Online programy

Online MBA a EMBA Programy jsou určeny pro dalšího osobního rozvoje v oblasti podnikání a jsou nabízeny v několika předních univerzit a obchodní školy po celém světě.

On-line obchodní programy jsou četné a dostupné prakticky ve všech zemích. Nejpopulárnější on-line podnikání programy jsou International Business, Marketing, podnikání, ekonomika, management, vedení a řízení projektů.

Množství různých on-line podnikání programů, může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších on-line podnikání programů jsou uvedeny níže.

Nově přidaná MBA online studia

Nottingham Trent University Online

On-line Master Of Business Administration (MBA)

June 29, 2016
On-line MBA z Nottingham Business School, vám poskytne veškeré zkušenosti, které potřebujete, aby se významný dopad na světě podnikání, aniž by museli vkročit na akademické půdě. Navrženo pro vysoce výkonných manažerů střední hledají více naplňující roli, bude tento kurz vám schopnost efektivně pracovat na vyšší strategické úrovni řízení. … [+] [-]

Liberty University Online

Master Of Business Administration - účetnictví

June 28, 2016
Připravte se na vzrušující kariéru v podnikovém světě vydělávat Master of Business Administration s koncentrací v účetnictví přes Liberty University Online.

Maharishi University Of Management

Mistři V Oboru Business Administration On-line

July 1, 2016
On-line MBA je nabízen ve spojení s programem tříd večer-Weekend MBA uvedené na akademické půdě.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Jaké jsou on-line podnikání studií?

Online Business Studies jsou akademické programy nabízené na špičkových obchodních škol po celém světě prostřednictvím e-learningu a na internetu. Mezi klíčové obchodní oblasti, které tvoří největší on-line programy, obchodní studia jsou finance, marketing, organizační chování a účetnictví. V rámci každé z těchto oblastí, existuje řada specializací a koncentrací k dispozici. Programy, on-line podnikání studie jsou k dispozici od vysokoškoláka, aby absolvent a postgraduální akademické úrovni.

Jaké jsou výhody při on-line titul v podnikání?
On-line obchodní studie poskytují nejen studentům možnost stát se odborníky ve své profesi, naučit se řešit problémy, čelit výzvám a učinit rozhodnutí. Absolventi z on-line podnikání studijních programů mají lepší šance na bytí najal nebo podporována top organizací v soukromém nebo veřejném sektoru. Navíc, on-line formát těchto velmi moderních obchodních programů se studenty v přísném a komunikativní vzdělávací zkušenosti. Obchodní studenti, kteří studují on-line komunikaci se svými profesory a kolegy přes video a audio konferenční hovory, e-maily, fóra a e-learning software, multi-media. Další klíčovou výhodou je, že on-line studijní plán vyhovuje téměř nikoho, protože studie se může uskutečnit kdykoliv - ve dne iv noci.

Co studovat na on-line podnikání míře?
On-line obchodní programy jsou nabízeny pro řadu různých akademických disciplín a typy programů. Studenti mohou studovat Project Management, módní maloobchod, mezinárodní obchod, investice do nemovitostí, zdravotní správa, bankovnictví, vedení a další. MBA a EMBA studijní programy jsou k dispozici také prostřednictvím on-line na mnoha předních světových obchodních škol. Z těchto Master of Business Administration programu, někteří tvrdí, širší zaměření, zatímco jiní jsou navrženy speciálně pro profesionály, kteří mají zkušenosti v konkrétním podnikatelském sektoru.

Kolik to stojí, aby se on-line podnikání míru?
Náklady na získání titulu v podnikání se skládá z výuky, poplatků a dalších poplatků. To se velmi liší od jedné obchodní školy do druhé. Kontaktovat přímo školu, můžete získat konkrétní informace o těchto poplatcích, včetně celkového a rozpis nákladů na obor podnikání. Cena v oboru podnikání na internetu je pravděpodobné, že bude podobná nákladům on-kampusu studijního programu, ačkoli on-line mohou studenti ušetřit peníze tím, že nebudete muset dojíždět. Je důležité, aby obraťte se na školu přímo zjistit více informací o nákladech na jakékoliv podnikání programu zájmu.

Jaké zlepšení kariéry můžete očekávat, že se on-line podnikání míře?
Absolventi z on-line podnikání studijních programů hlásí výrazný nárůst jejich zlepšení kariéry po ukončení studia. Statistiky ukazují, že absolventi z určité činnosti studijních programů (např. MBA a EMBA) se zvýšily šance uvažuje o povýšení, lepší mobilita směrem vzhůru a jsou lépe připraveni přijmout výzvy vedení a / nebo podnikání.

Jaké jsou požadavky na on-line podnikání míře?
Předpoklady pro on-line podnikání míře závisí na programu. Například, většina absolventů on-line obchod studijní programy vyžadují, aby studenti splnit minimální stupeň průměr bodu požadavky od svých vysokoškolských studií, prokázat znalosti v jazyce výuky a předložit své skóre z absolvent přijímací zkoušky, jako GMAT nebo GRE. Poté, co přiznal v on-line Business studijního programu, budou studenti muset absolvovat ročníkovou práci a hodnocení. Mnoho Obchodní studenti využít příležitost, kterou nabízí jejich obchodní škole k získání praktických zkušeností prostřednictvím stáží nebo umístění. Některé školy také požadovat, aby studenti dokončit nezávislý výzkum a předložit diplomové nebo disertační práce na konci studijního období.

Kde vzít on-line podnikání míru?
On-line obchod studijní programy jsou nabízeny na univerzitách a obchodních škol po celém světě: v USA, Španělsku, Polsku, Velké Británii, Švýcarsku, Keňa, Jižní Africe, Rusku, Singapuru, Austrálii, Belgii, Turecku, Kostarice, Kolumbii, Peru a Brazílie, mimo jiné. Přečtěte si podrobnější informace o on-line podnikání studiu v těchto zemích a obraťte se přímo na přijímací kancelář škol co vás zajímá