Online programy

Online MBA a EMBA Programy jsou určeny pro dalšího osobního rozvoje v oblasti podnikání a jsou nabízeny v několika předních univerzit a obchodní školy po celém světě.

On-line obchodní programy jsou četné a dostupné prakticky ve všech zemích. Nejpopulárnější on-line podnikání programy jsou International Business, Marketing, podnikání, ekonomika, management, vedení a řízení projektů.

Množství různých on-line podnikání programů, může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších on-line podnikání programů jsou uvedeny níže.

Nově přidaná MBA online studia

Point Loma Nazarene University

Online MBA

October 18, 2016
PLNU je online MBA je nabízen na 100% on-line, která vám přístupnost a formát, který potřebujete jako pracovní profesionální bez ohledu na to, kde jste ve světě.

Izmir University of Economics

E-MBA / Master Of Business Administration Distančního Vzdělávání

October 2, 2016
Master of Business Administration distančního vzdělávání (e-MBA) je speciální program určený pro ty, kteří chtějí integrovat další vzdělávání do jejich profesním i osobním životě, zatímco oni udržovat rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem rodiny v ten samý čas.

Norwich University

Online MBA

September 28, 2016
MBA může pomoci vám podstatnou výhodu v dnešním vysoce konkurenčním globálním trhu. Ve skutečnosti je to stále více stává minimální požadavek pro povýšení. To je důvod, proč Norwich University nabízí akreditované a průmysl-zařadil MBA on-line ...

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Jaké jsou on-line podnikání studií?

Online Business Studies jsou akademické programy nabízené na špičkových obchodních škol po celém světě prostřednictvím e-learningu a na internetu. Mezi klíčové obchodní oblasti, které tvoří největší on-line programy, obchodní studia jsou finance, marketing, organizační chování a účetnictví. V rámci každé z těchto oblastí, existuje řada specializací a koncentrací k dispozici. Programy, on-line podnikání studie jsou k dispozici od vysokoškoláka, aby absolvent a postgraduální akademické úrovni.

Jaké jsou výhody při on-line titul v podnikání?
On-line obchodní studie poskytují nejen studentům možnost stát se odborníky ve své profesi, naučit se řešit problémy, čelit výzvám a učinit rozhodnutí. Absolventi z on-line podnikání studijních programů mají lepší šance na bytí najal nebo podporována top organizací v soukromém nebo veřejném sektoru. Navíc, on-line formát těchto velmi moderních obchodních programů se studenty v přísném a komunikativní vzdělávací zkušenosti. Obchodní studenti, kteří studují on-line komunikaci se svými profesory a kolegy přes video a audio konferenční hovory, e-maily, fóra a e-learning software, multi-media. Další klíčovou výhodou je, že on-line studijní plán vyhovuje téměř nikoho, protože studie se může uskutečnit kdykoliv - ve dne iv noci.

Co studovat na on-line podnikání míře?
On-line obchodní programy jsou nabízeny pro řadu různých akademických disciplín a typy programů. Studenti mohou studovat Project Management, módní maloobchod, mezinárodní obchod, investice do nemovitostí, zdravotní správa, bankovnictví, vedení a další. MBA a EMBA studijní programy jsou k dispozici také prostřednictvím on-line na mnoha předních světových obchodních škol. Z těchto Master of Business Administration programu, někteří tvrdí, širší zaměření, zatímco jiní jsou navrženy speciálně pro profesionály, kteří mají zkušenosti v konkrétním podnikatelském sektoru.

Kolik to stojí, aby se on-line podnikání míru?
Náklady na získání titulu v podnikání se skládá z výuky, poplatků a dalších poplatků. To se velmi liší od jedné obchodní školy do druhé. Kontaktovat přímo školu, můžete získat konkrétní informace o těchto poplatcích, včetně celkového a rozpis nákladů na obor podnikání. Cena v oboru podnikání na internetu je pravděpodobné, že bude podobná nákladům on-kampusu studijního programu, ačkoli on-line mohou studenti ušetřit peníze tím, že nebudete muset dojíždět. Je důležité, aby obraťte se na školu přímo zjistit více informací o nákladech na jakékoliv podnikání programu zájmu.

Jaké zlepšení kariéry můžete očekávat, že se on-line podnikání míře?
Absolventi z on-line podnikání studijních programů hlásí výrazný nárůst jejich zlepšení kariéry po ukončení studia. Statistiky ukazují, že absolventi z určité činnosti studijních programů (např. MBA a EMBA) se zvýšily šance uvažuje o povýšení, lepší mobilita směrem vzhůru a jsou lépe připraveni přijmout výzvy vedení a / nebo podnikání.

Jaké jsou požadavky na on-line podnikání míře?
Předpoklady pro on-line podnikání míře závisí na programu. Například, většina absolventů on-line obchod studijní programy vyžadují, aby studenti splnit minimální stupeň průměr bodu požadavky od svých vysokoškolských studií, prokázat znalosti v jazyce výuky a předložit své skóre z absolvent přijímací zkoušky, jako GMAT nebo GRE. Poté, co přiznal v on-line Business studijního programu, budou studenti muset absolvovat ročníkovou práci a hodnocení. Mnoho Obchodní studenti využít příležitost, kterou nabízí jejich obchodní škole k získání praktických zkušeností prostřednictvím stáží nebo umístění. Některé školy také požadovat, aby studenti dokončit nezávislý výzkum a předložit diplomové nebo disertační práce na konci studijního období.

Kde vzít on-line podnikání míru?
On-line obchod studijní programy jsou nabízeny na univerzitách a obchodních škol po celém světě: v USA, Španělsku, Polsku, Velké Británii, Švýcarsku, Keňa, Jižní Africe, Rusku, Singapuru, Austrálii, Belgii, Turecku, Kostarice, Kolumbii, Peru a Brazílie, mimo jiné. Přečtěte si podrobnější informace o on-line podnikání studiu v těchto zemích a obraťte se přímo na přijímací kancelář škol co vás zajímá