University of Tasmania (UTAS)

Úvod

Read the Official Description

Dosažení mimořádného

Vítejte na University of Tasmania

Mění svět není jednoduché. Trvá myšlení, čas, vytrvalost, a nadhled. Ale ze všeho nejvíc, to trvá něco mimořádného. Takže na univerzitě v Tasmánii, jsme udělali snahu o mimořádné nikdy nekončící závazek.

To ovlivňuje vše, co děláme. Způsob, jakým učíme. Způsob, jakým jsme výzkum. Způsob, jakým se učíme. A způsob, jakým žijeme.

Prostředí vyrobené pro učení

Vítejte v jednom z nejkrásnějších přírodních prostředí na světě. Orámované plážemi, sněhová pole a pustiny, z naší úžasné ostrovního domova v Tasmánii jsme zatím přemýšlet ve větším měřítku. Ať už je to v naší výuky, výzkumu, nebo dokonce studentské životní styl, tento jedinečný terén nás připraven připojit se k světu. Jsme také štěstí, že hned v Tasmánii živé kulturním centru. Z naší MONA inspirovaný uměním boom do našeho zavedeného potravin, vína a kávové kultury, Tasmánie měst jsou kosmopolitní jako kdekoli v Austrálii. Přátelský, živé a neustále mění, Tasmánie je stejně dobré místo k životu, jak to je se učit.

Ze spodní části světa, na vrchol

Naše pořadí v horní dvě procenta univerzit po celém světě odráží naši ochotu neustále napadat sami. Nikdy jsme nebyli bojí, aby se na svět - něco, co jsme přenést na každý z našich více než 29.000 místních, národních a mezinárodních studentů. Během celé své kariéry, to je základem úspěchu 90.000 absolventů jsme se šíří přes více než 120 zemích světa.

Mezinárodně uznávaná výukových programů a výzkumné instituce, jako je australský námořní akademie (AMC), Menzies ústavu a Institutu pro mořské a antarktických studia vybudovali naši pověst. S jejich vizí a úspěchu, budeme vystupovat jako vzdělávací maják a globální hlas učení.

Náš závazek k mimořádné sděluje světu jednu věc. Všude tam, kde jste z - a všude tam, kde jste v čele - na univerzitě v Tasmánii máte možnost využít vzdělání, aby se stal ten, kdo nebo co chcete.

This school offers programs in:
  • English

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (MBA)

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 18 - 48 měsíců January 2017 Austrálie Hobart Launceston + 2 více

Master of Business Administration (MBA) na tasmánského School of Business & Economics je především o budování komunity vůdců. Zastřešujícím Účelem MBA je rozvíjet absolventy, kteří mají schopnost stát se profesionální manažerů a vedoucích. [+]

The Master of Business Administration (MBA) u tasmánského School of Business & Economics je především o budování komunity vůdců. Zastřešujícím Účelem MBA je rozvíjet absolventy, kteří mají schopnost stát se profesionální manažerů a vedoucích. To vybaví vám znalosti a pochopení klíčových obchodních operací a současných trendech v organizaci - jak strategické a operativní. To vám umožní sledovat celou řadu vysoce postavených rolí vedení v organizacích soukromého, veřejného a sektoru Společenství. MBA je 12 jednotka kurz, který můžete studovat na plný nebo částečný úvazek. Kurz si klade za cíl poskytovat flexibilní možnosti studia s face-to-face kontaktu, blokovou výuku a on-line studijních příležitostí. Tento kurz je plný poplatek-platit, což znamená, že vám budou účtovány sazbou plně placená uvedena pro každou jednotku. MBA zahrnuje možnost zapojit se do zámořských studijních cest, jakož i stáže s předními tasmánský organizacemi. V roce 2016 MBA zahrnuje možnost účastnit se v jednotkách z programu Průmysl a inovace (máte-li prostor ve svém stupni). Jednotky si můžete vybrat z sestávají z intenzivní studijní cesty, stejně jako umístění průmyslu, a vrcholí v zapojení do strategické obchodní plánování. Jednotky jsou přejet australské jaro-letní semestr a učil intenzivně, což znamená, že jsou stále schopni dokončit svůj titul v běžném období, nebo dříve, což snižuje čas, který strávíte mimo své kariéry, zatímco maximalizaci přínosů, které přináší na univerzitě. Tyto průmysl a inovace jednotky jsou k dispozici také v Master of Business Administration (specializace) Master of Professional účetnictví (specializaci) a Master of International Business (specializaci). [-]

Contact
Adresa
University of Tasmania
HOBART TAS 7001

Tasmania, AU
Adresa destinace
Tasmania, AU