Online programy

Online MBA a EMBA Programy jsou určeny pro dalšího osobního rozvoje v oblasti podnikání a jsou nabízeny v několika předních univerzit a obchodní školy po celém světě.

On-line obchodní programy jsou četné a dostupné prakticky ve všech zemích. Nejpopulárnější on-line podnikání programy jsou International Business, Marketing, podnikání, ekonomika, management, vedení a řízení projektů.

Množství různých on-line podnikání programů, může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších on-line podnikání programů jsou uvedeny níže.

Nově přidaná MBA online studia

Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Mba

September 24, 2016
Pokud jste profesionální práci pro společnost nebo organizace, poháněný technologií, MSOE MBA je určen pro vás. Postavena na více než 50 letou tradicí přípravy inženýrů a technických odborníků pro postup do vedení kariéry ...

IPAC France

MBA Management A Obchodní Podnikání

September 23, 2016
Naše tituly jsou uznávány a jsou uvedeny na národním registru kvalifikací (RNCP)

Master Of Business Administration

Master Of Business Administration

September 13, 2016
UoPeople Master of Business Administration nabízí praktický přístup k práci i komunitní vedení, jako součást špičkové a stimulující vzdělávací zkušenosti. UoPeople MBA vzbuzuje znalosti, dovednosti a postoje potřebné k výkonu osobních a profesních cílů, jakož i vynikat v dnešním různých organizací. Jeho absolventi jsou umístěny tak, aby se daří v pod… [+]nikání, průmyslu, státní správě a neziskovém vedení. [-]

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Jaké jsou on-line podnikání studií?

Online Business Studies jsou akademické programy nabízené na špičkových obchodních škol po celém světě prostřednictvím e-learningu a na internetu. Mezi klíčové obchodní oblasti, které tvoří největší on-line programy, obchodní studia jsou finance, marketing, organizační chování a účetnictví. V rámci každé z těchto oblastí, existuje řada specializací a koncentrací k dispozici. Programy, on-line podnikání studie jsou k dispozici od vysokoškoláka, aby absolvent a postgraduální akademické úrovni.

Jaké jsou výhody při on-line titul v podnikání?
On-line obchodní studie poskytují nejen studentům možnost stát se odborníky ve své profesi, naučit se řešit problémy, čelit výzvám a učinit rozhodnutí. Absolventi z on-line podnikání studijních programů mají lepší šance na bytí najal nebo podporována top organizací v soukromém nebo veřejném sektoru. Navíc, on-line formát těchto velmi moderních obchodních programů se studenty v přísném a komunikativní vzdělávací zkušenosti. Obchodní studenti, kteří studují on-line komunikaci se svými profesory a kolegy přes video a audio konferenční hovory, e-maily, fóra a e-learning software, multi-media. Další klíčovou výhodou je, že on-line studijní plán vyhovuje téměř nikoho, protože studie se může uskutečnit kdykoliv - ve dne iv noci.

Co studovat na on-line podnikání míře?
On-line obchodní programy jsou nabízeny pro řadu různých akademických disciplín a typy programů. Studenti mohou studovat Project Management, módní maloobchod, mezinárodní obchod, investice do nemovitostí, zdravotní správa, bankovnictví, vedení a další. MBA a EMBA studijní programy jsou k dispozici také prostřednictvím on-line na mnoha předních světových obchodních škol. Z těchto Master of Business Administration programu, někteří tvrdí, širší zaměření, zatímco jiní jsou navrženy speciálně pro profesionály, kteří mají zkušenosti v konkrétním podnikatelském sektoru.

Kolik to stojí, aby se on-line podnikání míru?
Náklady na získání titulu v podnikání se skládá z výuky, poplatků a dalších poplatků. To se velmi liší od jedné obchodní školy do druhé. Kontaktovat přímo školu, můžete získat konkrétní informace o těchto poplatcích, včetně celkového a rozpis nákladů na obor podnikání. Cena v oboru podnikání na internetu je pravděpodobné, že bude podobná nákladům on-kampusu studijního programu, ačkoli on-line mohou studenti ušetřit peníze tím, že nebudete muset dojíždět. Je důležité, aby obraťte se na školu přímo zjistit více informací o nákladech na jakékoliv podnikání programu zájmu.

Jaké zlepšení kariéry můžete očekávat, že se on-line podnikání míře?
Absolventi z on-line podnikání studijních programů hlásí výrazný nárůst jejich zlepšení kariéry po ukončení studia. Statistiky ukazují, že absolventi z určité činnosti studijních programů (např. MBA a EMBA) se zvýšily šance uvažuje o povýšení, lepší mobilita směrem vzhůru a jsou lépe připraveni přijmout výzvy vedení a / nebo podnikání.

Jaké jsou požadavky na on-line podnikání míře?
Předpoklady pro on-line podnikání míře závisí na programu. Například, většina absolventů on-line obchod studijní programy vyžadují, aby studenti splnit minimální stupeň průměr bodu požadavky od svých vysokoškolských studií, prokázat znalosti v jazyce výuky a předložit své skóre z absolvent přijímací zkoušky, jako GMAT nebo GRE. Poté, co přiznal v on-line Business studijního programu, budou studenti muset absolvovat ročníkovou práci a hodnocení. Mnoho Obchodní studenti využít příležitost, kterou nabízí jejich obchodní škole k získání praktických zkušeností prostřednictvím stáží nebo umístění. Některé školy také požadovat, aby studenti dokončit nezávislý výzkum a předložit diplomové nebo disertační práce na konci studijního období.

Kde vzít on-line podnikání míru?
On-line obchod studijní programy jsou nabízeny na univerzitách a obchodních škol po celém světě: v USA, Španělsku, Polsku, Velké Británii, Švýcarsku, Keňa, Jižní Africe, Rusku, Singapuru, Austrálii, Belgii, Turecku, Kostarice, Kolumbii, Peru a Brazílie, mimo jiné. Přečtěte si podrobnější informace o on-line podnikání studiu v těchto zemích a obraťte se přímo na přijímací kancelář škol co vás zajímá