Dálkové Mezinárodní obchod programy, vyhledejte nejlepší Mezinárodní obchod programy zde! - Mezinárodní obchod

Dálkové Mezinárodní obchod programy, vyhledejte nejlepší Mezinárodní obchod programy zde! - Mezinárodní obchod

Mezinárodní obchod

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studijní programy v oblasti managementu, ve své vlastní ligu. MBA je tradiční akademický nabídku na manažerského vzdělávání. Univerzity odpovědět na otázky z oblasti podnikání pro přesné a hluboké kvalifikaci pro budoucí manažery a moderní založených na standardizované titulu. To je často zkrácen MBA nebo MBA av opozici k Master of Science (MSc) nebo Master of Arts (MA), aniž by dnes jednoznačně ukazuje na jednoho programu výhradně.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Dálkové Mezinárodní obchod programy: Hledat zde pro programy Mezinárodní obchod . Získejte všechny školy a on-line Mezinárodní obchod directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Mezinárodní obchod zde!

Čtěte více

Angličtina Mini MBA

PROBANA Business School
Online forma Kombinované 3 - 6  September 2016 Dánsko Kodaň

Studium Mini MBA on-line vám dává v srdci učení zkušeností, které úspěšně doručena vzdělávací a profesní výhody pro tisíce profesionálů. [+]

Angličtina Mini MBA Study Online Studium Mini MBA on-line vám dává v srdci učení zkušeností, které úspěšně doručena vzdělávací a profesní výhody pro tisíce profesionálů. Pokud chcete zlepšit své mezinárodní obchodní znalosti, změnit svou kariéru zaměření, rozšířit své obchodní dovednosti prostřednictvím profesního rozvoje a učinit první kroky směrem vydělávat plné MBA, můžete online Mini MBA je ideální první krok. ÚČAST NA MINI MBA na kdykoliv a odkudkoliv Můžete zúčastnit Mini MBA z libovolného místa na světě, který má přístup k internetu. Tato on-line doručení spolu s modulárním plánování, umožňuje, dnes 's tvrdě pracují profesionální, možnost podílet se na mezinárodně uznávané programu, aniž by svou kariéru v pořadí.- Více informací zde Online Mini MBA je nejrychlejší způsob, jak execEnglish Mini MBAutives a lídry dosáhnout vysoké znalosti v řízení, strategie, komunikace, lidských zdrojů a psychologie online. START UP IHNED Online Mini MBA je navržen tak, aby vám okamžitý start-up. Získáte přístup chvíli se zaregistrujete a můžete okamžitě zahájit studium online. - Více informací zde Vše funguje pomocí e-learningu, a získáte přístup k oběma spolužáky, pedagogy a chatovací komunity, slovníky, učební plán, vše hned po přihlášení. Proč studovat POUZE Business School PROBANA? ... [-]