IMI University Centre - International Management Institute Switzerland

Úvod

Read the Official Description

IMI Univerzitní centrum ve Švýcarsku je jedinečný, soukromý, International Management Institute založena v roce 1991. Naše mezinárodní pohostinství kurzy v hotelu, události a řízení cestovního ruchu na bakalářské úrovni, jsou potvrzeny Manchester Metropolitan University ve Velké Británii, stejně jako prestižní MBA v mezinárodním Hospitality Management.

Naše IMI Luzern MBA vám umožní specializovat ve švýcarských Hotel řízení provozu a je ověřena Svazem cestovního ruchu a pohostinství.

Záměrně jsme zůstal malý, s maximálně 220 studentů za semestr. Tímto způsobem naši studenti mohou být jisti, vysoce osobní a individuální přístup k jejich vzdělávání. Všechny programy jsou v angličtině, ale můžete také naučit francouzsky, španělsky a německy jako součást učebních osnov. Kvalifikace z IMI je známka excelence v jakémkoli životopise, a zajistí, že jste vrchol hromady u těch prvních důležitých rozhovorů.

Kombinace kvalitního akademického výuky, Švýcarské praktický výcvik, vynikající výrobního odvětví, a úchvatné scenérie jsou receptem na úspěch. Naši absolventi lze nalézt ve vedoucích manažerských pozicích po celém světě. Jejich úspěch ukazuje, že dostat na vrchol se vyplatí začít na vrcholu.


This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Imi Luzern Mba V Operacích Správy Swiss Hotel

Campus forma Denní studium 1 - 1.5 let August 2017 Švýcarsko Vojtěška

Tento intenzivní program MBA vám umožní specializovat ve švýcarském Hotel Management Operations přípravou vám vyniknout ve zvoleném kariéře. [+]

IMI Luzern MBA je intenzivní, dva semestr, pohostinství, zaměřený MBA program, který umožňuje, aby se specializují na švýcarských Hotel řízení provozu. Program je ověřena Svazem cestovního ruchu a pohostinství. Ti s malý k žádné pracovní zkušenosti mohou těžit z placené stáže pořádané naším Kariéra Tým.

Jaké jsou požadavky pro přijetí?

Už byste měli držet první titul nebo rovnocennou kvalifikaci v související nebo nesouvisející oblasti vydaný uznávanou institucí. Registrátor rovněž zváží žádosti od studentů, kteří mají kombinaci kvalifikace a zkušeností, které ukazují na programu Leader, že jsou splněny požadované intelektuální a komunikační dovednosti. Pokud je vaším rodným jazykem není angličtina, budete očekávat, že poskytne důkazy o znalosti anglického jazyka ekvivalentní IELTS skóre 6,0. ... [-]

MBA V Mezinárodním Managementu Pohostinství

Campus forma Denní studium 44 týdnů August 2017 Švýcarsko Vojtěška

Postgraduální Program IMI International Hospitality Management ověřena Manchester Metropolitan University ve Velké Británii. [+]

Cílem programu je vybavit studenty dovednostmi potřebnými pro případné vyšší úroveň řízení v odvětví pohostinství se zaměřením na ty subjekty, které se vztahují k internacionalizaci hotelových a restauračních podniků. Jádro Důraz je kladen na strategické řízení s předměty včetně studiu na magisterské úrovni, strategického mezinárodního marketingového řízení, rozvoj podnikání, odhadců a proveditelnosti projektu studie, obchodní kultury v rozvoji nových trhů.

Požadavky na přijetí

Titul s vyznamenáním v hotelu nebo řízení cestovního ruchu Úspěšné dokončení IMI postgraduální diplom a navíc zkušenosti Titul v jiných oblastech může být přijat, pokud je podporována s odpovídající odbornou praxí IMI jde o silnou motivaci a zralost stejně důležité jako akademické kvalifikace Znalost angličtiny: TOEFL 600 (papír-based), 6.5 IELTS, nebo ekvivalentní ... [-]

Videos

IMI Certificate in International Hotel & Tourism Management

IMI University Centre Switzerland

Contact

IMI University Centre

Adresa, 1. řádek Seeacherweg 4
6047 Kastanienbaum, CH
Website http://www.imi-luzern.com/
Telefonní číslo +41 41 349 60 00