu, MBA je relevantní a okamžitě použitelné pro vaše pracoviště. Graduate Certificate in Business Administration je navržen tak, aby nastavit základ znalostí a dovedností v klíčových kompetencí podnikání a řízení. Certifikát je perfektní úvod k získání pochopení fungování managementu a obchodních arénách.... [-]