Beijing Technology and Business University

Úvod

Read the Official Description

Byla založena v roce 1950, Peking Technology and Business University (BTBU) je klíčovým univerzitní běh Pekingu Městské vlády. Univerzita se rychle vyvíjí a stal se jedním z předních univerzit v Pekingu, a to přitahuje studenty z celého světa.

K dispozici je 10 škol a 1 oddělení v BTBU teď, že poskytnutí 2 doktorský program, 32 magisterských programů, a 48 programy vysokoškoláka.

V roce 2013, tam je celkem 1365 zaměstnanců a členy fakulty v BTBU, a 837 z nich jsou na plný úvazek fakulty, mezi nimi, tam jsou 136 profesorů, docentů a 349 lektorů.
Výzkum je jedním z klíčových povinností BTBU fakulty. V posledních pěti letech, profesoři z různých oborů dokončili 118 projektů financovaných Národní přírodní Science Foundation Číny a National Social Science Foundation Číny, 29 projektů národní úrovni financované ministerstvem vědy a technologie v Číně, a téměř 629 provinční a výzkumné projekty úrovni ministrů. Počet cen udělených ukazuje rychlý rozvoj síly ve výzkumu v posledních pěti letech a ukazuje průběh BTBU, který je nyní jedním z nejlepších univerzit v Číně v souvisejících oborech.

BTBU akcie velmi dobré vztahy a spolupráce s více než 73 předních univerzitách v zemích a regionech, jako je Austrálie, Brazílie, Kanada, Finsko, Francie, Německo, Irsko, Japonsko, Nizozemsko, Nový Zéland, Rusko, Singapur, Jižní Korea, Španělsko, Švédsko, Velká Británie, Spojené státy, atd. BTBU bude důsledně věnovaná spolupráce se svými mezinárodními partnerských univerzitách, a univerzita vítá různé formy spolupráce.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Čína Peking

BTBU MBA program je navržen tak, aby žákovi hluboký vhled do toho, jak podnikat jako úspěšný manažer.To dává studentům komplexní obchodní vzdělání a rozvíjí dovednosti a myšlení jejich potřebu účinné [+]

Master of Business Administration

BTBU MBA program je navržen tak, aby žákovi hluboký vhled do toho, jak podnikat jako úspěšný manažer. To dává studentům komplexní obchodní vzdělání a rozvíjí dovednosti a myšlení jejich potřebu efektivního vedení. Studenti jsou schopni vzít jednu hlavní z následujících oblastí: finanční a účetnictví, organizace a řízení provozu; řízení logistiky a finanční futures a management. V BTBU MBA Center, se studenti učí tím, že dělá - práce na reálných projektech pro společnosti, získání reálného pohledu na svět a zkušenosti, které mohou být použity okamžitě ve svém životě a kariéře.

... [-]