Online programy

Online MBA a EMBA Programy jsou určeny pro dalšího osobního rozvoje v oblasti podnikání a jsou nabízeny v několika předních univerzit a obchodní školy po celém světě.

On-line obchodní programy jsou četné a dostupné prakticky ve všech zemích. Nejpopulárnější on-line podnikání programy jsou International Business, Marketing, podnikání, ekonomika, management, vedení a řízení projektů.

Množství různých on-line podnikání programů, může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších on-line podnikání programů jsou uvedeny níže.

Nově přidaná MBA online studia

University of Delaware Online

On-line MBA

May 23, 2016
On-line MBA vám poskytuje analytické nástroje, údaje a tvůrčích schopností, které zlepšují obchodní rozhodování. Zatímco on-line MBA program nabízí široký pohled na podnikání, budou kurzy v oblasti mezinárodního obchodu a financí je pomoci vám s dovednostmi a důvěry k navigaci dynamický, globální ekonomiku.

Prairie View A&M University

On-line MBA

May 24, 2016
Online Master of Business Administration Program se zaměřuje na poskytování studentům znalosti a dovednosti potřebné k úspěchu v zisku a ne-pro-ziskové podniky. Studenti mají přístup k vysoce kvalitní flexibilní programu MBA s online kurzu, který jim umožňuje pokračovat v práci, přičemž sleduje jejich míru. S reputací za výrobní podnikatelské sféry, Colle… [+]ge of Business nabízí různorodý studentský sbor s obchodní vzdělání Praxe rozeznat podle osobní pozornost, týmová práce, trénink vedení a porozumění mezi podniky a celá společnost. [-]

Virtual University of Uganda

Executive MBA Ropy A Zemního Plynu (on-line)

May 13, 2016
Program navazuje na stávající dovednosti, aby zajistily, že výsledné praktiky jsou přijata na další úroveň. Všechny kurzy v rámci programu jsou postavena tak, aby zajistily, že místní podmínky jsou brány v úvahu, zatímco ve stejné době hledají mezinárodními osvědčenými postupy, aby obchodní realitu a postupy v této oblasti do souladu s mezinárodními no… [+]rmami a postupy. Celkovým cílem tohoto programu je rozvíjet kádr dynamické, kreativní a vyškolené profesionály, kteří mají znalosti a dovednosti potřebné k přinést změny ve stávajících obchodních praktik v oblasti východní Afriky. [-]

Jaké jsou on-line podnikání studií?

Online Business Studies jsou akademické programy nabízené na špičkových obchodních škol po celém světě prostřednictvím e-learningu a na internetu. Mezi klíčové obchodní oblasti, které tvoří největší on-line programy, obchodní studia jsou finance, marketing, organizační chování a účetnictví. V rámci každé z těchto oblastí, existuje řada specializací a koncentrací k dispozici. Programy, on-line podnikání studie jsou k dispozici od vysokoškoláka, aby absolvent a postgraduální akademické úrovni.

Jaké jsou výhody při on-line titul v podnikání?
On-line obchodní studie poskytují nejen studentům možnost stát se odborníky ve své profesi, naučit se řešit problémy, čelit výzvám a učinit rozhodnutí. Absolventi z on-line podnikání studijních programů mají lepší šance na bytí najal nebo podporována top organizací v soukromém nebo veřejném sektoru. Navíc, on-line formát těchto velmi moderních obchodních programů se studenty v přísném a komunikativní vzdělávací zkušenosti. Obchodní studenti, kteří studují on-line komunikaci se svými profesory a kolegy přes video a audio konferenční hovory, e-maily, fóra a e-learning software, multi-media. Další klíčovou výhodou je, že on-line studijní plán vyhovuje téměř nikoho, protože studie se může uskutečnit kdykoliv - ve dne iv noci.

Co studovat na on-line podnikání míře?
On-line obchodní programy jsou nabízeny pro řadu různých akademických disciplín a typy programů. Studenti mohou studovat Project Management, módní maloobchod, mezinárodní obchod, investice do nemovitostí, zdravotní správa, bankovnictví, vedení a další. MBA a EMBA studijní programy jsou k dispozici také prostřednictvím on-line na mnoha předních světových obchodních škol. Z těchto Master of Business Administration programu, někteří tvrdí, širší zaměření, zatímco jiní jsou navrženy speciálně pro profesionály, kteří mají zkušenosti v konkrétním podnikatelském sektoru.

Kolik to stojí, aby se on-line podnikání míru?
Náklady na získání titulu v podnikání se skládá z výuky, poplatků a dalších poplatků. To se velmi liší od jedné obchodní školy do druhé. Kontaktovat přímo školu, můžete získat konkrétní informace o těchto poplatcích, včetně celkového a rozpis nákladů na obor podnikání. Cena v oboru podnikání na internetu je pravděpodobné, že bude podobná nákladům on-kampusu studijního programu, ačkoli on-line mohou studenti ušetřit peníze tím, že nebudete muset dojíždět. Je důležité, aby obraťte se na školu přímo zjistit více informací o nákladech na jakékoliv podnikání programu zájmu.

Jaké zlepšení kariéry můžete očekávat, že se on-line podnikání míře?
Absolventi z on-line podnikání studijních programů hlásí výrazný nárůst jejich zlepšení kariéry po ukončení studia. Statistiky ukazují, že absolventi z určité činnosti studijních programů (např. MBA a EMBA) se zvýšily šance uvažuje o povýšení, lepší mobilita směrem vzhůru a jsou lépe připraveni přijmout výzvy vedení a / nebo podnikání.

Jaké jsou požadavky na on-line podnikání míře?
Předpoklady pro on-line podnikání míře závisí na programu. Například, většina absolventů on-line obchod studijní programy vyžadují, aby studenti splnit minimální stupeň průměr bodu požadavky od svých vysokoškolských studií, prokázat znalosti v jazyce výuky a předložit své skóre z absolvent přijímací zkoušky, jako GMAT nebo GRE. Poté, co přiznal v on-line Business studijního programu, budou studenti muset absolvovat ročníkovou práci a hodnocení. Mnoho Obchodní studenti využít příležitost, kterou nabízí jejich obchodní škole k získání praktických zkušeností prostřednictvím stáží nebo umístění. Některé školy také požadovat, aby studenti dokončit nezávislý výzkum a předložit diplomové nebo disertační práce na konci studijního období.

Kde vzít on-line podnikání míru?
On-line obchod studijní programy jsou nabízeny na univerzitách a obchodních škol po celém světě: v USA, Španělsku, Polsku, Velké Británii, Švýcarsku, Keňa, Jižní Africe, Rusku, Singapuru, Austrálii, Belgii, Turecku, Kostarice, Kolumbii, Peru a Brazílie, mimo jiné. Přečtěte si podrobnější informace o on-line podnikání studiu v těchto zemích a obraťte se přímo na přijímací kancelář škol co vás zajímá