Australian Catholic University (ACU)

Úvod

Read the Official Description

Australské katolické univerzitě (ACU) je veřejnou vysokou školou, která zahájila svou činnost k 1. lednu 1991 po sloučení čtyř katolických terciární instituce s historií sahající až do poloviny-1800. Jako australská vláda-financovaný instituce, jsme otevřeni pro studenty a zaměstnance všech vyznání, národností a kultur. Naše silné duchovní základy podporovat prostředí tolerance a začlenění. Naše šest areály se nacházejí v hlavních městech státu Melbourne , Sydney a Brisbane , hlavního města, Canberra , a regionální centrum AU / about_acu / our_campuses / ballarat_campus / "> Ballarat.

Na australské katolické univerzity, učení je založeno na naše pochopení a respektování kultur, náboženství, tradic a historie. ACU poskytuje studentům dovednosti potřebné k řízení rozhodnutí, která jdou nad rámec učebnice vzdělání, schopnosti, které umožní studentům nárok na život. Jsme hrdí na to učit, povzbuzovat a podporovat studenty, kteří chtějí, aby se rozdíl v jejich vlastních životech a v životě jejich okolí, a to jak osobně a profesionálně.


Proč studovat na AUSTRALIAN Katolická univerzita?


ACU je australská vláda financování University
ACU je veřejnou vysokou školou, otevřené pro všechny studenty a zaměstnance bez ohledu na jejich národní, kulturní a náboženské pozadí. V současné době výuky studenti z více než 75 různých zemí.


ACU je národní univerzita
Máme šest školní areály v okolí Austrálie a off-campus v činnosti po celé Austrálii a zámoří. V některých případech je možné studovat v různých areálech a v různých státech, když dokončí svou stupňů.


Nárok na život
Jakož i poskytování kvalitní akademické zkušenosti, ACU poskytuje studentům dovednosti, které jim umožní nárok na život. Jsme hrdí na to učit, povzbuzovat a podporovat studenty, kteří chtějí, aby se rozdíl i osobně a profesionálně.


Vysoce kvalitní akademické programy
ACU je národní vůdce v oblasti vzdělávání učitelů , uplatnění vědy a ošetřovatelství .
Nabízíme také vynikající postgraduální programy v účetnictví , informační systémy podniku , zdravotní správa , MBA , AU / kurzy / postgraduate_coursework / social_work / "> sociální práce a teologie . vysoké procento našich titulů mají profesionální akreditaci.


Konkurenční školné
ACU je hrdý na to, že za několik let bylo schopno udržet si své
AU / mezinárodní / international_admissions / fee_information / "> školné poměrně nízký v porovnání s ostatními australských univerzit.


Přístup k zaměstnání a pracovní poradenství
ACU kariérních poradců usnadnit rozvoj dovedností potřebných ze strany zaměstnavatelů.
Dělají to tím, že nabízí řadu bezplatných seminářů a individuální poradenské služby, které je přístupné na všech areálech.


ACU nabízí studentům možnost studovat v zahraničí jako součást jejich stupně
ACU má velký počet mezinárodních partnerů .
Doporučujeme našim studentům, aby zvážila výdajů alespoň jeden nebo dva semestry na partnerské univerzitě jako součást jejich stupně ACU. Finanční pomoc může být poskytnuta těm, kteří se rozhodnou tuto vzrušující možnost.

Pro více informací navštivte www.acu.edu. AU / mezinárodní

&nbsp

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (rozšířené)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let January 2016 Austrálie Sydney Melbourne + 2 více

Master of Business Administration (Advanced) se snaží dát studentům možnost rozvíjet tyto atributy do větší hloubky a šířky. Rozšířené předmětů umožňuje studentům vybrat si ke studiu v širokém rozsahu of Business Administration. [+]

Popis

Jako součást kloubového sadu postgraduální kurzy obchodní administrativy, tento program si klade za cíl navázat na vysokoškolských studentů 'studium v ​​oboru přes zkoumání klíčových dimenzí podnikání provozních úkolů a procesů v prostředí rychlých změn.

Kurz pomáhá studentům pochopit řídících procesů v organizacích v soukromém i veřejném sektoru. Studenti získají hlubší znalosti o teoretických, koncepční a etické otázky vztahující se na obchodní procesy, včetně dokončení výzkumnou složku. Jsou schopni analyzovat, hodnotit a odůvodnit obchodní procesy v měnícím se prostředí.

Master of Business Administration (Advanced) se snaží dát studentům možnost rozvíjet tyto atributy do větší hloubky a šířky. Rozšířené předmětů umožňuje studentům vybrat si ke studiu v širokém rozsahu of Business Administration. ... [-]


Mistři účetnictví / MBA

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let January 2016 Austrálie Melbourne Sydney + 2 více

Master of Business Administration je poskytnout základní stavební kameny potřebné, aby se stal efektivním manažerem v různých organizačních uspořádání. [+]

Ty se kvalifikuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v účetnictví, jakož i kompetence potřebné, aby se stal efektivním manažerem v různých organizačních uspořádání.

 

Popis

Master účetnictví / Master of Business Administration kombinuje požadavky a cíle obou magisterských programů. Studenti bez bakalářský titul nebo specializace v oblasti účetnictví získat možnost studovat postgraduální účetnictví. Získané dovednosti jsou důležité pro mnoho obchodních oblastí, včetně marketingu, ekonomie, finance, řízení lidských zdrojů a informačních systémů. Program je určen pro studenty s dovedností a schopností potřebných pro kariéru v oblasti účetnictví. Byl navržen tak, aby splňovaly vstupní požadavky profesionálních účetních orgánů, CPA Austrálie a Institutu autorizovaných účetních v Austrálii. ... [-]