Swinburne Online

Úvod

Read the Official Description

Swinburne Online nabídek Swinburne University of Technology stupně online, poskytnout studentům s velmi poutavé vzdělávací zkušenost, ať jsou kdekoliv na světě.

Nachází se v australském Melbourne, Swinburne poskytuje studentům s novým přístupem k on-line vzdělávání, se zaměřením na vybavení studentů s průmyslem-ready kvalifikací.

Swinburne on-line studenti dostávají Swinburne University of Technology kvalifikaci, stejně jako studentů studujících na akademické půdě v Austrálii. Zahraniční studenti mohou absolvent s respektované australské kvalifikaci, aniž by museli opustit svou domovskou zemi.

Swinburne University of Technology provozuje tři školní areály v Austrálii a mezinárodní kampus v Malajsii, s více než 30.000 studentů v současné době studuje.

S hrdým historií 100 let, Swinburne je v současné době zařadil do top 400 předních univerzitách po celém světě, jak bylo hodnoceno akademického žebříčku světových univerzit.

Flexibilní on-line struktura Swinburne online je, spolu s interaktivním učení a sedmidenní podpora týden poskytuje studentům podporované on-line zážitek školství.

On-line kampus vám umožní přístup k odborné lektory, výukové prostředky a povzbuzuje zpětnou vazbu a spolupráci s kolegy, při současném zajištění jste kariéru připraven, když jste absolvent.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration

Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíců March 2017 Austrálie Melbourne + 1 více

Pokud jste profesionální chtějí zařadit do klíčovou vedoucí roli s větší odpovědnost, Master of Business Administration (MBA) ze Swinburne je ideální způsob, jak se tam dostat. Budete stavět na odborné zkušenosti a dále rozvíjet svůj strategické, vedení a podnikatelské dovednosti. [+]

Staňte se obchodním lídrem Velcí podnikatelé se nerodí - jsou vyrobeny. Pokud jste profesionální chtějí zařadit do klíčovou vedoucí roli s více odpovědnosti, je Master of Business Administration (MBA) od Swinburne je ideální způsob, jak se tam dostat. Budete stavět na odborné zkušenosti a dále rozvíjet svůj strategické, vedení a podnikatelské dovednosti. Při studiu MBA on-line, se dozvíte, jak vydělávat na příležitosti, že oba kriticky a mimo pole, a vést organizaci k úspěchu v jakémkoli podnikatelském prostředí. Spolu s širokou škálu praktických dovedností si můžete ihned platí ve vašem pracovišti, budete absolvovat jako vůdce ve svém oboru. Pracovní příležitosti Chief Executive Officer (CEO) Odpovědný za zastřešující strategickém plánování budoucnosti podniku. Strategický manažer Poskytuje strategický přístup a vhled do obchodních operací. Výkonný ředitel Vyvíjí strategie a politiky směřující k dosažení budoucích obchodních cílů. Chief Operating Officer (COO) Nařizuje obchodních operací plnit rozpočet a finanční cíle. Učení na Swinburne Online Celosvětově uznávanou kvalifikaci Swinburne Online Master Of Business Administration (MBA) je akreditovaného kvalifikačního z vysoké školy zařadil mezi top 3% na světě. Budete absolvent s stejnou měrou jako on-kampusu studenty, které otevřou dveře k vedení příležitosti jak tady v zámoří, od začínajících firem na významných světových firem. Komunita odborníků V Swinburne online, budete součástí online komunity studentů ze všech průmyslových odvětví. Stejně jako vy, každý člověk přináší jedinečný pohled na diskuzích a classes.It je skvělá příležitost učit se od sebe navzájem, získat vhled do oblastí podnikání, které nemusí být obeznámeni s, a tvoří cenný průmyslu sítě. Spoje, které provedete by mohly vést k další kariéře, nebo další činnosti podniku. Jedinečný zážitek učení Víme, že mnozí z našich studentů, již pracuje, takže jsme vytvořili určitý stupeň, který se vejde kolem vašeho profesního života. Flexibilita on-line studie znamená, že nemusíte dát svou kariéru na držení k pokroku ve svém oboru. Naučíte se používat v reálném světě scénářů a rozvíjet praktické dovednosti a techniky, které můžete aplikovat ihned. Vstupní kritéria Chcete-li získat přístup do tohoto kurzu, musí žadatelé splňovat následující vstupní kritéria: Už dokončil bakalářský obchodní kvalifikaci a může prokázat 3 roky manažerské odborné praxe a dokončit prohlášení o účelu [-]

Videos

Swinburne University of Technology

Swinburne Online - Assignment Assistance

Swinburne Online - Dedicated Tutors

Contact
Social Media