Dálkové Mezinárodní obchod programy, vyhledejte nejlepší Mezinárodní obchod programy zde! - Mezinárodní obchod

Dálkové Mezinárodní obchod programy, vyhledejte nejlepší Mezinárodní obchod programy zde! - Mezinárodní obchod

Mezinárodní obchod

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studijní programy v oblasti managementu, ve své vlastní ligu. MBA je tradiční akademický nabídku na manažerského vzdělávání. Univerzity odpovědět na otázky z oblasti podnikání pro přesné a hluboké kvalifikaci pro budoucí manažery a moderní založených na standardizované titulu. To je často zkrácen MBA nebo MBA av opozici k Master of Science (MSc) nebo Master of Arts (MA), aniž by dnes jednoznačně ukazuje na jednoho programu výhradně.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Dálkové Mezinárodní obchod programy: Hledat zde pro programy Mezinárodní obchod . Získejte všechny školy a on-line Mezinárodní obchod directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Mezinárodní obchod zde!

Čtěte více

MBA Udělený Univerzity Ameriky (on-line)

Asian Center of Education and Training
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Hongkong Hong Kong Online + 1 více

Master of Business Administration vydaný univerzity Ameriky přes asijské Centra vzdělávacích [+]

. University of America je oprávněn od státu Florida Department of vzdělávání komise pro nezávislý vzdělávání podle § 1005,06 (1) (f), Florida Stanovy a pravidla 6E-5.001 a 1.997 Florida Code HLAVA XVI VZDĚLÁVÁNÍ Kapitola 246 neveřejné Postsecondary instituce 246,084 ( 1) (2) (3) Oprávnění. UA je také plně akreditována AKREDITACE služeb pro mezinárodní Vysoké školy a univerzity (ASIC)A UK mezinárodní akreditační agentura uznána britská vláda, odbor školství a přistěhovalectví (Ministerstvo vnitra) a jsou uvedeny v adresáři USA Chea ze mezinárodně uznávaných akreditační agentury. Master of Business Administration vydaný University of America MBA601 Změna a krizový management 3 kredity MBA602 Vedení znalostí a technologií 3 kredity MBA603 Risk Management and Business etika 3 kredity MBA604 Projektový management 6 kreditů MBA605 Diversity management 3 kredity MBA606 Corporate Branding a prodeje Vztahy 3 kredity MBA607 řešení konfliktů a vyjednávání 3 kredity MBA608 trénovat, vedení a dozor 3 kredity MBA609 Strategické plánování 3 kredity MBA610 Intrapreneurship a podnikání 3 kredity MBA611 facilitace, vliv a přesvědčování 3 kredity MBA612 Business Process Management 3 kredity MBA613 on-line podnikání a eCommerce management 3 kredity [-]